Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_1wIS

Wiele do życzenia

Otoczenie banku czyste. Wnętrze banku przy bankomatach porozrzucane potwierdzenia wpłat i wypłat, dwa z dwóch urządzeń posiadają awarie. Męska cześć obsługi schludnie i czysto ubrana w strój firmowy, męska część obsługi miła i kulturalna nawiązuje kontakt z klientem, oferuje pomoc, pracownik uśmiechnięty i kompetentny potrafi jasno i klarownie i szybko pomoc klientowi. Żeńska cześć obsługi w stroju firmowym, koszula firmowa posiada zagniecenia i plamy pracownik nie chlujnie ubrany, w rozmowie kobieta jest niekulturalny i arogancką, pretensionalny ton głosu. Nie potrafi udzielić jasnych i klarownych odpowiedzi na pytanie klienta.

Świetna obsluga

Otoczenie sklepu czyste i zadbane, towar prawidłowo rozłożony na półkach bez dziur, dostępnych 6 rodzajów kanapek, urządzenia czyste, wnętrze sklepu czyste i zadbane. Obsługa ubrana w odzież firmowa, maseczki na twarzy, ekspedient miły i uprzejmy wita klientów, pyta o dodatkowe usługi, poleca towar na koniec zegna klienta oraz zaprasza ponownie do sklepu. W trakcie obsługi ekspedient miły, uprzejmy nawiązuje kontakt wzrokowy. Ubranie firmowe czyste i schludne.

Ocena z dnia: 21.03.2021
Żabka Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem