Opinie wystawione przez użytkownika: Jeżynka

Apteka jest całodobowa

Apteka jest całodobowa, ma szeroki wybór leków i zamienników. Personel jest uprzejmy i kompetentny. Jedynym mankamentem są tylko dwa okienka i permanentne kolejki, szczególnie w niedzielę.

Fatalnie

Fatalnie. Podłoga w sklepie jest bardzo brudna. Chłodziarka z lodami jest zepsuta, lody wyciekają, a pracownicy nie widzą problemu. Lody nie zostały wycofane ze sprzedaży, nie ma też żadnej informacji ostrzegawczej. Kolejki w sklepie są ogromne, a tylko część kas jest czynna. Na minus: personel, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo duży wybór produktów. Ciekawe promocje. Dobra ekspozycja asortymentu. Miły i kompetentny personel. W sklepie panuje porządek. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa - potrafią doradzić i robią to z chęcią. Duży wybór produktów dla psów. Atrakcyjne ceny. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. W sklepie jest czysto. Asortyment jest szeroki, jak na powierzchnię sklepu. Niestety jest bardzo mało otwartych kas, tworzą się kolejki, kasjerki rzadko są uprzejme. Na minus: personel, sprawność obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

We wtorek poszłam do banku załozyć konto

We wtorek poszłam do banku załozyć konto, znajomi skierowali mnie do konkretnej placówki obiecując miłą i rzeczową obsługę i rzeczywiście mieli rację. Doradca, który mnie obsługiwał opróczt tego, że był sympatyczny, posiadał również dużą wiedzę na temat oferty banku. Uzywała zrozumiałego jezyka, zachęcał do zadawania pytań, sprawdzał czy wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Pomógł mi zalogować sie do systemu, poinformował o wszystkich opłatach zwiazanych z prowadzeniem konta. W banku zjawiłam sie po 17.00, nie zauwazyłam u zadnego pracownika niezadowolenia czy chęci szybszego zakończeniea rozmowy ze wzgledu na zbliżający się koniec pracy. Mimo, że wyszłam juz po zamknięciu placówki, około 18.15 doradca do końca służył mi pomocą z takim samym zaangażowaniem.Oferta banku jest ciekawa: wystarczy obrót na koncie w wysokosci 1000PLN/m-ąc, a karta, przelewy internetowe i prowadzenie konta są za darmo. Dodatkowo można dostać częściowy zwrot za zakupy na stacjach benzynowych i w sklepach spożywczych (hipermarkety też), jeśli zapłacimy kartą. Jedynym minusem jest to, że ten 1000 PLN musi być zaksiegowany do ostatniego dnia miesiąca, w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata za prowadzenie w wysokosci 7 PLN. Jest to kłopotliwe dla osób, które dostają wynagrodzenie pod koniec miesiąca - można sie spóźnić.Mogę z całą odpowiedzialnością polecić ten oddział.

Wczoraj poszłam do agencji ubezpieczeniowej w celu

Wczoraj poszłam do agencji ubezpieczeniowej w celu sprawdzenia ofert różnych firm. Byłam mile zaskoczona podejściem konsultantki do klienta. Była bardzo miła i kompetentna. Przedstawiła mi różne oferty z uwzględnieniem moich potrzeb. Starała się dobrać najkorzystniejszą ofertę (wzięła pod uwagę zarówno cenę, jak i opcje oferty). Na moją prośbę sprawdziła również ofertę konkretnej firmy, o którą prosiłam, pomimo, że z kalkulatorem tej firmy miała do czynienia po raz pierwszy. Przy drobnych niepowodzeniach nie poddała się, nie była zniechęcona. Wykazała się dużą kulturą osobistą i rzetelnością w prezentowaniu oferty. W samej agencji panuje dość luźna, ale przyjazna atmosfera. Wnętrze agencji jest czyste. Obsługa sprawna. Dobry dojazd komunikacją miejską.

Dzisiaj odwiedziłam Biedronkę w Łodzi przy ul

Dzisiaj odwiedziłam Biedronkę w Łodzi przy ul. Żeromskiego. Wybór asortymentu w tym sklepie jest zazwyczaj duży. Niestety dzisiaj braki na półkach były bardzo widoczne. Nikt z personelu nie dokładał brakujących towarów. W ogóle nie widziałam nikogo z personelu w sklepie (poza kasjerkami). Kolejki przy kasach jak zawsze były duże, mimo to żaden pracownik nie poszedł do zamkniętej kasy. Podłogi w obszarze kas były brudne, nikt z personelu tego nie zauważył. Jedynym pozytywnym apsektem dzisiejszej wizyty był ochroniarz, który pomógł mi znaleźć wolny koszyk na zakupy.

Ocena z dnia: 27.06.2012
Biedronka Oddział

Wizyta dotyczyła przedłużenia umowy

Wizyta dotyczyła przedłużenia umowy. Doradca, który mnie obsługiwał był niezwykle rzetelny i kompetentny. Używał zrozumiałego języka, dokładnie tłumaczył wszystkie możliwości zawarte w ofercie. Podczas całej rozmowy był uśmiechnięty i życzliwie nastawiony. Dobrał ofertę do moich potrzeb, o które zapytał na początku rozmowy. Nie próbował wciskać mi niczego na siłę, nie był nachalny. Był skłonny do negocjacji. Można było zauważyć, iż do każdego klienta pracownicy salonu podchodzą indywidualnie. Obsługa w salonie była szybka i sprawna, mimo wielu osób dochodzących w trakcie trwania mojej rozmowy. W salonie panował porządek, dla klientów jest dostępna bezpłatna kawa i woda. Jedyny minus to brak krzeseł dla osób oczekujących. Całą wizytę oceniam pozytywnie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem