Opinie wystawione przez użytkownika: CrazyKoval

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.12.2018

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 01.12.2018
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 01.12.2018
Nationale-Nederlanden Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 27.11.2018
BNP Paribas Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.11.2018
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 24.11.2018
WARTA Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 23.11.2018
PZU Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.11.2018
COMPENSA Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Sieć sklepowa oferująca spory asortyment w konkurencyjnych cenach dla innych marketów. Obsługa posiadająca stosowną wiedzę na temat prezentowanych produktów.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Leroy Merlin Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. W sklepach towar ułożony grupami asortymentowymi co ułatwia jego odnalezienie. Sprzedawcy posiadają stosowną wiedzę aby pomóc klientom choć niestety jest ich za mało na sali sprzedażowej przez co czasem ciężko znaleźć wolnego sprzedawcę.

Ocena z dnia: 10.09.2018
JULA Inna forma kontaktu

OK

OK. Sklep posiadający spory asortyment choć w dość wygórowanych cenach w stosunku do konkurencji. Personel posiadający odpowiednią wiedzę niestety trudno osiągalny zwłaszcza w częściach budowlanych. Ponadto gdy się przypadkowo poprosi o pomocą osobę z innego działu pozostawi ona klienta samego wysyłając do kogoś innego. Długi czas oczekiwania na otrzymanie pomocy.

Ocena z dnia: 10.09.2018
OBI Inna forma kontaktu

Super

Super. Sieć sklepów godna uwagi. Szeroki asortyment dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Ponadto obsługa sklepu łatwo dostępna na każdym dziale a pracownicy posiadają ogólne kompetencje w całości sklepu oraz obszerne w swoim dziale sprzedażowym.

Ocena z dnia: 10.09.2018
IKEA Inna forma kontaktu

Super

Super. W sieci sklepów Castorama jest duży wybór asortymentowy oraz nie ma większych problemów z uzyskaniem pomocy. Jeśli się trafi na pracownika z mniejszymi kompetencjami w danej dziedzinie nie zostawi klienta samego a wręcz zaprowadzi i przekaże koledze specjalizującemu się w danej dziedzinie.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Castorama Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Jeśli chodzi o market budowlany Bricomarche niestety ciężko jest jednoznacznie ocenić gdyż większość z nich ma innego właściciela i nie jest ściśle określona standardami. Wszystko zależy od sklepu do jakiego trafimy mianowicie w jednym może być duży asortyment w innym jego brak. W kolejnym może być wyspecjalizowana obsługa a w innym możemy się rozczarować.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Majster Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Godny polecenia salon jednej z najbardziej znanych sieci

Godny polecenia salon jednej z najbardziej znanych sieci drogerii. Wewnątrz panuje ład i porządek a towar ułożony odpowiednimi kategoriami a w związku z tym łatwy do odnalezienia. Zawsze można liczyć na obsługę, która chętnie i z własnej inicjatywy podejmuję obsługę klienta.

Przed wejściem do solarium ławeczki na których można

Przed wejściem do solarium ławeczki na których można odpocząć na świeżym powietrzu. Wewnątrz miła obsługa i kilka wygodnych łóżek o bardzo mocnych lampach. Cena również godna uwagi. Dodatkowo całość w cichym spokojnym i mało ruchliwym miejscu. Dostępne również urządzenia do opalania tylko twarzy jak i do roll masażu.

Przed marketem jak i w jego sprzętu panuje porządek i ład a

Przed marketem jak i w jego sprzętu panuje porządek i ład a towar jest dobrze wyeksponowany. W markecie brakuje jednak swobodnej przestrzeni przez co jest trochę ciasno. Uważam, też że powinno być więcej obsługi ponieważ zdarzają się sytuację w których na sali sprzedażowej trzeba sporo czekać na pomoc.

Na parkingu jak i w sklepie panuje porządek i ład

Na parkingu jak i w sklepie panuje porządek i ład. Zawsze można liczyć na pomoc obsługi a towar gazetkowy zawsze jest na czas. Największym minusem tej biedronki jest mała liczba osób na kasie przez co często bywają bardzo duże kolejki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem