Opinie wystawione przez użytkownika: Doris51

Słabo

Słabo. Na minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
PZU Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 29.08.2016
mBank Kontakt online

Bardzo dobra obsługa

Bardzo dobra obsługa, przystępne ceny, czysty lokal, polecam!

Bardzo dobra pizzeria

Bardzo dobra pizzeria. Przystępne ceny dla studentów oraz miła i szybka obsługa. Zaletą jest również dbałość o porządek.

Sklep jest duży przestronny

Sklep jest duży przestronny, z bogatym asortymentem, można tam kupić wszystko. Nie ma wrażenia tłoku w sklepie nawet gdy jest wielu klientów. Asortyment dobrze dobrany czytelnie i przejrzyście duży wybór nawet na stoisku z żywnością ekologiczną. Obsługa bardzo miła i uczynna. W sklepie jest czysto.

Bardzo duży wybór kosmetyków

Bardzo duży wybór kosmetyków, zadbane miejsce, czysto. Personel miły i chętny do pomocy.

Miła obsługa

Miła obsługa. Poukładany asortyment, porządek. Odpowiednia ilość sprzedawców. Zadbany personel.

Duży parking

Duży parking, obecność biedronki w sąsiedztwie. Dobre ceny adekwatne do jakości. Miły personel. Jedyną wadą jest zbyt duża ilość kas samoobsługowych.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem