Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_659

Pkp chyba wszędzie jest tak samo okropne

Pkp chyba wszędzie jest tak samo okropne. Stare wagony, obrzydliwe dworce. Bród, syf, kiła i mogiła. Są też wagony, które mają plastikowe siedzenia, to najgorsza opcja szczególnie gdy jedzie się do Wrocławia 3,5 godziny!!! Sam czas podróży z Zielonej Góry do Wrocławia 3,5 godziny jest niewiarygodnie długi, a co dopiero 3,5 godziny na plastikowym siedzonku z nieszczelnym oknem. Autem w korkach szybciej przejadę. Jak były utrudnienia i jakieś przesiadki na autobus i później znów na pociąg to nikt przy zakupie biletu nie był łaskaw mnie poinformować. Tragedia... Są też droższe opcje przejazdu ale też jakoś mnie nie zachwycają.

Lokal na trasie s3 w stronę Wrocławia

Lokal na trasie s3 w stronę Wrocławia. Na stacji zawsze jest porządek. Gdy podjeżdżam pan z obsługi podchodzi i tankuje moje auto, bo mi niestety nie idzie to najlepiej. Co prawda zdarza się że są kolejki do kasy ale szybko są rozwiązane. Czasem nie ma moich ulubionych parówek do hot-doga. Kasjerki i kasjerzy są bardzo mili zawsze coś oferują dodatkowo. No i jak to na każdej stacji jest drogo.

Lokal w środku największej galerii w Zielonej Górze

Lokal w środku największej galerii w Zielonej Górze. Niestety wieczne kolejki, oczekiwanie na zamówienie, bo niestety ludzie się nie wyrabiają z taką ilością. Często nie posprzątane stoliki przed lokalem. Zdarzało się że pracownicy zmęczeni i niezadowoleni (w sumie to się nie dziwię). Obsługa zna swoje produkty umie doradzić. Ceny takie jak wszędzie, aczkolwiek moim zdaniem i tak drogo.

Trochę ciężko tam zjechać jadąc od ul

Trochę ciężko tam zjechać jadąc od ul. Wrocławskiej. Lokal zadbany. Obsługa w sumie miła, jednak czasem nie wyrabiają się z zamówieniami i trzeba długo czekać. Jedzenie wydaje się być w porządku, nie zdarzyło mi się mieć po nim jakieś "rewolucje". Czasem obsługa nie nadąża ze sprzątaniem stolików. Panie obsługujące znają swoje produkty i potrafią doradzić.

Położenie w sumie dobre

Położenie w sumie dobre. Dojazd dobry i z obwodnicy i z centrum miasta. Duży parking, dużo koszyków różnego rodzaju. Pokój dla złotych członków po pewnej godzinie wygląda jakby przeszło tam tornado, ale to winna samych ludzi, że nie dbają o to że ktoś za darmo przygotował im np kanapki, picie i inne. Na hali zazwyczaj jest porządek, różnorodność artykułów jest duża. Ceny są naprawdę różne. Czasem się naprawdę opłaca tam coś kupić, a czasem lepiej podjechać gdzie indziej. Obsługa miła i obeznana w asortymencie, czyli co gdzie leży. Kolejek do kas też specjalnie nie ma.

Apteka w fajnej lokalizacji

Apteka w fajnej lokalizacji, duży parking, na przeciwko piekarnia. Lokal ładny zadbany, personel miły i pomocny. Nie stałam w tamtej aptece w zbyt długiej kolejce. Niestety maja strasznie wysokie ceny wręcz porażające. Czasem jest to różnica 2-6 zł za lek lub inne towary. Nie mniej jednak jest to apteka "po drodze" więc mimo takich narzutów marżowych i tak często w niej kupuję. Zdarzyło się jednak że nie mieli jakiegoś leku.

Bardzo fajny sklep

Bardzo fajny sklep. Obsługa rewelacyjna i kompetentna. Panowie zawsze pomogą i doradzą, panie zresztą też. Jest tam duży wybór i różnorodność produktów. Co prawda większość tych produktów można znaleźć w innych sklepach w znacznie niższej cenie, ale z tego co słyszałam to cenę można kwestionować i jeżeli znajdzie się tańszy produkt to zwracają pieniądze. Robiąc tam zakupy zawsze byłam zadowolona. Hala jest trochę surowa, ale działy są opisane i poruszać się można z łatwością. Parking jest podziemny co uważam za koszmarny pomysł. Wjechałam tam większym autem i już był problem by gdzieś zaparkować, nie zahaczyć słupa itd.

Koszmar

Koszmar. Autobusy jeżdżą ale nie za często i nie wszędzie. Są części miasta w które ciężko się dostać bez auta. Już nie wspomnę co się dzieje gdy ktoś z pobliskiej wsi chciałby się wybrać na dyskotekę. Po prostu nie ma jak wrócić do domu. Po mieście jeżdżą nocne autobusy ale ani kawałek dalej. Dodatkowo często na dość uczęszczanych trasach autobusów jest za mało i są zapchane. Ludzie jadą na "sardynkę", dla mnie to jakieś nie porozumienie by dzieci aby dostać się do szkoły często muszą wyjść na szybszy autobus albo cisnąć się tym odpowiednim. Automaty w autobusach są co prawda wygodne, ale miałam problem z drobniakami np. 10gr wyrzucał mi, a innej Pani nie chciał przyjąć 5 zł i wydać reszty. To jak mamy kupować bilety? Porażka. Większość autobusów już jest wymieniona na nowsze modele. Też zachowanie kierowców często pozostawia wiele do życzenia. Można odnieść wrażenie, że wiozą worki ziemniaków, a nie ludzi.Pamiętam jak jakiś rok temu kierowca zahaczał krawężniki i ostro hamował i jedna starsza Pani się w końcu wywróciła. Masakra. Nie lubię jeździć komunikacją miejską. A c gorsza podnieśli ceny. Bilety w Zielonej Górze kosztują tyle samo co we Wrocławiu, a całodobowe we Wrocławiu są tańsze! Gdzie jest sprawiedliwość?

Ocena z dnia: 04.12.2011
MZK Zielona Góra Inna forma kontaktu

Uczelnia ładna

Uczelnia ładna, duża posiada kilka budynków, ale przyjęła zbyt wielu uczniów bo studenci muszą jeździć gdzie dalej na zajęcia. Do tego czasem siedzą w za małych salach, wąskie ławki osoba koło osoby siedzi co przez cały dzień może być uciążliwe. Szkoła usytuowana jest w kiepskim miejscu dojazd koszmar, takie korka to ja nigdy w życiu nie widziałam, a tworzą go sami studenci bo dojazd jest tragiczny, a większość z nich dojeżdża z daleka. Generalnie poza organizacją tego przybytku studenci raczej nie narzekają na wykładowców, ale zdarzały się osoby nie zadowolone. Dodatkowo studia tam są drogie.

Oczekiwałam przesyłki z umową

Oczekiwałam przesyłki z umową, miała być ona w czwartek, ale nie dojechali. Dzwoniłam i pani zapewniała mnie że w piątek pan będzie, ale długo nie dojeżdżał pod podany adres, więc zadzwoniłam znów, pani podałam mi nr. kuriera i zadzwoniłam do niego powiedział, że będzie po 21. Jednak go nie było. Przyjechał w sobotę o 9 rano! Obudził mnie nie pozwolił mi sprawdzić umowy przed podpisaniem i później tą umowę musiałam anulować za co poniosłam koszty. Dodatkowo za dzwonienie na ich centrale straciłam jakieś 10 zł dodatkowo byłam nie wyspana i ze złą umową w rękach. To nie jest kompetentna firma! Nie dojeżdżają na umówioną godzinę i miejsce. Ponieważ podałam początkowo adres do pracy, a pan pojechał pod dom gdzie mnie nie było i stwierdził, że przyjedzie później ale i tak nie przyjechał.... koszmarna firma. Dodatkowo pani na centrali nie wiedziała gdzie jest pan kurier i przełączała mnie itd. oczywiście wszystko na mój koszt.

Ocena z dnia: 01.12.2011
DPD Polska Inna forma kontaktu

Ostatnio szczerze się rozczarowałam usługami tej placówki

Ostatnio szczerze się rozczarowałam usługami tej placówki. Zwyczajnie zapomniałam o wizycie, zadzwoniłam przeprosiłam Pani w słuchawce powiedziała że nic się nie stało i że mam przyjść na resztę wizyt i dogadać się z doktorem by odrobić te zapomniane. Tak też zrobiłam. po 2 wizytach zostałam wykreślona jako osoba, która nie przyszła na zabiegi i wysłana do przełożonej pielęgniarek, która na mnie nakrzyczała, że sobie nie chodzę i wydrukowała mi całą listę wizyt, których nie odbyłam. Przeglądając tą listę zauważyłam tam wizyty na które nawet się nie rejestrowałam! Skandal! Nie dość e strasznie długo czeka się na wizyty, to jeszcze robią takie problemy. Uważam, że tej placówce brakuje ogłady. Mogła mnie Pani skreślić od razu tego dnia, którego nie stawiłam się 2 raz z rzędu. Dodatkowo mają nasze nr. telefonów więc mogą zadzwonić. Generalnie mam wiele do zarzucenia tej placówce. Odniosłam wrażenie że ludzie są tam traktowani nie najlepiej. Lekarze potrafią się pożalić na wizycie, że jest coś nie tak. Pacjentów jest multum! czasem są pozapisywani jeden po drugim, nikt nie pilnuje tych godzin więc często ludzie przychodzą szybciej i tworzy się kolejka, która czasem trwa nawet godzinę lub dwie. Uważam że ta placówka to temat rzeka.

Kolejna apteka

Kolejna apteka, która reklamuję się jako "tania apteka", otóż kłamstwo. Ceny wcale nie są powalające wręcz są wysokie. Obsługa powolna. Lokal mały, więc jak zrobi się kolejka robi się duszno. Brak miejsca siedzącego dla osób starszych. Również odniosłam wrażenie że pani obsługująca jest nie kompetentna, ponieważ jej porady nie były odpowiednie.

Apteka znajduję się w galerii Grafit tuż koło przystanku

Apteka znajduję się w galerii Grafit tuż koło przystanku autobusowego w centrum miasta. Lokal jest piękny i przestrzenny. Poustawiane mnóstwo kas, jednak w ciągu dnia tylko 3 były czynne i gigantyczna kolejka, która się nie przesuwała, ponieważ panie aptekarki nie mogły znaleźć leków lub też odczytać recept. Brak miejsc siedzących dla starszy osób. Ostatecznie po długim oczekiwaniu musiałam zrezygnować z zakupów i biec na autobus. Generalnie jestem rozczarowaną tą apteką. Duży lokal, dużo kas, a do obsługi 3 osoby, które się tylko miotają, bo nie wiedzą co gdzie i jak.

Sklepik monopolowy

Sklepik monopolowy. Czysty, zadbany, estetyczny, trochę mało widoczny jak się jedzie autem, ale jest gdzie zaparkować. Obsługa bardzo miła, dziewczyny ładnie ubrane, zadbane, rozmowne. Towaru do wyboru do koloru, od tanich win po ekskluzywne alkohole. Minusem jest to że nie można płacić kartą, więc bez gotówki nic nie można kupić ale jakieś 200-300 metrów dalej jest bankomat. Dziewczyny umieją polecić dobre wino czy piwo wedle upodobań.

Bardzo podobają mi się zakupy w Biedronce

Bardzo podobają mi się zakupy w Biedronce. Lokal jest przestrzenny. Mają prawie wszystkie zadowalające mnie produkty, oprócz mięsa. Akurat mięso i wędliny w Biedronce uważam za drogie i nie zbyt dobre. Natomiast cała reszta asortymentu jest jak najbardziej na odpowiednim poziomie. Mają trochę ograniczony asortyment z chemii, ale to nie przeszkadza. Gdy robi się kolejka zaraz pojawia się druga pani i rusza kolejna kasa. Zdarzyło mi się długo czekać w kolejce, ale tylko w okresie przedświątecznym lub gdy trafił się "upierdliwy" klient. Towar jest na bieżąco układany. Nie zdarzyło się jeszcze bym znalazła tam towar po terminie. Personel zawsze wie gdzie jaki towar się znajduję.

Bardzo podoba mi się portal Allegro

Bardzo podoba mi się portal Allegro. Często z niego korzystam. Czasem zdarzy się nieuczciwy sprzedawca ( co mi się raz zdarzyło), ale allegro niezwykle szybko rozwiązało mój problem. Dodatkowo podoba mi się szata graficzna, rozwiązanie wyszukiwania przedmiotów oraz fakt że jak coś się dzieje to zespół allegro staje na wysokości zadania i rozwiązuje problem. Dodatkowo sprzedając przedmioty też nie mam żadnych problemów z przelewami itp.

Ocena z dnia: 01.12.2011
Allegro.pl Oddział

Zadzwoniłam do serwisu by zasięgnąć kilku informacji na

Zadzwoniłam do serwisu by zasięgnąć kilku informacji na temat auta, które zamierzam naprawiać. Pani która odebrała telefon była tak strasznie nie miła i nie zainteresowana rozmową, że odechciało mi się rozmowy i naprawy auta. Dodatkowo sprawiała wrażenie nie kompetentnej. Ostatecznie kazała mi zaciągnąć auto do Starego Kisielina na warsztat. Niestety nie udzieliła mi informacji czy naprawią taka usterkę i jakie są mniej więcej koszta.

Ocena z dnia: 01.12.2011
Falger Inna forma kontaktu

Koszmar

Koszmar.. Mimo iż wprowadzili elektroniczne kolejki z biletami to i tak czeka się koszmarnie długo. Pracy tam nie znalazłam , staż też nie był najlepszy. Ludzie którzy tam siedzą sprawiają wrażenie jakby oni byli tam najważniejsi, a zapominają że to oni są dla ludzi którzy nie mają pracy i potrzebują ich pomocy by tą prace znaleźć. Urząd mieści się w takim miejscu że ciężko dojechać autobusem auto też nie za bardzo jest gdzie postawić. Dodatkowo wejście do budynku mieści się we wnęce gmachu. Jak ktoś nie zna Zielonej Góry może mieć problem by się odnaleźć. Dodatkowo wewnątrz też nie bardzo wiadomo o co chodzi... portier jest tam chyba najlepiej poinformowany i najmilszy! Gdyby nie on nigdy nie domyśliłabym się że muszę coś wypełnić zanim pójdę się zarejestrować. Dodatkowo po rejestracji czekałam ok. 1,5 tygodnia na wizytę w poradni gdzie nic nie poradzili.

Bardzo kompetentni pracownicy! Wygląd i dojazd do biura

Bardzo kompetentni pracownicy! Wygląd i dojazd do biura pozostawia wiele do życzenia, ale zawsze można załatwić transakcje telefonicznie lub mailowo. Przedstawiciele handlowi kompetentni i sprawnie załatwiający interesy klientów. Towar oferowany przez firmę jest dobrej jakości. Kupowałam u nich opony zimowe i jestem bardzo zadowolona.

Ocena z dnia: 01.12.2011
Artgum Inna forma kontaktu

Obsługa bardzo miła i kompetentna

Obsługa bardzo miła i kompetentna. Mają duży wybór mebli i tkanin. Lokal jest naprawdę duży całkiem nie źle rozplanowany środek. Pracownicy mają koszulki firmowe, jednak nie przypadły mi one do gustu. Troszkę długo czasem trzeba czekać na obsługę ale to dlatego że było dużo klientów. Przed sklepem jest duży parking, więc nie było problemu by zostawić auto. W sklepie jest porządek.

Ocena z dnia: 01.12.2011
abra Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem