Opinie wystawione przez użytkownika: Kamil_941

Dobrze zaopatrzony sklep

Co prawda asortyment powinien być taki sam w każdej placówce, jednak w tej konkretnej zawsze znajduje się to co w gazetce promocyjnej co nie jest regułą w innych Rossmanach. Obsługa bardzo uprzejma Plusem jest możliwość wywołania zdjęć( troszkę stary sprzęt jednak działa jak należy) oraz kasa samoobsługowa

Problemy z kolejką oraz uprzejmością personelu

Wiele razy spotkałem się z niemiłą Panią obsługującą na dziale z mięsem. Osoby z mojego otoczenia również miały nieprzyjemne sytuacje z obsługą w tym sklepie. Często zdarzają się problemy z kolejkami. Co prawda są 2 kasy samoobsługowe jednak niejednokrotnie jedna z nich nie działała a zazwyczaj otwarta jest tylko jedna kasa. Asortyment nie wyróżnia się niczym wśród innych sklepów

Niezmiennie bardzo dobra jakość

Wizyta w drive thru, bardzo sprawnie przebiegł zarówno proces zamawiania jak i wydawania jedzenia. Zamówienie dosyć skomplikowane, zrealizowane bardzo szybko. Jakość jedzenia stale bardzo dobra, odpowiednia temperatura.

Mała stacja a cieszy

Mała stacja a jednak ilość personelu idealnie dopasowana tak że nie ma kolejek, warto odwiedzić.

Ogólny bałagan

Nie mieszkam w tym mieście jednak bywam tam często, sklepów dino jest tam sporo jednak ten jeden wyróżnia się wszechobecnym bałaganem i złą organizacją pracy. Jedynym plusem jest czas otwarcia sklepu do godziny 23

Cena adekwatna do jakości

Jak w tytule, dostajemy tam cenę dobrze dopasowaną do jakości jednak niektóre rzeczy jak napoje lekko zawyżone. Z sieciowych piekarni jest zdecydowanie na podium.

Zawsze znajduję to czego mi trzeba

Chyba najlepsza obsługa z marketów budowlanych. Widać że ludzie, którzy tam pracują są kompetentni i potrafią doradzić. Zawsze znajduję to po co przychodzę a czasem nawet wracam z lepszym rozwiązaniem przez porady personelu. Polecam

Da się upolować okazję

Lubię ten sklep, ponieważ często można okazyjnie kupić produkty niezłej jakości. Sport wybór kosmetyków oraz rozległa oferta non food. Minusem jest bałagan w strefie non food, każdy produkt leży wszędzie i ciężko doszukać się ceny czy też nawet np drugiego buta do pary, jednak to już nie wina sklepu a samych klientów którzy w ten sposób przebierają towar.

Nie ma się do czego przyczepić

Co do samej obsługi to nie bardzo jest się czego przyczepić. Co do cen w sklepie to już zależy co. Czasem kupimy coś w wielopaku czy też opakowaniach o ogromnej objętości w dużo niższej cenie od innych sklepów, czasami jednak ceny produktów detalicznych są mocno zawyżone.

Nadal dobre ale...

Było dobrze na samym początku jak budowali markę w Krakowie, niestety teraz już tylko tendencja spadkowa. Niepotrzebnie poszerzone, nie da się robić wszystkiego dobrze. Nadal jakiś poziom jest ale to już nie to samo.

Szybko i konkretnie

Polecam ten sklep, dzięki temu że Pani sprzedawczyni poinstruowała mnie jak działa aplikacja oraz jakie korzyści z tego płyną, zaoszczędziłem kilka złotych. Czysty sklep, świetna obsługa.

Najlepsze ceny od lat

Brak kolejek mimo obecnej sytuacji, zawsze świetne ceny, nigdy nie naciągają, zawsze są w stanie zaproponować zamiennik. Polecam

Ocena z dnia: 03.05.2020
Apteka Słoneczna Inna forma kontaktu

Niezmiennie świetna jakość

Jedzenie świeże i bardzo szybko podane. Korzystałem z drive i nie zawiodłem się jeszcze nigdy. Personel zawsze pamięta o serwetkach czy słomkach co nie zawsze jest standardem u konkurencji.

Niezmiennie świetna jakość

Jedzenie świeże i bardzo szybko podane. Korzystałem z drive i nie zawiodłem się jeszcze nigdy. Personel zawsze pamięta o serwetkach czy słomkach co nie zawsze jest standardem u konkurencji.

polecam tego ubezpieczyciela

Bardzo dobrze dobrana oferta, możliwość doboru oraz zmian poszczególnych jej elementów(OC, assistance, dodatkowe ubezpieczenia). Możliwość negocjacji ceny. Bardzo sprawna obsługa zarówno przy doborze oferty jak i przy późniejszej pomocy już po zakupie ubezpiecznia. życzę każdemu takiej obsługi.

Ocena z dnia: 20.04.2020
AXA Kontakt online

świetna oferta

Świetna oferta na przedłużenie abonamentu. Co prawda dopasowanie oferty chwilę trwało jednak udało się przebić wszystkich innych operatorów i mogę cieszyć się idealnie dopasowaną do mnie ofertą. Polecam

Ocena z dnia: 20.04.2020
Play Infolinia

świetny klimat i jedzenie

Zachowany świetny klimat meksykańskiego baru. Bardzo dobre aromatyczne jedzenie. Świetny wystrój i ceny idealnie dopasowane do tego co dostajemy na talerzu. Gorąco polecam :)

Świetnie.

Ubezpieczenie w formie pakietu medycznego nie ma sobie równych, jedyna wada to taka, że prawie niemożliwe jest uzyskanie go prywatnie, tzn nie przez firmę w której się pracuje. Wtedy jego cena jest zdecydowanie za wysoka.

Ocena z dnia: 21.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem