Opinie wystawione przez użytkownika: Daria_263

Restauracja Zielona Prowansja ma na także kawiarnię

Restauracja Zielona Prowansja ma na także kawiarnię, która ma duży wybór ciast naprawdę smacznych. Czego niestety nie można powiedzieć o kawie, która jest droga i niesmaczna. Jeśli chodzi o obsługę to specjalnie nie ma się czym zachwycać. Nie jest niemiła, ale miła też nie, Powiedziałabym, iż obsługa jest nijaka. Oprócz ciast Zielona Prowansja może także pochwalić się smacznymi pralinami z belgijskiej czekolady jednak cena jest bardzo wygórowana.

Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku

Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku, który był mi potrzebny. Za to ma pełno zamienników. Nie pierwszy raz spotkałam się z brakiem produktu, który chciałam nabyć. Obsługa tak się zachowuje jakby pracowała tam za karę. Bardzo dziękuję za taką obsługę. Gorzej tylko w EKO. Po za tym miejsce na aptekę bardzo dobre ponieważ wiele osób na pewno udaje się do tej apteki ponieważ znajduje się w tym samym miejscu co Biedronka

Obsługa nie miła i wredna wręcz szczególnie chuda

Obsługa nie miła i wredna wręcz szczególnie chuda dziewczyna w okularach, która na moje nieszczęście mnie obsługiwała. Asortyment również pozostawia wiele do życzenia. Ceny zbyt wygórowane jak na supermarket. Wokół owoców i warzyw latają meszki. Co świadczy o świeżości tych produktów. Na pewno nie prędko odwiedzę ten market.

Wybierając się na zakupy najlepiej do Stokrotki ponieważ

Wybierając się na zakupy najlepiej do Stokrotki ponieważ można tam wszystko znaleźć nie trzeba biegać już po innych marketach. Jest tam stanowisko z wędlinami. Markowe produkty są tam w korzystnych cenach. Personel jest miły i widać, że dba o klienta. Jedyną wadą jest to, iż jest otwarta tylko jedna kasa. Więcej stanowisk jest otwieranych dopiero kiedy kolejka jest naprawdę pokaźna.

W delikatesach Szajek można kupić mięso i wędliny dobrej

W delikatesach "Szajek" można kupić mięso i wędliny dobrej jakości i po przystępnej cenie. Oprócz tego znajdują się tam także artykuły zdrowej żywności. Wadą tego sklepu na pewno jest fakt, iż w sklepie czuć nieprzyjemny zapach. Latem jest on nawet nie do zniesienia. Obsługa też nie jest zbyt miła. Nie dotyczy to sprzedawców na stanowisku mięsnym.

Moim zdaniem jeden z najlepszych marketów w Polsce

Moim zdaniem jeden z najlepszych marketów w Polsce. Można tam znaleźć prawie wszystko. Produkty są dobrej jakości. Wadą jest na pewno mały asortyment alkoholi i artykułów dla niemowląt. Jeśli przy kasach są duże kolejki wtedy otwierane są następne stanowiska kasowe, aby klient nie musiał długo czekać. Kasjerzy są mili i uprzejmi.

Sklep posiada artykuły dla małych dzieci oraz dla matek w

Sklep posiada artykuły dla małych dzieci oraz dla matek w połogu. sklep posiada duży asortyment wózków dziecięcych jak i innych artykułów dla niemowląt. Obsługa jest bardzo miła i potrafi doradzić klientowi,Jedyną wadą jest zbyt duża ilość uczennic które przeszkadzają. Po za tym cenny w porównaniu z innymi sklepami we Wolsztynie są całkiem przystępne.

Piekarnia pana Kucza oferuje najlepsze pieczywo w mieście

Piekarnia pana Kucza oferuje najlepsze pieczywo w mieście. Oprócz tego, że pieczywo jest bardzo dobre to na dodatek jest ono bez konserwantów i polepszaczy. Panie ekspedientki są bardzo miłe i sympatyczne. Szczególnie pani w krótkich, blond włosach. Po za pieczywem w sklepie można nabyć najróżniejsze artykuły zdrowej żywności, które niestety mają dość wygórowaną cenę.

Miałam problem z internetem od kilku dni w ogóle nie miałam

Miałam problem z internetem od kilku dni w ogóle nie miałam do niego dostępu, więc wybrałam się do Novaru ponieważ jest tam salon Orange skąd mam internet. Pan kierownik to bardzo porządny człowiek zajął się w profesjonalny sposób moim problemem. Miałam szczęście, że nie było szefa bo kiedy poprzednim razem nie miałam dostępu do internetu to kazał przywieź router i jak się dowiedziałam od telemarketerów tam pracujących mój router cały czas znajdował się w piwnicy owej firmy. Tak szef Novaru traktuje swoich klientów na szczęście ma obsługę, która nie jest taka zakłamana jak on.

W banku było naprawdę dużo klientów a otwarte tylko 3

W banku było naprawdę dużo klientów a otwarte tylko 3 stanowiska. Nawet pani kierownik widząc taką kolejkę nie zrobiła nic. Zastanawiam się czy w tym banku pracują tylko 3 osoby do obsługi klienta? Po za koszmarnymi kolejkami panie kasjerki są miłe i sympatyczne. Może oprócz jednej która ma minę jakby siedziała tam za karę.

Ocena z dnia: 19.10.2012

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem