Opinie wystawione przez użytkownika: Ella_1

Sprawna i profesjonalna obsługa

Sprawna i profesjonalna obsługa

Ocena z dnia: 13.02.2021
BNP Paribas Kontakt online

dobra obsługa i bogaty asortyment

Zawsze jest tam dobra obsługa i bogaty asortyment. Mogłoby być więcej promocji.

Duży asortyment

Duży asortyment ale wysokie ceny

Dobra obsługa

Dobra obsługa zaopatrzenie. ale wysokie ceny

obsługa miła ale słaba organizacja pracy.

Mam blisko do tego sklepu mimo to wybieram inne bo jest tam słaba organizacja pracy i chyba za mała obsada stanowisk. Szczególnie na mięsnym przydałoby się zwiększyć ilość personelu i przy kasach.

Sprawna i uprzejma obsługa

Lubię robić zakupy w tym dobrze zaopatrzonym sklepie .Sprawna i uprzejma obsługa jest zawsze i pod każdym względem.

Profesjonalna obsługa

W tym sklepie można zaopatrzyć się w refundowany przez NFZ sprzęt ułatwiający życie ze stomią. Obsługa pomocna, przyjazna i miła.

Słaby kontakt

Niestety w Alior Banku jest problem z kontaktem i telefonicznym załatwieniu prostych spraw jak odzyskanie dostępu do konta online. Pracownik jest skupiony na dopełnieniu procedur a nie pomocy klientowi, który ma problem z obsługa informatyczną.

Ocena z dnia: 28.12.2020
Alior Bank Infolinia

Sprawna i grzeczna obsługa

Bardzo lubię robić zakupy w Netto gdyż jest tam zawsze sprawna i grzeczna obsługa. Panie są zawsze pomocne i uprzejme.

Zgłoszenie szkody

Chcę pochwalic infolinię ERGO Hestia gdyż w bardzo stresującej sytuacji sprawnie i kompleksowo załatwiono moją sprawę . Gdzie ja i moi pasazerowie byli mile zaskoczeni obsługą od początku do końca zdarzenia.

Ocena z dnia: 28.12.2020
ERGO Hestia Infolinia

Smacznie, sprawnie i uprzejmie

Jestem bardzo zadowolona obłsłużono mnie sprawnie i uprzejmie a Ryba była przepyszna.

Dobra obsługa

W obecnej sytuacji sklep postawił na wysoki poziom bezpieczeństwa. Oprócz tego jest wystarczający wybór towaru. Obsługa jest miła i chętna do pomocy. Tylko ceny trochę za wysokie jak na małe miasto.

Dobra obsługa

Jest to jeden z najlepiej dbających o czystość sklepów w Brodnicy. W obecnej sytuacji sklep postawił na wysoki poziom bezpieczeństwa. Oprócz tego są korzystne promocje cenowe oraz wystarczający wybór towaru. Obsługa jest miła i chętna do pomocy.

Sprawna i uprzejma obsługa

Zakupy robi się w tym sklepie z przyjemnością . Na dużej powierzchni wszystko schludnie i estetycznie poukładane. Panie życzliwie pomocne.

þrzyjazny dla KLIENTA

Obsługa jest godna polecenia, szczególnie pan znający się na swojej pracy i życzliwie nastawiony do klienta.lecz jest zbyt mało personelu na taką ilość klientów. Tworzą się kolejki przez odgórną złą organizację zadań. Do bankomatu tez.Wnętrze miłe, przyjemne dla oka. Nie trafiłam na nieczynny Wszystkie funkcje zawsze dostępne.

Długie i nieskuteczne oczekiwanie

Długie oczekiwanie i małe zaangażowanie pracownika. straciłam 2 godz. wisząc na infolinii i wysłuchując melodyjki i nic nie dowiedziałam się o toku przepływu moich pieniędzy i skuteczności zakupu obligacji.

Ocena z dnia: 30.04.2020
PKO BP Infolinia

Miły i przyjazny personel

Lubię robić zakupy w Netto mimo, że jest zauważalnie mniej produktów w promocji.Sprawna i profesjonalna obsługa przez miły i przyjazny personel rekompensuje te, mam nadzieję , chwilowe braki

Sprawna i profesjonalna obsługa

Mimo małej powierzchni szeroki asortyment dostępnie wyeksponowany.Sprawna i profesjonalna obsługa zawsze uprzejmie pomaga w zakupach.

Słaby kontakt

Trudno osiągalny kontakt. Sprawa autoryzacji dużego przelewu przeciągnęła się do 7 dni.

Ocena z dnia: 20.04.2020
Alior Bank Infolinia

Rewelacyjnie.

Profesjonalna i miła obsługa.

Ocena z dnia: 21.02.2020
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem