Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_0Mf5

Lubie szybką obsługę .

Podjechałam na podjazd , zalałam paliwo zajęło mi to 2 minuty. Poszłam zapłacić . Pani z obsługi zaproponowała mi dodatkowo batonik promocyjny , zapytała czy chcę fakturę , czy zbieram punkty, zaproponowała założenie kary i to wszystko zajęło 1 minutkę . Taką obsługę lubię -szybką ale bardzo dokładną . Na koniec zaproszono mnie ponownie.

Przy kasie ocena spadła ...

Sklep dobrze zatowarowany i ma widoczne ceny. Jest tam czysto. Ekspedientki do siebie krzyczą i rozkazują sobie na wzajem . Przy kasie miałam problem z uzyskaniem reszty i musiałam czekać choć widziałam pieniądze kasowe i resztę mogłam otrzymać bez czekania.

pomocna obsługa

Ta Biedronka nie jest duża ale ma wszystko ładnie poukładane i czytelnie opisane. Gwiazdki daję za porządek i za miłą obsługę . Pracownicy są widoczni i pomocni. Byłam w niej pierwszy raz i zrobiła na mnie dobre wrażenie.

Super za obsługę i za poziom cen

Apteka mieści się w kamienicy jest niezbyt duża ale ma bardzo szeroki asortyment i duży ruch pacjentów. Wszystkie kasy czynne , oświetlenie dobre, porządek na półkach . Farmaceutka przywitała mnie i zapytała w czym może pomóc. Zadała mi szereg otwartych pytań typu dla kogo ma być preparat, jakie są objawy, co było stosowane? Przedstawiła mi 3 różne preparaty mówiąc o składzie , zaletach , jaki ma być efekt ,jakie dawkowanie i jaka jest cena. Zaproponowała również produkt powiązany oraz produkty promocyjne. Na koniec wydała mi paragon i zapakowała leki do reklamówki . Panowała miła atmosfera , pomimo kolejki nie było pośpiechu w obsłudze , poświęcono mi odpowiednią ilość czasu. Dodatkową zaletą tej apteki jest konkurencyjny poziom cen. Polecam jest tam miło , tanio i kompetentnie.

Zaskakująco dobra obsługa

Po wejściu do salonu Mac zostałam powitana przez pracownicę zwrotem dzień dobry. Podeszłam do półek z podkładem do makijażu i oglądałam towar . Po upływie 1 minuty podeszła do mnie konsultantka i zapytała jakiego produktu poszukuję i czy może mi pomóc? Powiedziałam że szukam podkładu odpowiedniego nawet na upalną pogodę . Zadano mi szereg pytań dotyczących mojej cery , moich upodobań, mojego doświadczenia i zaproponowano mi praktyczne zastosowanie . Pracownica zaprosiła mnie na fotel i omawiała produkty , które nakładała na moją twarz . Mówiła o składzie, o zamierzonym efekcie i o sposobach nakładania . Zaproponowała mi produkty dodatkowe , powiązane np krem , korektor, puder i delikatny róż.W trakcie prezentacji zostałam zachęcona do samodzielnego nakładania makijażu . Panowała miła atmosfera, porządek i było dobre oświetlenie . Towar był ładnie wyeksponowany z widocznymi cenami i nazwami . W salonie były 2 pracownice i 2 klientki. Usłyszałam kilka komplementów i zachęcono mnie do skorzystania z promocji . Po dokonanych zakupach otrzymałam dodatkowe próbki kosmetyków do przetestowania i zostałam sympatycznie zachęcona do kolejnych wizyt. Otrzymałam paragon i resztę .Polecam ten salon .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem