Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_1632

Udałam się do Leclerca o wczesnej porze

Udałam się do Leclerca o wczesnej porze (nie byłam sama) celem zakupienia piersi z kurczaka w promocyjnej cenie. Kolejka była długa. Stanęłam w kolejce gdy doszłam do lady poprosiłam o dwa razy po dwa kilo (chciałam kupić dla siebie i mamy która nie ma możliwości dojazdu do kłodzka), zostałam poinformowana, że mogę kupić tylko dwa kilo ponieważ piersi są sprzedawane po dwa kilo na osobę, tłumaczyłam Pani która sprzedawała że nie jestem sama a osoba z którą jestem jest na terenie sklepu. Pani była nieugięta kazała stanąć mi raz jeszcze w kolejce. Stanęłam, osoba która była ze mną doszła do mnie po raz drugi jak była już moja kolej okazało się że piersi brakło.Art 135KW wyraźnie mówi:"Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,podlega karze grzywny." Pani obsługująca odmówiła mi sprzedaży pomimo że byłam z drugą osobą. Pytam czy sklep może wprowadzić tego typu ograniczenie? Czy nie lepiej byłoby sprzedawać towar jednak nie po tak znacznie zaniżonej cenie?

Udałam się do sklepu Szachownica celem wymiany biustonosza

Udałam się do sklepu Szachownica celem wymiany biustonosza który kupiłam kilka dni wcześniej a nie był zbyt dopasowany. Uzgodniłam to wcześniej. Pani bardzo miła powiedziałam, że mogę ale z takim samym kodem ponieważ na biustonosze nie ma zwrotu. Powiedziała, że mam iść na piętro i poszukać, szukałam, szukałam ale nie znalazłam odpowiedniego kodu, Sprzedawca gdzieś przemknęła ale nie zwróciła uwagi na mnie i na innych klientów. Zeszłam powiedziałam że nie mogę znaleźć kodu wzruszyła ramionami i nawet nie zaproponowała mi pomocy. Wyszłam z nieodpowiednim rozmiarem.

Udałam się do sklepu Szachownica calem zakupu bielizny

Udałam się do sklepu Szachownica calem zakupu bielizny konkretnie biustonosza a nawet kilku. Sklep składa się z dwóch kondygnacji, bielizna znajduje się na piętrze. Na parterze Panie wykładały towar. Udałam się na piętro, podeszłam do bielizny, szukałam, szukałam a ona ciągle spadała, ciężko mi było coś znaleźć, sprzedawca gdzieś tam raz czy dwa przemknęła ale w ogóle nie zwracała uwagi na mnie i innych klientów. Poczułam się jak w spożywczym supermarkecie gdzie pakuję towar, do kasy, płacę i wychodzę. W końcu znalazłam, udałam się do kasy. Zapytałam czy gdyby coś mi nie pasowało to czy mogę wymienić? Panie bardzo miłe zapewniły mnie że tak. Zapłaciłam i wyszłam.

Pan zajmujący się szerokim wachlarzem usług

Pan zajmujący się szerokim wachlarzem usług. ale chodzi o sprzedaż artykułów pirotechnicznych a dokładnie tzw petardy. Będąc w tym punkcie w dniu 29.12.2014r Pan obsługujący był bardzo nie miły. W dniu 30.12.2014r Pan był bardzo arogancki i agresywny. Ceny miał mocno zawyżone a klientów wręcz obrażał a w szczególności tych którzy podchodzili najpierw do konkurencji. Nie oszczędzał nawet Pani sprzedającej obok za każdym razem jak jej klient podchodził od Pani to dostawał odpowiednią "wiązankę" a Pani za konkurencji jeszcze większą. Gdy kupiłam zestaw zażądałam paragon Pan powiedział że mam udać się na ul Wojska Polskiego, odmówiłam i jeszcze raz poprosiłam ów Pan zadzwonił do kolegi z którym nie mogłam się dogadać a za chwilę wyrwał mi telefon (który był jego) twierdząc, że zapłaci dużo za rozmowę, chciałam chodziarz dane firmy (w celu opinii w Jakości obsługi), Pan tak mataczył, że sama zgłupiałam a jak zaczęłam rozmawiać z Panią obok, która podała mi dane tego Pana to podszedł i wręczył mi ulotkę z nazwą swojej firmy. Chciałam jeszcze dodać, że około godzinę przede mną mój syn chciał kupić u tego Pana petardy (wcześniej był u konkurencji ale już nie było tego co chciał) został obrzucony wulgaryzmami i Pan groził mu pobiciem. W efekcie syn nie kupił nic ponieważ było bardzo drogo i obawiał się użycia siły przez owego sprzedawcę. Jak się dowiedziałam Pan ma również stoisko w Kłodzkom rynku. Na stoisku panował bałagan towar walał się po całej ladzie. Nie polecam.

Zawsze miło i sympatycznie

Zawsze miło i sympatycznie. Sprzedawcy proponują pyszną kawę lub gorącą czekoladę ale nigdy natrętnie.

Chciałam zareklamować towar kupiony jakiś czas temu

Chciałam zareklamować towar kupiony jakiś czas temu. Moja reklamacja została przyjęta do rozpatrzenia ale miałam wrażenie, że obsługuje mnie robot, bardzo zimny robot. Przede mną były dwie osoby i tak samo były obsługiwane. Kompletny brak uśmiechu, wszystko odbywało się automatycznie i ani razu nie usłyszałam dziękuję, przepraszam, proszę.

Obsługujący bardzo mili ludzie

Obsługujący bardzo mili ludzie. Sklep czynny od godz 7 rano. Można kupić wszelkiego rodzaju środki czystości, farby lakiery i wiele innych potrzebnych rzeczy do drobnych remontów, artykuły elektryczne i nie tylko. Miło czysto, przyjemnie.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa, wybór w miarę ale dostosowany jak myślę do ilości i gustu klientów. Jedzenie smaczne, czysto i świeżo.

Po raz kolejny rozczarowałam się

Po raz kolejny rozczarowałam się. Będąc przy okazji chciałam kupić kawę ale i także sprawdzić czy coś się zmieniło, nic. Wybór towaru spory, ceny różnorodne adekwatne do jakości produktu. Na sali sprzedaży ani jednego pracownika szukając przy okazji herbaty jaśminowej nie było nikogo aby zapytać się o taką. Na stoisku z mięsem i wędlinami była jako taka obsługa ale bez uśmiechu. przeszłam pomiędzy regały z przyprawami ale było tak ciasno, że nie mogłam swobodnie się porozglądać. Wzięłam kawę i udałam się do kasy, czynne były dwie, przy każdej po kilku klientów, stałam i obserwowałam. Co zauważyłam na blisko dziesięciu klientów ani razu nie usłyszałam dzień dobry, proszę, dziękuję, zapraszam ponownie itd, uśmiech też był w tym wypadku towarem deficytowym.

Będąc kiedyś w tym sklepie upatrzyłam prezent na 18

Będąc kiedyś w tym sklepie upatrzyłam prezent na 18 urodziny więc udałam się po jego zakup. Gdy weszłam młoda Pani była zajęta rozmową z młodym Panem . Rozglądałam się ale tego co chciałam kupić już nie znalazłam, może nie było, może było ale w innym miejscu. Pani nie wiem czy mnie zauważyła czy też nie trudno powiedzieć. W każdym razie nawet nie zapytała czy mi w czymś pomóc. Sklep w miarę czysty. wybór towarów fajny, dla każdego coś można znaleźć, ceny różnorodne.

Sklep dobrze zaopatrzony

Sklep dobrze zaopatrzony, Spory wybór towarów, spory wachlarz cenowy. Czysto, miło i przyjemnie. Polecam

Jest to sklep w którym sprzedawane są lakiery samochodowe

Jest to sklep w którym sprzedawane są lakiery samochodowe oraz mieszalnia lakierów samochodowych. W sprzedaży posiadają również inne akcesoria niezbędne do malowania samochodów. Nie wiele się na tym znam ale zostałam poproszona o zakup farby. Obsługa była bardzo miła, nie czekałam długo właściwie od ręki otrzymałam to co miałam kupić. Sklep jak sklep zaopatrzony w to co potrzeba ale czystość pozostawia wiele do powiedzenia, podłoga brudna, wszędzie pełno kurzu, a za ladą pomidory, chleb i coś tam jeszcze do jedzenia. Przez chwilę myślałam, że można tam kupić coś do jedzenia.

Pani bardzo sympatyczna

Pani bardzo sympatyczna,uprzejma i mimo deszczowej i wyjątkowo brzydkiej pogody uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona. Towar świeżutki, pachnący. Miło, czysto.

Mały pawilon

Mały pawilon, zaopatrzony tak sobie. Natomiast artykuły podstawowe są cały czas dostępne. Zawsze świeże i pyszne pieczywo tylko Paniom brakuje trochę uśmiechu. Wygląd sklepu nawiązuje do PRLu.

Świetne wędliny

Świetne wędliny, aczkolwiek trzeba uważać na świeżość, Panie miłe tylko czasami zajęte prywatnymi sprawami. Wybór i ceny różnorodne, w zależności od gustu. Czysto i miło.

Bardzo fajny sklep

Bardzo fajny sklep, miła obsługa. Panie zawsze doradzą. Przystępne ceny, zawsze jakieś promocje.

Chciałam dzisiaj kupić sobie jakiś ciuszek

Chciałam dzisiaj kupić sobie jakiś ciuszek, nie wiem dlaczego ale akurat uparłam się na ten sklep. Szukałam po wieszakach, oglądałam, mierzyłam. Nie mogłam dopasować i tak błądziłam po sklepie prawie godzinę. Pani ekspedientka ( cały czas była jedna) cały czas coś układała, wykładała i cały ten czas ani razu nie zwróciła uwagi, że ja coś szukam. Pod koniec mojej wizyty szukałam blisko lady a Pani jakby miała klapki na oczach, jakbym była niewidzialna. Ale w końcu znalazłam i kupiłam. Zastanawiam się czy gdyby nie zabezpieczenia przed kradzieżą wyszłabym z tymi ciuchami i pewnie nikt by nie zauważył. Sklep zaopatrzony nawet nie źle ale nie ma szału, lada była cała obłożona towarem, który właśnie był wieszany.

Tym razem muszę ostro pojechać po Polskiej Poczcie

Tym razem muszę ostro "pojechać" po Polskiej Poczcie. Co miesiąc odbieram przekaz z zagranicy, musi być odebrany w głównej placówce Poczty Polskiej, tu akurat Kłodzko. Jak co miesiąc nerwy, nie ważne która to pora dnia i który dzień tygodnia, zawsze tak samo, sześć okienek czynne tylko dwa co w drodze wyjątku trzy ale zawsze któreś się w międzyczasie zamyka. W dniu dzisiejszym była przesada. Godzina poranna przed 9, dwa okienka czynne, kolejka pięć osób przede mną ale nim zostałam obsłużona minęło 45min, jak zwykle i nie ważne do którego podejdę zawsze nie to okienko wypłaca te przekazy, więc czekam cierpliwie a za mną już chyba dwadzieścia osób. W końcu doczekałam się, potrwało to trochę, pani jak mi podała pieniądze musiałam nieźle kombinować jak je wyjąć bo nawet mi nie raczyła ich podsunąć.po takim staniu w kolejce (nie pierwszy raz) nie dziwię się, że ludzie idą do konkurencji robić opłaty.

Panie bardzo miłe

Panie bardzo miłe, doradzą, wytłumaczą, znajdą coś korzystnego. Bez zbytnich kolejek. Bez zarzutów.

Bardzo przyjemna apteka duża aczkolwiek nie stwarzająca

Bardzo przyjemna apteka duża aczkolwiek nie stwarzająca rozległej pustyni. Obsługa bardzo miła, Pani sympatyczna, miła doradzi. Ceny przystępne, wybór spory, brak kolejki. Czysto.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem