Opinie wystawione przez użytkownika: Kamila_964

Dobrze.

Dobrze. Firma posiada dobrej jakości paliwo oraz ciekawe promocje jeśli chodzi o produkty. Niestety jedynym minusem są wysokie ceny

Ocena z dnia: 03.12.2018
ORLEN Inna forma kontaktu

Ok.

Ok. Jakoś obsługi oceniam na dobrą,ze względu na krótki czas użytowania

Ocena z dnia: 01.12.2018
Pekao SA Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo dobra jakoś obsługi w tej firmie.Posiada ona wiele atrakcyjnych ofert oraz według mnie jest jedną z lepszych sieci komórkowych na rynku.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Orange Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Jakość obsługi oceniam na bardzo dobrą.Bank posiada wygodną aplikację oraz przejrzystą ofertę

Ocena z dnia: 21.11.2018
mBank Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Atrakcyjne oferty ubezpieczeń

Ocena z dnia: 19.11.2018
Nationale-Nederlanden Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo. Średnia jakoś obsługi. Długi czas oczekiwania na każdą przesyłkę,często zagubione paczki oraz niemiła obsługa

Ocena z dnia: 15.11.2018
Poczta Polska Inna forma kontaktu

Ze względu na możliwość zarezerwowania telefonicznie

Ze względu na możliwość zarezerwowania telefonicznie towaru, postanowiłam skorzystać z tej oferty. W dniu odebrania produktu udałam się do punktu obsługi klienta. Personel bardzo miły,służący pomocą natomiast nie do końca zorganizowany. Zanim odebrałam mój zakup zostałam 3 razy przekierowana do innych punktów, w celu dowiedzenia się gdzie mogę odebrać mój produkt. Na ostatnim stanowisku nikogo nie było, trzeba było sporo poczekać. Następnie Pan z działu obsługi wykonał kilka telefonów w celu dowiedzenia się gdzie znajdują się odłożone produkty dla klientów. Pomimo żmudnego czekania i dopytywania każdy był bardzo miły oraz wykazywał chęć do pomocy. Gdy otrzymałam towar zauważyłam,że jest on dobrze zapakowany,zgodny z zamówieniem. Dostępność produktów jest bardzo dobra, a ceny przystępne w porównaniu do innych sklepów budowlanych. Sklep pomimo swojej wielkości został utrzymany w czystości za co duży plus.

Perfumeria DouglasDouglas jest jedną z największych sieci

Perfumeria DouglasDouglas jest jedną z największych sieci perfumerii w Polsce, dlatego powstaję wiele opinii na ten temat. Moim zdaniem sam wygląd sklepu przyciąga klienta, ponieważ perfumeria jest czysta, posiada ładny wygląd oraz informację o bieżących promocjach. Gdy weszłam do środka, zostałam miło przywitana przez obsługę oraz została zaproponowana mi pomoc w zakupach. Pani z personelu chętnie opowiadała mi o produktach, posiadała odpowiednią wiedzę. Jeśli chodzi o dostępność i cenę produktów niestety nie jest ona tak satysfakcjonująca. W perfumerii brakowało sporej ilości testerów. Nie jest to ogromny minus ale niestety przy niektórych produktach było to uciążliwe. Natomiast produkty były starannie zapakowane i przechowywane sterylnie. Ceny są dosyć wysokie, ponieważ w internetowych drogeriach można kupić te same produkty taniej. Ogólna ocena tej perfumerii to bardzo dobra przede wszystkim ze względu na obsługę klienta, wygląd oraz jakość towaru.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem