Opinie wystawione przez użytkownika: Em

Z Przewozami Regionalnymi bywało różnie

Z Przewozami Regionalnymi bywało różnie, ale generalnie da się dojechać i da się wyjechać. W zimie można liczyć na bardzo dobre ogrzewanie we wnętrzu pociągu. Na ogół Przewozy na trasie Kędzierzyn-Koźle - Gliwice jeżdżą punktualnie lub mają niewielkie opóźnienia. Konduktorzy są uprzejmi.

Ocena z dnia: 19.10.2014
Przewozy Regionalne - POLREGIO Inna forma kontaktu

Inter umożliwia szybki transport

Inter umożliwia szybki transport (o ile nie ma korków) na trasie Katowice - Kraków i z powrotem. Przewóz jak na razie bezawaryjny, ceny rozsądne i miejsce zawsze siedzące. W razie potrzeby istnieje możliwość zatrzymania się busa na wcześniejszym przystanku niż dworzec główny w Krakowie.

Ocena z dnia: 19.10.2014
Inter Inna forma kontaktu

W Crazy Bubble wybór jest całkiem spory

W Crazy Bubble wybór jest całkiem spory, a ceny niższe niż u konkurencyjnych firm w Galerii Katowickiej. Napój ciężko oceniać, bo jego smak zależy od wyboru składników. Crazy Bubble wprowadziła karty, na których zbiera się pieczątki (po uzbieraniu określonej ilości otrzymuje się darmowy napój). To, co zniechęciło mnie do tej firmy, bezpośrednio łączy się z tymi kartami. Kiedy w końcu uzbierałam odpowiednią ilość pieczątek, dowiedziałam się, że część z nich jest ze starym znaczkiem i nie jest już aktualna... Przebito dwie pieczątki i zalecono resztę zbierać od nowa.

Podróż w Kolejach Śląskich jest wygodna i komfortowa

Podróż w Kolejach Śląskich jest wygodna i komfortowa, jeśli ma się okazję usiąść. W niektórych godzinach, na przykład około 7 rano, przydałoby się więcej pociągów, najczęściej jednak ich liczba jest optymalna. Koleje czasem się spóźniają, jednak najczęściej jest to spowodowane remontami na torach, a więc przyczynami zewnętrznymi. W zimie w wagonach panuje optymalna temperatura. Ogólnie - polecam ten tani i stosunkowo szybki środek transportu!

Ocena z dnia: 19.10.2014
Koleje Śląskie Inna forma kontaktu

Kawiarnia nosząca nazwę Strefa Centralna mieści się w

Kawiarnia nosząca nazwę "Strefa Centralna" mieści się w Centrum Kultury w Katowicach. Lokal w środku jest przytulny i sprawia pozytywne wrażenie. Klientów przyciąga tu z pewnością nowatorstwo lokalu - goście płacą ustaloną cenę za napoje, natomiast za drobne przekąski płacą tyle, ile wydaje im się stosowne. Obsługa jest miła, a kawa smaczna.

Spod Lady to bardzo ciekawy i utworzony w spójnej koncepcji

Spod Lady to bardzo ciekawy i utworzony w spójnej koncepcji sklep internetowy. Produkty w nim oferowane związane są z okresem komuny, ujętym w zabawny i nieco satyryczny sposób. Zdecydowanie zachwycił mnie asortyment sklepowy i dopracowane, wystylizowane opisy pod produktami. Sklep oferuje powyżej ustalonej ceny darmową przesyłkę, która dotarła do mnie bardzo szybko. Produkty były starannie i estetycznie zapakowane, dołożono wiele folii bąbelkowej, by nic się nie uszkodziło w transporcie. Produkty w realu wyglądają tak samo dobrze, jak na zdjęciach. Jedyna negatywna uwaga dotycząca sklepu jest taka, że brakowało w magazynie kilku produktów, które chciałam zamówić (lecz sklep ładnie z tego wybrnął - mogłam ustawić się w kolejce i zostać poinformowana, kiedy towar znowu będzie na stanie) i ceny mogłyby być nieco niższe. Poza tym - sklep jest rewelacyjny i można znaleźć w nim świetne prezenty!

Ocena z dnia: 04.09.2014
spodlady.com Kontakt online

Za sklepu Passionroom korzystam już od dłuższego czasu

Za sklepu Passionroom korzystam już od dłuższego czasu. Jest to internetowa hurtownia sprzedająca półfabrykaty do tworzenia biżuterii. Passionroom ma bogaty asortyment i ciągle do rozbudowuje. Ceny, w porównaniu z innymi hurtowniami, są atrakcyjne. Dodatkowo podczas składania zamówienia można najczęściej załapać się na jakąś dodatkową promocję i zapłacić mniej np. za bazy do naszyjników. Sklep oferuje także darmową wysyłkę powyżej ustalonej ceny. Polecam Passionroom, ponieważ już kilka razy otrzymałam od nich przesyłkę i zawsze znajduje się w niej dokładnie to, co zamówiłam + jakiś niewielki gratis. Zamówienia pakowane i wysyłane są najczęściej do 3 dni roboczych. Kilka miesięcy temu kontaktowałam się z właścicielkami sklepu i można liczyć na ich szybką mailową odpowiedź. Jeśli chodzi o wygląd miejsca obsługi, to strona internetowa jest czytelna i szybko się wczytuje.

Ocena z dnia: 04.09.2014
passionroom.pl Kontakt online

Do sklepu C&A trafiłam w trakcie trwania tygodnia jeansów

Do sklepu C&A trafiłam w trakcie trwania tygodnia jeansów. Zaskoczył mnie bogaty asortyment tychże produktów. Przeważnie mam problem z dopasowaniem długości jeansów, jednak w tym sklepie ich wybór był na tyle bogaty, że znalazłam dwie pary dla siebie. Dodatkowo ucieszyła mnie cena - za drugą parę zapłaciłam o 50% mniej, dzięki czemu za 90 złotych stałam się posiadaczką dwóch par dobrych jakościowo i wygodnych spodni. Sklep jest przestrzenny i posiada wygodnie przymierzalnie. W kolejce nie stałam długo, a i personel okazał się miły i pomocny. Ogólnie - polecam! Szczególnie osobom, które mają problem ze znalezieniem dopasowanych pod względem rozmiaru i długości spodni.

Sklep Najtaniej w Gliwicach oferuje wiele tanich

Sklep "Najtaniej w Gliwicach" oferuje wiele tanich produktów niskiej jakości. Kilka tygodni temu można było w nim kupić bardzo tanio, bo za dwa czy trzy złote, grube zeszyty A4, którymi nie pogardzi żaden student. W sklepie kupić można różnego rodzaju rzeczy, z których niektóre, jak na przykład 40 wsuwek za złotówkę, mogą okazać się przydatne. Personel jest miły i po zgłoszeniu prośby można liczyć na jego pomoc. Przez większość czasu jednak rozmawia między sobą. Czas obsługi zależy od długości kolejki. Sklep cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego też nieraz trzeba trochę zaczekać na obsłużenie. Miejsce nie powala swoim wyglądem - w środku wiele przedmiotów jest niepoukładanych, ponieważ liczni klienci mieszają towar.

OK.

OK.

Ocena z dnia: 21.09.2013
Da Grasso Oddział

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 21.09.2013
empik Oddział

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2013
Cinema City Oddział

OK.

OK.

Ocena z dnia: 21.09.2013

OK.

OK.

Ocena z dnia: 21.09.2013
Cafe Chopin Oddział

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 21.09.2013
ZOO Afryka Oddział

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2013
Terranova Oddział

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2013
Eurobus Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 21.09.2013

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem