Opinie wystawione przez użytkownika: Elżbieta_16

Byłam bardzo mile zaskoczona obsługą

Byłam bardzo mile zaskoczona obsługą. Przyjechałam rowerem i nie bardzo miałam go gdzie przypiąć na dworze, Pani z obsługi zobaczyła, że się rozglądam, wybiegła i zaprosiła z rowerami do środka. Zostawiłam więc rower i mogłam pójść na wystawę. Sama wysawa myślę, że jest dość ciekawa. Wszystkie eksponaty można dotykać, robić eksperymenty. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia, uważam, że warto. Było sporo ludzi, obsługa cały czas pomagała obecnym klientom, objaśniała jak coś działa. Podchodzili i tłumaczyli zasady działania eksperymentów. Było miło i ciekawie. Polecam

Jak weszłam to nie było prawie ludzi

Jak weszłam to nie było prawie ludzi, jak wychdziłam to już była kolejka. Panie są miłe ale jakoś bardzo powoli obsługują. Uważam, że w aptece jest jakoś ciemno. Niestety nadal nie ma widocznych cen na produktach, które wystawione są w gablotach przy kasach.

Ocena z dnia: 28.07.2009
Apteka Dyżurna Oddział

Niestety na hali jest coraz większy bałagan na półkach

Niestety na hali jest coraz większy bałagan na półkach. Znacznie jednak na szczęście poprawiła się ilość asortymentu wody. Jest znacznie większy wybór różnych firm. Niestety niektóre promocje to pseudo promocje np. coca cola 2 L w dwupaku kosztuje 9,69 natomiast pojedyńczo kosztuje 4,80 czyli za 2 wychodzi 9,60 czyli 9 groszy mniej. Czyli wychodzi to co ma być niby w promocji w rzeczywistości kosztuje drożej. jest to takie nabijanie klienta w butelkę. Mało było czynnych kas i były długie kolejki. Pani w kasie była miła i pomocna.

Już jakiś czas temu słyszałam

Już jakiś czas temu słyszałam, że w tej browarni jest dobre piwo, postanowiłam więc to sprawdzić. Po wejściu do lokalu, usiadłam przy stoliku, oprócz mnie goście siedzieli jeszcze przy 4 stolikach, nie było jakiegoś tłumu. Za barem jak i na sali było chyba w sumie 5 kelnerów. Jedna kelnerka przyjmowała zamówienie od klientów, przeszła z kartami obok nas i poszła do baru. Potem wszyscy kelnerzy z sali poszli na dwór, nie było ich gdzieś koło 3 min. Nikt się nami nie zainteresował. Po przeszło 8 min. wstałam i udałam się do wyjścia, Jedna z kelnerek wróciła z dworu, zapytałam ją czy tu jest samoobsługa, powiedziała, że nie zapytała gdzie siedzimy, powiedziałam jej dowidzenia i wyszłam. Zostałam potraktowana jak powietrze, nikt mnie nawet nie zauważył. Żałosna obsługa. Za barem stało 2 chłopaków, którzy zajęci byli rozmową między sobą.

Sklep jest dość przestronny

Sklep jest dość przestronny, dobrze urządzony, jest bardzo duży wybór artykułów. Ceny są dość atrakcyjne. Produkty nie są przeterminowane. Miłą niespodzianką jest obsługa. Panie są miłe, zawsze pomogą, a jak nie ma czegoś na sklepie a jest na magazynie to idą przynieść, nie mówią, że tego nie ma bo im się nie chce iść. Jest jeden minus, jest trochę komunistycznie jeszcze urządzony np. nie ma lady przesuwanej. Może to ma swój urok, reliktu

Sklepik jest dość mały

Sklepik jest dość mały. W sumie jest dość schludnie i ładnie jest zrobiona wystawka, zupełnie inaczej niż w innych sklepach, tradycyjnie. Niestety ceny butów są bardzo wysokie. Buty na płaskim typ baleriny, szmaciane, kosztują ok. 250 zł. Głównym minusem w tym sklepie było jednak to, że dwie panie stały przy ladzie (sprzedawczynie chyba) i dość głośno rozmawiały ze sobą, nie zwracały uwagi na klientów, nie interesowały się obsługą klientów, którzy byli w sklepie.

Jest bardzo duży wybór butów

Jest bardzo duży wybór butów, i są bardzo zróżnicowane, także każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. np. buty na płaskim, wysokim, z odkrytymi, zakrytymi palcami itd. W sklepie jest porządek, mimo, że w sklepie było dość dużo ludzi. Panie sprzedawczynie, odpowiednio ubrane w ubranie służbowe. Bardzo sprawnie obsługiwały klientów. Jest jeden minus, ceny niestety są dość wysokie, często nie są to buty skórzane a ceny mają jak skórzane. Natomiast bardzo dobrze, przy wejściu widoczna jest strefa z przecenami.

W sklepie panuje bardzo miła

W sklepie panuje bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Pani mówi dzień dobry. Jest w ruchu, nie stoi na baczność, poprawia buty, itp. Interesuje się klientem. Jest sympatyczna i doradza, rozmawia z klientami. Buty są poustawiane, jest porządek. Jest duży wybór ciekawych butów, skórzanych po atrakcyjnej cenie.

W sklepie jest bardzo ostre światło

W sklepie jest bardzo ostre światło, bardzo męczące. Jest dość duży wybór butów, ale niestety mało ciekawe, a ceny wręcz kosmiczne. Sprzedawcy nie wykazują zainteresowania klientem, stoją na baczność. Nikt nie podszedł nie powiedział dzień dobry, nie zapytał czy w czymś pomóc. Oprócz mnie nie było klientów. Sprzedawcy stoją na baczność, co wprowadza ciężką atmosferę.

Koszmar

Koszmar. 2 godziny czekania, żeby dali zastrzyk przeciw tężcowi, dodam, że jak przyszłam nie było żadnego człowieka na poczekalni. Byłam pierwsza. Obsługa jest tragiczna. Po moim przyjściu przyszło jeszcze kilka osób. Lekarz - kobieta nie interesowała się pacjentami. Jak wyszła raz i zapytała "wrednym" tonem głosu to się wszystkiego odechciewało. Nie przyjmowała, aż w końcu pacjent z silnymi bólami wszedł przede mną (przyszedł po mnie). Także obsługa poniżej krytyki. Wygląd szpitala to tragedia. Jak się patrzyłam na różowe krzesła w poczekalni to robiło mi się niedobrze. Tacy lekarze, których nie interesuje los pacjenta to powinni iść doły kopać a nie leczyć zamiast zachowywać się jakby byli w tym szpitalu za karę, nie podoba się to powinni odejść. Wogóle to ten cały system ZUS powinni zlikwidować. Bo to skandal człowiek płaci grube pieniądze a jak idzie raz na 5 lat do lekarza to go ignorują a wygląd szpitala odstrasza. Nieprzyjemnie tam wejść. Szpitale powinny być prywatne, a każdy miałby obowiązek płacić na wybrany przez siebie. Mógłby wskazywać pracodawcy gdzie ma płacić pieniądze. A nie do Jakiegoś Zusu gdzie pieniądze są trwonione.

Mieszkam w trójmieście

Mieszkam w trójmieście. Często korzystam ze strony www.trojmiasto.pl. Jest to fajna dość strona. Często korzystam z ogłoszeń na tej stronie. Niestety ostatnio wprowadzili trochę zmian na niekorzyść. Np. kiedyś wyświetlała się godzina dodania ogłoszenia. przeglądając wiedziałam, które są stare a których mogłam jeszcze nie widzieć. Z opóźnieniem też dodają lub nie dodają informacje bieżące np. o utrudnieniach na drogach z powodu np wypadku.

Ocena z dnia: 16.07.2009
trojmiasto.pl Oddział

Niestety coraz gorzej zaczyna być i w tym sklepie

Niestety coraz gorzej zaczyna być i w tym sklepie. Po otwarciu przez miesiąc było fajnie, porządek i duży wybór towarów. Wczoraj jak byłam to półki z piwem i nabiałem po jednej stronie były całkowicie puste, nie wiem czy miała być robiona nowa ekspozycja czy może była jakaś awaria. Ale wydaje mi się, że w godzinach otwarcia sklepu, półki całe nie powinny być puste. Są upały mimo to z wody jest bardzo mały wybór. Niestety w sklepie ogólnie panuje coraz większy nieład. Przy kasach dość długie kolejki. Było mało kas czynnych. Nadal jest lepiej jednak niż np w realu.

Tankowałam gaz

Tankowałam gaz. Jak podjechałam, pan stał przy dystrybutorze, także nie musiałam szukać sprzedawcy. Jak wysiadłam to powiedział pierwszy dzień dobry. Na stacji sprzedawca też był bardzo miły, powiedział dzień dobry. Obsługa była bardzo sprawna, zostałam obsłużona szybko. Na stacji jest czysto i schludnie.

W sklepie jest w miarę czysto

W sklepie jest w miarę czysto. Niestety w koszach gdzie są promocje panuje dość duży nieporządek. Produkty na półkach nie są przeterminowane. Jednak nie jestem za bardzo zadowolona, ponieważ zawsze mi się zdawało, że rzeczy są tam dużo tańsze, jednak tak nie jest. Jeżeli chodzi o artykuły spożywcze to wcale nie ma rewelacji np. mleko, czy masło jest w podobnej cenie jak w leclerku, natomiast warzywa i owoce są tańsze na targu. Czasami coś z rzeczy przemysłowych można trafić fajnego tanio, ale też coraż rzadziej. Poza tym jak zwykle były długie kolejki w kasie. Obsługa miła dlatego wystawiam wysoką ocenę.

W sklepie jest czysto i towar mimo

W sklepie jest czysto i towar mimo, że w tym czasie jak byłam to były wręcz tłumy klientów, jest poukładany. Towar jest opisany, tzn. są ceny. Jest bardzo duży wybór asortymentu. Mimo, że tak jak wcześniej napisałam było dużo ludzi mogłam liczyć na pomoc sprzedawczy. Interesowały mnie ładowarki baterii. Pracownik zna się na towarze. Polecam bo tam zawsze można liczyć na pomoc sprzedawcy.

Niestety w tym banku zmienia się ale na gorsze

Niestety w tym banku zmienia się ale na gorsze. Chciałam wpłacić w kasie pieniądze. Jak weszłam do banku to przy kasie nikogo nie było. Podeszłam, powiedziałam dzień dobry, Pani coś pisała, nieodrywając wzroku odpowiedziała dzień dobry, przez ok. 30 sekund stałam, Pani nie oderwała się od pracy. Po tym czasie, nadal coś pisząc powiedziała słucham. Powiedziałam, że chcę wpłacić pieniądze, Pani nadal pisała. trwało to ok. minuty. W końcu się oderwała od pisania wzięła dowód, który wcześniej położyłam. Coś wklepała, zapytała o kwotę, tak cicho, że nie dosłyszałam za pierwszym razem o co pyta. Podałam kwotę, na co ona zapytała na który rachunek, bo mam ROR i oszczędnościowy, pieniądze mam na oszczędnościowym. Odpowiedziałam, że na to konto na, którym już mam pieniądze, na co Pani znowu uparcie na które. Więc zapytałam na jakim mam, Powiedziała, że na oszczędnościowym to Jej powiedziałam, że właśnie na to chcę wpłacić. Co było chyba logiczne. Najgorsza była mina Pani podczas całej obsługi. Była to mina Męczennicy. To było straszne.

Niestety jestem rozczarowana wczorajszą wizytą

Niestety jestem rozczarowana wczorajszą wizytą. Bardzo duże braki asortymentowe. Bardzo mi się śpieszyło a musiałam dużo kupić. Myślałam, że szybko zrobię zakupy, ale niestety przez braki nie udało mi się to. Musiałam się zastanawiać nad wyborem podstawowych zakupów. Np. chciałam kupić wodę niegazowaną ok. 5 litrową, nie było tej co kupuję zawsze, i musiałam zastanawiać się nad wyborem innej, czyli czytać etykiety itp. co zajęło mi sporo czasu. Najgorzej jednak było z wodą niegazowaną pakowaną w butelki 1,5 litrowe. Kupuję taką wodę w zgrzewkach. Tu też nie było tej, którą kupuję, były tylko 2 do wyboru, z najtańszych, takich jakich nie kupuję. Poza tym nie było też w opakowaniu zbiorczym, zgrzewce. W okresie letnim, gdzie powinien być duży wybór wody to nie ma. Nie było też jogurtu, który kupuję. W związku z tym, że nie miałam czasu na analizowanie etykiet i sprawdzanie etykiet w celu wyboru produktu, po prostu nie kupiłam tych produktów. W sklepie jest w miarę czysto, chociaż produkty są porozkładane po półkach. Nie było też kolejek w kasie. Niestety parking jest rozkopany i trudno poruszać się po nim wózkami.

Bardzo duży wybór towarów

Bardzo duży wybór towarów. Panie pierwsze mówią dzień dobry, mają firmowe ubrania. W sklepie jest bardzo czysto. Buty są poustawiane, opisane, i wycenione. Panie bardzo chętnie pomagają. Na witrynie sklepu jest widoczna przecena. Buty są solidne, skórzane. Tanie jak na wyrób dobrej jakości. Polecam.

Obsługa jest tragiczna

Obsługa jest tragiczna, a właściwie jej nie ma wogóle. Jak weszłam do sklepu za ladą siedziały 2 dziewczyny. Lada jest dość wysoka, jedna z nich siedziała właściwe pod ladą, że jej w ogóle nie było widać, drugiej wystawał tylko kawałek głowy. Obie pisały smsy na swoich telefonach, od czasu do czasu coś mówiły do siebie i śmiały się. Poza tym uważam, że towar jest tragiczny, buty są tandetne, typu ceratowego, natomiast ceny kosmiczne.

Niestety było fajnie tylko na początku

Niestety było fajnie tylko na początku. Obecnie prawie cały parking górny jest zagrodzony i wymieniana jest kostka. Porażką jest tablica informująca o parkowaniu na dolnym parkingu. Zamiast napisać np. Drodzy klienci prosimy o parkowanie na podziemnym parkingu. przepraszamy za utrudnienia to napis jest w formie rozkazu "Parkować na podziemnym parkingu". W samym sklepie na hali też nie jest już tak miło, jest duży bałagan, braki w towarze, chociaż jeszcze nieznaczne. Palety z towarem stoją na środku, a przy nich nie widać pracowników, którzy rozkładają towar, i dużo artykułów nie na swoim miejscu, poroznoszonych przez klientów. Pani na kasie niemiła, nie powiedziała dzień dobry, nie zapytała o kartę na którą gromadzone są środki na zakupy. Ja zapomniałam a kiedy sobie przypomniałam to było już za późno. Ogólnie nie jestem zadowolona z obsługi i atmosfery. Długie kolejki w kasach

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem