Opinie wystawione przez użytkownika: Harpaganica

Profesjonalny kurs za konkurencyjną ceną z gwarancją

Profesjonalny kurs za konkurencyjną ceną z gwarancją solidnej jakości. Na tę chwilę najlepszy instruktor w Tucholi, posiadający od zawsze bardzo dobre rekomendacje i wysoką zdawalność egzaminu w pierwszych podejściach.Instruktor przesympatyczny, przygotowany do pracy z każdym i zaprawiony w boju kilkunastoletnią praktyką.Pozytywnie nastawiony, z obiektywną oceną umiejętności kursanta.To szkoła, która pracuje na swoja markę i zasługuje na najwyższe noty.

Jestem absolwentka tego liceum i nie żałuję

Jestem absolwentka tego liceum i nie żałuję-rankingi mówią prawdę-to rzeczywiście absolutny numer 1 w Bydgoszczy jeśli chodzi o gimnazjum, jak i liceum.Tych, którzy się zdecydowali czeka ciężka praca i sporo nauki, ale jednocześnie możliwość zdobycia potężnego kapitału solidnej wiedzy. Nauczyciele kompetentni, dobrze przygotowani, wymagający, ale nie dręczący.Świetny klimat wśród młodzieży i atmosfera sprzyjająca przyjaźniom, które "przeżywają" mury szkolne.Polecam tym, którzy widza sens ciężkiej "pracy".

Dognie zlokalizowane komunikacyjnie z historycznym budynku

Dognie zlokalizowane komunikacyjnie z historycznym budynku, posiadającym dusze i klimat.Jedno z najlepszych w Bydgoszczy nie tylko w teorii, ale również i w praktyce.Kadra nauczycielska przykładająca się i dbająca o jakość wykładanych przedmiotów, a ponadto starająca się o dobre imię i prestiż uczelni.Chętnie przygotowująca uczniów do olimpiad i "tropiąca" wybitne jednostki.Ciekawe profile i zajęcia aktywizujące młodzież.

Kupiliśmy bilety na specjalny koncert

Kupiliśmy bilety na specjalny koncert, który zaznajamiał dzieci z różnymi kulturami.Tym razem była to kultura morska, celtycka połączona z występami Wikingów. Pierwszy raz braliśmy udział w tego typu projekcie i bardzo zdziwiła nas pełna sala rodziców z dziećmi w najróżniejszym wieku. Koncept ciekawy, jednakże nie do końca dopracowany- za mało miejsca dla dzieci do zabawy, których nóżki porywały do tańca. Koncert trwał zbyt długo,cierpliwość dzieciaczków wystarczyła na godzinę. Uważam, że takie projekty powinny promować przede wszystkim naszą, polską, bardzo bogatą, kulturę.Poziom widowiska i przekazu edukacyjnego nieproporcjonalny do wysokiej ceny:(.

Chciałabym ocenić pomysłowość i innowacyjność sceny

Chciałabym ocenić pomysłowość i innowacyjność sceny bydgoskiego teatru, którzy przygotowali specjalne przedstawienie dla widzów do ...2 roku życia.Niemożliwe? Bardzo możliwe i zaskakujące. Przedstawiono barwną opowieść splecioną ze słów, dźwięków i obrazów. Spektakl jest spotkaniem aktorów z najmłodszymi, które dla obu stron stanowi wielką przygodę, jak i próbę znalezienia porozumienia.Fascynujący pomysł, konwencja i gra Anity Sokołowskiej. Mnóstwo frajdy za bardzo przystępną cenę 15 zł. Niedowiarkom i tym ostrożnym gorąco polecam:).

W ubiegłym roku uczestniczyłam w szkoleniu przeprowadzonym

W ubiegłym roku uczestniczyłam w szkoleniu przeprowadzonym przez tą firmę.Trenerem był psycholog, wykładający na kilku bydgoskich uczelniach. Było to rewelacyjne szkolenie,z odpowiednim tempem i wyszukanymi umiejętnościami (możnaby nawet stwierdzić,że porywającymi tłum)korespondencji z słuchaczami trenera.Dzięki wiedzy prowadzącego i komunikacyjnej otwartości mogę stwierdzić, że to jedno z najlepszych szkoleń, jakich kiedykolwiek doświadczyłam.

Wzięłam udział w warsztacie gotowania wg pięciu przemian od

Wzięłam udział w warsztacie gotowania wg pięciu przemian od podstaw. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie,ciekawie i zajmująco.Kurs składał się z części teoretycznej wprowadzającej i praktycznej polegającej na gotowaniu:). Stanowiska do pracy były odpowiednio przygotowane we właściwy sprzęt i to,co bardzo mnie ujęto-produkty,z których przyrządziliśmy dania były w głównej mierze ekologiczne.Bardzo pozytywny warsztat, nieco drogi-za 8 godzin 260zł.Dziwi mnie brak elastyczności cenowej i możliwości negocjacji rabatu dla stałego klienta.

Brałam udział w warsztatach stylu i kompletowania garderoby

Brałam udział w warsztatach stylu i kompletowania garderoby prowadzonych przez panią Lenę Kałużną.Powiem tak- choć bardzo cenię kursy na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, ten mnie niczym nie ujął.Niczego nowego się nie dowiedziałam.Wiedza przekazana przez p.Lenę bardzo sympatycznie, jednakże nieco książkowo-wystarczy kupić dwie porządne książki, przeczytać i w ten sposób uzyskać równowartość kursu.Plus za miła atmosferę podczas zajęć.

To przedszkole należy do drogich

To przedszkole należy do drogich...Poza tym ciężko się do niego dostać i istnieje swego rodzaju wybiórczość( jakby klasowa, majętna i prestiżowa). To minus z jednej strony, a z drugiej plus. Jednakże...poziom opieki nad dziećmi jest bardzo profesjonalny i ukierunkowuje rozwój młodego człowieka we właściwym kierunku. Daje możliwość przebywania wśród dzieci, których rodzice są dalekowzroczni i dbają o przyszłość swych pociech.Angielskiego dzieci po prostu chłoną. Choć drogo, polecam!

O ile nie jestem zwolenniczką jakości

O ile nie jestem zwolenniczką jakości, którą ta szkoła proponuje, o tyle jestem pod wrażeniem sposobu , w jaki próbuje przekazywać swoim studentom wiedzę, używając do tego najnowocześniejszych technologii.Na uwagę zasługuje tutaj platforma ONTE, poprzez którą można skontaktować się z wykładowcą i która umożliwia dostęp do materiałów. Ostatnio WSG testuje nawet system wykładów on-line, za pośrednictwem Cisco-rewelacyjna sprawa.Do pozytywów zaliczę również indeks wyłącznie w formie elektronicznej= papierzyskom śmierć. Te i wiele innych, obecnych na WSG ,usprawnień mogłyby wdrożyć uczelnie państwowe.

Choć od kilku lat toczy się zażarta dyskusja pomiędzy

Choć od kilku lat toczy się zażarta dyskusja pomiędzy oponentami a zwolennikami tej uczelni o to, czy słusznie zyskała miano uniwersytetu, ja mam bardzo pozytywne doświadczenia i uważam,że awans otrzymała zasłużenie, co wpłynęło na poszerzenie wachlarza dostępnych kierunków. Niewątpliwym minusem jest brak prawa, które w ofercie uniwersytetu być powinno.Kadra sukcesywnie wymienia się na młodszą, co niesie samo dobro, potrzebne do przekucia wszechobecnego tu konserwatyzmu. Oby tak dalej.W ramach rozwoju mogłyby zostać uruchomione niszowe i bardzo potrzebne w Bydgoszczy kierunki magisterskie.

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu stricte

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu stricte sprzedażowym, prowadzonym przez pana Jerzego Paśnika. To bardzo sympatyczny i komunikatywny trener, nastawiony na słuchanie grupy i szybko reagujący na jej sugestie. Szkolenie było merytorycznie poprawne, aczkolwiek nie wprawiło mnie w zachwyt ani nie spowodowało rewolucji w posiadanej dotychczas wiedzy i umiejętnościach.Reasumując: miło, sympatycznie, ale do szkoleń głęboko zapadających w pamięć go nie zaliczam.

Ciekawe jest to

Ciekawe jest to,że uczyć można się tutaj nawet zupełnie bezpłatnie.Można nadrobić zarzuconą niegdyś edukację i w ciągu 3 lat skończyć liceum profilowane, które finiszuje się egzaminem maturalnym.Udogodnieniem jest brak egzaminów wstępnych.Nauczyciele być może i nie są reprezentacją najbardziej wykwalifikowanych pedagogów, ale za to charakteryzują się znaczną przychylnością;). Generalnie szkołę mogę polecić ze względu na ciekawe profile, które dają przepustkę do kontynuacji i rozszerzenia zawodowych kierunków na studiach.

Ciekawe miejsce na mapie kulinarno

Ciekawe miejsce na mapie kulinarno-szkoleniowej w Bydgoszczy.Zapisałam na kurs mojego chrześniaka.Miał on okazję uczestniczyć w zorganizowanej grupie uczącej się piec pierniki,kruche ciastka i smażącej naleśniki. Pod okiem pana Tomasza Weltera miał świetną, kreatywną zabawę, a przy tym posiadł nowe umiejętności. Bardzo polecam z uwagi na otwarte podejście p.Tomasza do dzieci i ciekawy, angażujący do pracy małe ręce i głowy, scenariusz.

Miałam okazję korzystać z oferty BZDZ w ramach odbywania

Miałam okazję korzystać z oferty BZDZ w ramach odbywania kursu pedagogicznego. Fenomenem jest to,że to chyba jedyne miejsce w Bydgoszczy, w którym kurs ten trwa tylko 270 h i kosztuje relatywnie mało, bo 1200zł. Zajęcia prowadzone były profesjonalnie, odbywały się zgodnie z grafikiem, a ponadto charakteryzowały się dużym naciskiem na przekazanie wiedzy praktycznej. Ciekawa kadra wykładowców, komunikatywnie nastawiona do słuchaczy. Dla mnie poważnym minusem był właściwie brak parkingu (bo nie można tak określić kilku miejsc przy budynku,musiałam korzystać z sąsiedniego, przy galerii handlowej).

to doskonałe miejsce na spotkanie z Modą przez duże M

to doskonałe miejsce na spotkanie z Modą przez duże "M". W ramach Szkoły realizowanych jest kilka projektów -ja ocenie poddam kurs dla stylistów,w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Kurs trwa dokładnie 4 weekendy-zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Merytorycznie jest bardzo solidnie przygotowany. Przekazuje bazową wiedzę, bawiąc jednocześnie i dając możliwość poznania ciekawych osobistości. Świetna szkoła, trochę w pigułce, gdyż-jak dla mnie-trwa zbyt krótko. Minusem jest cena-3200zł za 4 weekendy to sporo, niekiedy równowartość studiów...

Gdyby za fenomenalnymi kierunkami

Gdyby za fenomenalnymi kierunkami, jakie szkoła (uczelnią jej nie nazwę, gdyż byłoby to wyraźnym nadużyciem)proponuje typu chociażby kosmonautyka, lotnictwo, inżynieria materiałów kompozytowych szła jeszcze jakość usług i nowoczesność, jak i zaplecze budynkowe (które, o zgrozo, pozostawia wiele do życzenia), szkołę możnaby zaliczyć do najlepszych w Bydgoszczy. Tymczasem rzeczywistość weryfikuje aspiracje i pozostawia...rozczarowanie. Plus za pomysłową ofertę kierunków studiów.

To uczelnia

To uczelnia, która w ostatnich latach rozwinęła skrzydła.Wprowadziła wachlarz nowych kierunków, w prawo, które jak na bydgoska uczelnię niepubliczną stanowi absolutne novum.Studenci mają do dyspozycji nowoczesny budynek, dogodnie zlokalizowany w śródmieściu.Co do kadry akademickiej, nie można mieć zarzutów, gdyż "zwerbowano: ją z kilkunastu bądź nawet kilkudziesięciu szacownych uczelni krajowych. To nowoczesna, godna polecenia uczelnia.

Bardzo konkretna

Bardzo konkretna, prokliencko nastawiona szkoła, profesjonalnie przeprowadzająca kursy i perfekcyjnie przygotowująca do egzaminów. W dogodnej lokalizacji, niemalże w centrum miasta (jedynym minusem jest brak parkingu). Kadra przykłada się do realizacji lekcji i dostosowywuje się do poziomu słuchacza. Tutaj pracuje się na porządnych materiałach i z solidnie przygotowanymi lektorami. Kwoty, które płaci się nie są małe, ale są to pieniądze dobrze zainwestowane.

Szkoła posiada bardzo bogatą ofertę kursów i szkoleń z

Szkoła posiada bardzo bogatą ofertę kursów i szkoleń z najróżniejszych dziedzin:wizerunku, zarządzania, kulinariów ( np.sushi lub organizowanie przyjęć ), prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, masażu, makijażu ....możnaby tak w nieskończoność, gdyż szkoła podąża za trendami rynku i stale wprowadza nowe kierunki, często przekształcając je w tzw.AKADEMIE (do takowych należy kulinarna). Ceny nie należą do najniższych, ale łatwo uzyskać 10-15%- owy rabat. Polecam tym, którzy cenią dobrą zabawę!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem