Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_263

Po przeprowadzce podjechałam po raz pierwszy na te stację

Po przeprowadzce podjechałam po raz pierwszy na te stację na przegląd kontrolny samochodu. Po raz pierwszy zarówno ja jak i samochód zostaliśmy potraktowani poważnie. Cały samochód został dokładnie sprawdzony zarówno standardowo jak i komputerowo. Pokazano mi wszystkie wady samochodu, spisano je na kartce oraz poradzono od czegho rozpocząc naprawę oraz na co w przyszłości zwracać uwagę. Dopiero po dokładnym sprawdzeniu auta podbito mi pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym. Ponieważ podejżewałam, że będę musiała zostawić na jakiś czas samochód podjechałam na dwa samochody z ojcem. Kiedy zobaczył jak przebiegał przegląd, sa przełozył wyjazd do domu, żeby zrobić przegląd na tej stacji. Zostaliśmy obsłużeni "od ręki", szybko i sprawnie ale jednocześnie dokładnie.

Placówka czysta i zadbana ale zawsze są ogromne kolejki

Placówka czysta i zadbana ale zawsze są ogromne kolejki. Nigdy nie sa otwarte wszystkie kasy nawet dla rozładowania tych kolejek. Dobra obsługa kredytowa i inwestycyjna. Pracownicy ubrani schludnie i odbowiednio do standardów panujących w placówkach bankowych. Na sali operacyjnej boksy dzięki czemu jest większa intymność w trakcie wizyty. Widać wszystko co się dzieje na zapleczu. W większości przypadków dla klientów jest to bez znaczenia jednak w trakcie kłótni personelu nie wygląda to najlepiej.

Sprawna obsługa na kasach ale niestety kiepska na sali

Sprawna obsługa na kasach ale niestety kiepska na sali operacyjnej. Trzeba się bardzo precyzyjnie wylegitymizować, żeby zostać obsłużonym. W nefralgiczne dni (wypłata rent i emerutur) bardzo duże kolejki w pozostałe dni raczej spokojnie. Bank "otwarty", bez okienek. Na sali operacyjnej 4 stanowiska z czego zwykle 2-3 otwarte. Jeśli chodzi o kasy to zwykle wszystkie otwarte. Placówka czysta i zadbana. Brak jednolitych, standardowych, identyfikacyjnych uniformów. Każdy z pracowników ubrany w inny sposób nie zawsze odpowiadający standardom placówki bankowej.

Mała stacja gazowa przy wyjeździe z miasta

Mała stacja gazowa przy wyjeździe z miasta. Niezbyt dobrze zorganizowana ze słabym asortymentem. Niestety cena dokładnie tak samo wysoka jak na pobliskich stacjach markowych. Obsługa dość szybka i sprawna, mimo, że ze względu na nieiwelki prarking nie ma jak ustawic samochodu i jest dość ciasno. Przy stanwisku z gazem mieści się tylko jeden samochód przez co trzeba czekać aż klient opłaci, zrobi zakupy i odjedzie. Plusem jest to, że w przypadku opłat gotówką nie trzeba wychodzić z samochodu.

Jedna z najtańszych stacji na opolszczyźnie

Jedna z najtańszych stacji na opolszczyźnie. Niestety ten rejon ma jedne z droższych paliw w Polsce. Wszystkie stacje wokoło proponowały gaz za 2,06 - 2,09 tu kupiłam za 1,99. Jest to bardzi dobra cena zwłaszcza ze względu na markową stację a nie zwykła stację gazową. Sprzedacwy mili i uprzejmi. Szybka i sprawna obsługa.

Ocena z dnia: 29.10.2009
Shell Inna forma kontaktu

Jeden z lepszych jakościowo gazów samochodowych

Jeden z lepszych jakościowo gazów samochodowych. Cena w miarę niska. Zwykle brana jest pod uwagę cena na pobliskiej stacji Arge - 2 grosze - ze względu na karty stałego klienta Arge. Zawsze wolę jednak będąc w okolicy zatankować na tej stacji ze względu na dobra jakość. Przejeżdżam na gazie z Lukoil najwięcej kilometrów więc ostatecznie jest bardziej opłacalny niż ten ze stacji Arge. Czasem dość długo trzeba czekac na pracowników. Czasem też brakuje gazu w ciągu dnia lub są problemy techniczne. Pracownicy jednak sa mili, życzliwi i pomocni.

Najtańsza stacja paliw Arge w Krakowie i w ogóle w

Najtańsza stacja paliw Arge w Krakowie i w ogóle w najbliższej okolicy. Ceny zapewne są ustalane ze względu na dużą ilość stacji benzynowych w pobliżu. Przy dodatkowej zniżce na karcie stałego klienta są bardzo atrakcyjne. Co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze chętni do pomocy, wychodzą pod stanowisko z gazem od razu jak zauważą, że ktoś podjechał. Przy kasie proponują zawsze jakieś artykuły w promocji.

Jedne z najtańszych stacji oferujących dobry gaz

Jedne z najtańszych stacji oferujących dobry gaz samochodowy. Sprzedawcy zawsze są chętni do pomocy. Raz podjechałam po gaz na słabym akumulatorze. Wyładował sie bo zapomniałam wyłączyć świateł - odpaliłam od samochodu znajomego i ostrzegłam pracownika stacji, że jak wyłączę to poproszę pewnie później o popchnięcie. Po zatankowaniu pracownik popchnął samochód. Wyjechałam na mniej ruchliwą ulicę by sobie go doładować.

Jedne z najtańszych stacji oferujących dobry gaz

Jedne z najtańszych stacji oferujących dobry gaz samochodowy. Sprzedawcy zawsze są chętni do pomocy. Odkąd jestem w ciąży nie pozwalają mi samej tankować nawet paliwa. Nie trzeba na nich długo czekać ani upominać się, żeby podeszli. Zwykle podjeżdżając pod stanowisko z gazem ktoś już wychodzi ze sklepu.

Dzień przed długim weekendem jaki miałam sobie zorganizować

Dzień przed długim weekendem jaki miałam sobie zorganizować i wyjechać na święta popsuł mi sie akumulator. Wezwałam auto assistance i zawieźli mnie do salonu skody. Najwyraźniej przeszkodziłam wszystkim w Wigilii firmowej ale zapytałam na kiedy mógłby być zrobiony samochód. Podkreśliłam przy tym, że to jedynie akumulator i wystarczy podpiąć kablami do innego samochodu. Powiedziano mi, że będzie do odbioru następnego dnia o 13. Kiedy dodzwoniłam się następnego dnia, żeby dowiedzieć się co z samochodem powiedzieli, że nie mogą mi go zrobić bo to coś więcej niż akumulator i, że będzie wymiana części za 1000zł co będą w stanie zrobić dopiero za kilka dni - jeśli w ogóle przed świętami. Przypomniałam im moja wcześniejszą rozmowę i zapewnienie, że zrobią to szybciej. Aby nie spędzić świąt sama, przyjechał po mnie mąż, który juz był u rodziny i postanowiliśmy zajrzeć do samochodu. Oczywiście było to ogromnym problemem dla pracowników, żeby zabrać samochód. Stwierdzono, że będzie na zamkniętym parkingu i nikt nie będzie go w stanie ruszyć. W końcu ich przekonałam, żeby przekazali dokumenty strażnikowi (po kilkunastu rozmowach telefonicznych). Przyjechaliśmy z mężem z kablami do akumulatora. Samochód wcale nie był na zamkniętym parkingu a mając zapasowe klucze podłączyliśmy go do akumulatora z drugiego samochodu. Odpalił. Mimo wielkiego szumu strażnik nawet nie zwrócił uwagi, że ktoś jest na parkingu i oglądał telewizję. Zauważył nas dopiero wtedy kiedy podeszliśmy po dokumenty. Nie rozumiem dlaczego robiono z tego tak ogromny problem skoro my odpaliliśmy samochód w 15 minut. Wymieniliśmy później jedynie akumulator co było kosztem 4 krotnie niższym niż wycena z salonu Skody.

Ostatnio mBank źle naliczył nam odsetki do karty

Ostatnio mBank źle naliczył nam odsetki do karty kredytowej. Ponieważ było to drugie tyle niż powinno zglosiliśmy reklamację i aby uniknąc takiej sytuacji w przyszłości spłaciliśmy całe zadłużenie. Bank odezwał się dzień przed końcem czasu odpowiedzi (30 dni) i poinformował, że musi przedłużyć sprawę o kolejne 30 dni. Kiedy odpisaliśmy, że w takim razie my również przekładamy o 30 dni spłatę karty dostaliśmy w przeciagu 10 min maile od róznych pracowników i w każdym były sprzeczne informacje. Czekamy więc dalej ale bank raczej zmieniamy.

Ocena z dnia: 28.10.2009
mBank Oddział

Ponieważ chciałam powiększyć kredyt hipoteczny o który

Ponieważ chciałam powiększyć kredyt hipoteczny o który wnioskowałam w banku udałam się do doradcy od kredytów hipotecznych. Pracownica wyraźnie pokazała, że nie jest zadowolona, że kredyt braliśmy przez doradcę. Zamiast pomóc krytykowała wybór doradcy i negowała wszystko co do niej powiedziałam. Ostatecznie nic nie załatwiła więc musiałam prosić o to raz jeszcze mojego doradcę z ekspandera. Pracownica nawet nie pamiętała, ze umawiałam się z nią telefonicznie. Gdybym na niej nie wymusiła spotkania wyszłaby nie obsługując mnie w ogóle.

Placówka czysta i zadbana

Placówka czysta i zadbana. Co do pracowników stwierdzić nic nie mogę ponieważ kolejka była tak ogromna, że nie zdążyli mnie obsłużyć. Otwarte tylko jedno stoisko a kolejka ogromna. Inni pracownicy byli na zapleczu bądź przechodzili przez salę. Okropna organizacja. Mnóstwo papierkowej roboty wydłuża jedynie czas obsługi.

To zdecydowanie najgorsza placówka Polbanku w jakiej byłam

To zdecydowanie najgorsza placówka Polbanku w jakiej byłam. Przyszliśmy z samego rana, żeby szybko załatwić sprawę związaną z kredytem. Zależało nam na czasie gdyż mąż miał później ważne spotkanie. Ponieważ musieliśmy być razem a mąż miał wyjazd służbowy następnego dnia chcieliśmy załatwić to od razu. Przed nami weszło kilka osób, które były umówione wcześniej telefonicznie. Poinformowaliśy pracowników, że mamy mało czasu ale się tym za bardzo nie przejęli. Po placówce biegało 5 pracowników a tylko jeden pracował. Mieliśmy jedynie współnie złożyć podpis na jednym dokumencie i żaden z pracowników nie mógł nam w tym pomóc. Nie załatwiliśmy tej sprawy tego dnia, mąż się spóźnił na spotkanie a kwestie papierkowe w związku z kredytem przeciągnęły się o kolejne tygodnie.

W związku z planowaniem zakupu domu udałam się do doradcy

W związku z planowaniem zakupu domu udałam się do doradcy finansowego prosząc o radę. Ponieważ lubię być pewna wyboru wcześniej sprawdziłam oferty Banków sama. To, co zaproponował doradca pokryło sie w zupełności z tym, czego ja się dowiedziałam. Miałam więc pewność, że nie proponuje mi jedynie banków z którymi ma podpisane umowy. Niestety na tym się skończyło. Rozmawiałam z kilkoma doradcami, żeby sprawdzić który co mi proponuje. Na początku miałam probelmy, z wyborem doradcy z którym ostatecznie będziemy współpracować. Pani z Open Finance sama rozwiązała ten problem. Przestała odpisywać na maile i nie odpowiadała na telefony.

W związku z planowaniem zakupu domu udałam się do doradcy

W związku z planowaniem zakupu domu udałam się do doradcy finansowego prosząc o radę. Ponieważ lubię być pewna wyboru wcześniej sprawdziłam oferty Banków sama. To, co zaproponował doradca pokryło sie w zupełności z tym, czego ja się dowiedziałam. Miałam więc pewność, że nie proponuje mi jedynie banków z którymi ma podpisane umowy. Doradca - pani D. D. - przez cały okres współpracy była wyjątkowo pomocna. Ponieważ oboje z mężem pracujemy i nie zawsze mogliśmy się wyrwać z pracy a dodatkowo mąż mieszka poza miastem w którym kupowaliśmy dom mieliśy ogromne problemy z synchronizowaniem się na spotkania w banku. Pani D. nie robiła z tego problemu i zawsze starała się pomóc rozwiązać tego typu sytuacje. Zawsze dostępna pod komórką, zawsze brała na siebie odpowiedzialnośc kontaktu z bankiem. Pośpieszała decyzje z banku, który się spóźniał z wypłatami transz. Poleciłam ją znajomym - polecam i teraz.

Niewielki zakład ale można znaleźć to czego się szuka

Niewielki zakład ale można znaleźć to czego się szuka. Miła i szybka obsługa. Ceny może minimalnie wysokie ale raczej ze względu na brak innych optyków z soczewkami w okolicy. Sprzedaż dwóch róznych soczewek nie jest problemem dla sprzedawcy. Niestety kiepska lokalizacja i mały parking przed sklepem utrudnia parkowanie samochodu zwłaszcza, że dużo osób stawia samochód "gdziekolwiek" wychodząc na chwilę blokują innym wyjazd.

Apteka niewielka a kolejki ogromne

Apteka niewielka a kolejki ogromne. Pewnie dlatego, że jest zaraz przy przychodni. Ostatnio czekałam dość długo w kolejce a stojąc przy kasie dodatkowo stresowałam się, że musze szybko dokonać wybrou, żeby kolejka sie nie powiększyła. Przez to chyba dałam się naciagnąć na droższe leki. Mam wrażenie, że sprzedawczyni było to na rękę.

Apteka najdroższa w mieście ale jedyna gdzie proponowane są

Apteka najdroższa w mieście ale jedyna gdzie proponowane są tańsze zamienniki leków. Obsługa miła, sprzedawczynie uprzejme. Zaoszczędziłam dziś dzięki ich ochocie do pomocy 30zł.

Sklep niewielki i kiepsko zorganizoawany od środka

Sklep niewielki i kiepsko zorganizoawany od środka. Zbyt mała powierzchnia i zbyt dużo asortymentu. Tylko jedno okno przez co w środku jest dość mroczno. Ze wszystkich stron zwisają koszulki, majtki i staniki. Ciężko przedostać sie między półkami. Asortyment średni ale ostatecznie da się coś wybrac dla siebie w przystępnej cenie. Sprzedawczynie są pomocne ale nie do końca orientują się w trendach na rynku.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem