Opinie wystawione przez użytkownika: CiociaKlocia

Po wejściu do lokalu najpierw szukam wolnego stolina

Po wejściu do lokalu najpierw szukam wolnego stolina, ponieważ jak zawsze jest tu bardzo tłoczno. Staję przy kasie, zostaje szybko obsłużona. Jedzenie jest ciepłe i smaczne, niestety co chwilę podchodzi do mnie jakiś żebrak albo inna osoba sprzedająca obrazki, słoniki i i inne duperszmity. Jest to bardzo denerwujące, ponieważ obsługa nic z tym nie reaguje. Dodatkowo przychodzą tam posilać się bezdomni, dosiadają się do ludzi bez pytania, jedzą swoje jedzenie, przeważnie brzydko pachną, fuuuj.

Wchodząc do lokalu od razu uderza we mnie zaduch

Wchodząc do lokalu od razu uderza we mnie zaduch, niestety nie posiadają chyba klimatyzacji, jedynie wiatraczki stojące na podłodze. Zatrważająca ilość osób, brak pierwszeństwa dla kobiet w ciąży. Po pewnym czasie od tej wizyty otrzymałam telefon, że podczas tej wizyty placilam kartą płatniczą i pani recepcjonistka zapomniała ją obciążyć i czy mogę jej oddać te pieniądze. Zgodzłam się to sprawdzić i jeśli to prawda, powiedziałam, że oddam. Po sprawdzeniu okazało się, ze faktycznie karta nie obciążona, ale zajrzałam jeszcze w rachunk (były to badani do pracy i dlatego go miałam). Okazało się, że płatność była gotówką. Kiedy poinformowałam tą panią, że nic jej nie oddam, bo zapłaciłam to zostałam zwyzywana od oszustek, naciągaczek itd. Dopiero moja ingerencja u kierownika wyjaśniła sytuację, okazało się, że pani miała kasie manko i szukała jelenia. Bardzo niemiła sytuacja.

Bardzo często robię zakupy w tym sklepie

Bardzo często robię zakupy w tym sklepie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest miła, sklep jest czysty, dobrze zaopatrzony. Przeszkadza mi jednak fakt, że towary promocyjne z gazetki są w mocno ograniczonej liczbie i jeśli chce się kupić cos upatrzonego, to trzeba jechać raniutko na otwarcie sklepu w dzień w który się zaczyna promocja z gazetki, inaczej nie ma szans na zakup. Mają pyszne pieczywo. Niestety ostatnio mam wrażenie, że wszystko podrozało. Mała bułeczka 0,99 gr...hm

Pow wejściu do lokalu zostałam zaczepiona przez menagera

Pow wejściu do lokalu zostałam zaczepiona przez menagera sali i z góry powiedziano mi, że nie ma dla mnie miejsca, nawet nie pytając z iloma osobami przyszłam i kazano mi czekać w przedsionku, nieogrzewanym, z racji zimy było tam bardzo zimno. Po chwili ten sam pracownik zapytał ile jest osób i się okazało, że miejsce jednak jest. Przyjęto zamówienie, podano napoje. Na prostą przekąskę (zapiekane w cieście kawałki warzyw i mięsko czekałam ok 40 min :/ na dodatek okazało się, że nie dostałam tego co zamawiałam, przynajmniej nie do końca, chyba im zabrakło produktów, ale o takich rzeczach powinno się informować. Menager sali bardzo niemiły zarówno dla gości jak i dla personelu. Nigdy więcej tam nie pójdę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem