Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_1222

Chciałam wymienić buty kupione kilka dni wcześniej

Chciałam wymienić buty kupione kilka dni wcześniej. Nie było z tym najmniejszego problemu. Dostałam też nowy paragon. Ekspedientka poinformowała mnie również o zasadach reklamacji i o tym, że nie można pojechać do dowolnego sklepu w tej sieci, aby wymienić/zareklamować obuwie - inaczej, niż jest to w innych sklepach, w których reklamacja odbywa się tylko w sklepie, w którym dokonano zakupu.

Wystrój sklepu

Wystrój sklepu - jasny, kolorowy i uporządkowane. Obsługa bardzo miła, każdy na innym stanowisku tak, że nikt nie musi czekać, aby zostać obsłużonym. Również wybór asortymentu jest duży. Znajdziemy ubrania, które aktualnie są 'na topie" i spokojnie można wyszukać coś, co nie opustoszy kieszeni (np. najnowszy fason spódnicy za 35zl - w porównaniu z innym sklepem, w którym bardzo podobna była za 70zł).

Hala jest bardzo duża

Hala jest bardzo duża, a ubrania posegregowane tak, że bez problemu można znaleźć dział, który nas interesuje. Jest również podział na odzież wycenioną na wagę i na sztuki. Jednak hala nie jest ogrzewana, przez co różnica między temperaturą na zewnątrz i w środku była ogromna! W ciągu pół godziny okropnie zmarzłam. Również panie obsługujące przebieralnie nie były miłe. Na każde pytanie odpowiadały półsłówkami i odwracały głowę.

Dziś oddawałam obuwie do reklamacji

Dziś oddawałam obuwie do reklamacji. Nie musiałam długo czekać, aż ktoś mnie zauważy. Obsługująca mnie ekspedientka była miła i kompetentna. Wypełniła szybko wszystkie dokumenty i poinformowała mnie o możliwościach i czasie realizacji reklamacji. Bardzo przyjaźnie odnosiła się również do osób stojących w kolejce.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem