Opinie wystawione przez użytkownika: Kinga_1

Sklep z bielizną Esotiq jest najprzyjemniejszym sklepem w

Sklep z bielizną Esotiq jest najprzyjemniejszym sklepem w Opocznie! Uwielbiam tam robić zakupy. Duży wybór wszystkich rozmiarów i wzorów. Bielizna bardzo wysokiej jakości. Ceny też dość wysokie, jednak bardzo często są promocje i można kupić taniej nawet do 70%.

W aptece często robię zakupy ze względu na promocje i

W aptece często robię zakupy ze względu na promocje i personel, który chętnie doradzi. Jedynym minusem apteki jest często zmieniająca się obsługa. Jak już udało mi się zaznajomić z farmaceutą i miałam do niego zaufanie to na jego miejsce przychodził ktoś nowy. Tak mi się zdarzyło kilka razy.

Kino Helios w Piotrkowie jest bardzo przyjazne

Kino Helios w Piotrkowie jest bardzo przyjazne. Repertuar ułożony w sposób dogodny, zawsze łatwo dostosować go do swoich potrzeb. A personel bardzo miły i pomocny.

Jakość Obsługi w Lewiatanie

Jakość Obsługi w Lewiatanie, oceniam na 4. Ze względu na to, że personel nie jest zbyt pomocny i ciężko tam poruszać się z wózkiem, ponieważ alejki są bardzo wąskie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem