Opinie wystawione przez użytkownika: Hanna_48

Salon PAWO znajduje się w centrum Gdyni Pod sklepem są

Salon PAWO znajduje się w centrum Gdyni Pod sklepem są miejsca parkingowe. Wnętrze sklepu jest przestronne, odzież wyeksponowana przejrzyście. Dwie przymierzalnie i praktyczne miejsca siedzące dla ewentualnych osób towarzyszących klientów sklepu. Personel miły i pomocny, wykonujący swoją pracę z uśmiechem, bez zbędnego narzucania się. Standardowe ceny asortymentu są wysokie, ale często sklep oferuje różnego rodzaju promocje. Jakość odzieży jest bardzo dobra. Materiały w większości naturalne. Co pewien czas zdażają się rewelacyjne kolekcje, z bogatym kolorystycznie asortymentem. Nie zawsze tak jest, ponieważ czasami salon oferuje odzież (według mnie) wydziwioną i niepraktyczną. Zupełnie nie w moim guście. Salon posiada program lojalnościowy dla stałych klientów, który upoważnia do korzystania ze zniżek lub wykonywania zakupów poza normalnymi godzinami otwarcia sklepu. Jestem stałą klientką sklepu, często zakupuję tam prezenty, które są elegancko pakowane. Wyjątkiem jest wczorajszy dzień, ponieważ akurat trafiłam na brak wszelkich opakowań. Myślę jedank, że to jednorazowa sytuacja. Podsumowując - polecam zakupy w tym salonie głównie ze względu na jakość i wygląd oferowanej odzieży, ale również miłą obsługę i często spotykane promocje i obniżki cenowe.

Salon fryzjerski znajduje się przy jednej z bocznych ulic w

Salon fryzjerski znajduje się przy jednej z bocznych ulic w centrum miasta. Brak szyldu, który pozwoliłby zlokalizować salon z oddali. Wejście po schodkach, niedostosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Wnętrze w ciepłych kolorach, eleganckie. Czystość zachowana. Personel bardzo miły. Zarówno fryzjerzy jak również młody mężczyzna witający wchodzących klientów. Fryzjerzy sympatyczni i kompetentni. Pan Roman podchodzi do klienta z dużą cierpliowścią. Swoją pracę wykonuje rzetelnie. Uwaga dot. p. Romana - przesiąknięte zapachem tytoniu dłonie. Duży plus dla p. Romana należy się za wyczucie klienta, jego natury, gustu i oczekiwań co do własnej osoby. Bardzo cenne rady dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, czyli (w moim przypadku) czym i jak dbać o włosy, aby osiągnąć zamierzony efekt poświęcając możliwie jak najmniej czasu. Ceny większe w porównaniu do konkurencji - 230 zł. za cieniowanie włosów długich plus jeden kolor. Czas wykonania usługi to 2 godz. i 20 minut. Efekt końcowy zadowalający, ale nie zachwycający. Cięcie zwyczajne. Kolor inny od zamierzonego. Duży minus za pofarbowanie skóry!!! Podsumowując - pomimo bardzo sympatycznej atmosfery w salonie więcej do niego nie wrócę i nie polecam innym, gdyż efekt końcowy jest inny od zamierzonego i niewybaczalny bubel w postaci zafarbowanej skóry głowy.

Lokalizacja bardzo dobra przy ulicy głównej łączącej Gdynię

Lokalizacja bardzo dobra przy ulicy głównej łączącej Gdynię z Sopotem. Dojazd bezproblemowy. Duży parking. Restauracja duża i przestronnie urządzona. Dwupoziomowa. Odległości między stolikami stosowne. Wystrój oryginalny i bardzo elegancki. Widoczna z sali restauracji część zaplecza kuchennego oraz praca schludnie wygladających kucharzy. Obsługa kelnerska bardzo miła, sprawnie realizujaca swoje obowiązki. Specjalny plus dla pani o blond włosach, która w tamtym dniu mnie obsługiwała. Bardzo rzeczowa i sympatyczna. Wykazała się dużą bystrością, "w mgnieniu oka" odczytując potrzeby klienta t.j. poszukiwanie toalety, czy prośba o rachunek. Menu bardzo bogate. Ceny śniadań i przystawek przystępne, natomiast ceny dań obiadowych stosunkowo wysokie. Specjalne propozycje dla dzieci, które w zwyczaju restauracji nie są podawane osobom dorosłym. Inną niezadowalająca mnie zasadą restauracji są określone godziny na zamawianie śniadań i dań obiadowych. Jednak uzasadnienie kelnerki jest bardzo rozsądne i w konsekwencji mogę stwierdzić, że to jest dobry zwyczaj. Klient ma świadomość, że posiłki są świeżo przygotowywane, a to jest najważniejsze. Zamówienie zostało zrealizowane w określonym czasie. W smaku rewelacyjne i pięknie podane. Zdecydowanie polecam to miejsce zarówno do spotkań towarzyskich jak również biznesowych. Już wystrój świadczy o tym, że postawiono na jakość, a nie na ilość.

Dojazd do Klubu samochodem jest utrudniony przez brak

Dojazd do Klubu samochodem jest utrudniony przez brak utwardzonej nawierzchni. Fakt ten nie jest istotny w ocenie Klubu, gdyż uczestnicy klubu w większości mieszkają w pobliżu i nie mają konieczności korzystania z transportu. Klub znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkalnym, wielorodzinnym, z ogólnie dostępną windą. Klub umieszczony jest na parterze z kilkoma dużymi oknami. Wystrój wnętrza jest bardzo gustowny i przyjemny, praktycznie urządzony z wnęką z wieszakami na odzież oraz aneksem kuchennym. Minus za brak oddzielnej sali wykładowej wyposazonej w sprzęt multimedialny. Uczestnicy Klubu mają możliwość wykupienia za symboliczną złotówkę napoju typu: kawa, herbata, sok. Oferta zajęć dla seniorów jest obszerna i różnorodna. Klub dostępny jest każdego dnia tygodnia (bez sb. i nd.) do godziny 19:00. Uczestnictwo w zajęciach nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jedyny wymóg formalny to wiek - 55 lat. Personel jest bardzo miły, życzliwy, energiczny i pomocny. Atmosfera wśród uczestników jest sympatyczna. Uczestnictwo w Klubie Seniora w Chyloni polecam każdemu, kto spełnia wymóg wiekowy i chciałby miło i aktywnie spędzić czas.

Restauracja w centrum miasta z zachęcającym

Restauracja w centrum miasta z zachęcającym, ciekawie urządzonym wejściem w bramie kamienicy. Na tyłach przestronny ogróg ze stołami pod parasolami. Wnętrze restauracji ciasne i przesadnie barwne. Ustawienie stołów i rodzaj obrusów sprawiają wrażenie stołówki. Nie ma mowy o spędzeniu romantycznego wieczoru. W całym pomieszczeniu jest dozowlone palenie, co dla mnie, jako osoby niepalącej, w momencie spożywania posiłku jest bardzo uciążliwe. Duże zastrzeżenia mam do czystości obrusów i ogólnie obszaru wokół stolika (porozrzucane wokół stołu zużyte serwetki). Obsługa miła. Menu wszechstronne. Oferta zawiera specjalne dania dla dzieci. Ceny standardowe jak na centrum miasta. Zamówiony posiłek w smaku rewelacyjny. Kontrowersje może wzbudzić nadmiar tłuszczu. Podsumowując nie polecam tego miejsca na spokojny, romantyczny wieczór, ewentualnie na spotkanie w ogrodzie w większym gronie znajomych.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem