Opinie wystawione przez użytkownika: Celina_15

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybkie zakupy, świeży towar. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybko i bez kolejki. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Dzisiaj taj sobie. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Duży wyborów produktów. Pochwała dla Pani Małgorzaty z działu mięso- wędliny za szybką i sprawną obsługę przy tak dużym ruchu. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Niskie ceny. Na minus: personel, sprawność obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Warto kupować w promocyjnych cenach. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Uwielbiam. Szybko, sprawnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Tańsze paliwo niż na innych stacjach. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Byłam wymienić zakupiony wcześniej produkt, nie było problemu. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybko i tanio, bez kolejek do kasy. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Dzisiejsze zakupy udane, wszystkie działy zaopatrzone. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Zakupy wyjątkowo udane. Jedna z ekspedientka bardzo niesympatyczna, ale to jest jej praca. Trochę więcej uprzejmości do klientów. Na minus: personel. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wyjątkowo punktualnie odjazd x przystanku. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. W miarę szybka obsługa. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. super ceny, doswiadczony personel. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wpadam po świeże pieczywo

Wpadam po świeże pieczywo, pachnące bułeczki wypiekane na miejscu.

Bardzo tania apteka

Bardzo tania apteka. Zawsze trzeba odstać troszeczkę, ale naprawdę warto. Szybka obsługa i duża świadomość personelu niweluje długie czekanie.

Miła i fachowa obsługa

Miła i fachowa obsługa. Pani prace i klientów traktuje z należytym szacunkiem. Warto robic zakupy nie tylko ze względu na niskie ceny.

Sklepik firmowy OSM Bieruń

Sklepik firmowy OSM Bieruń. Tani nabiał.Pani ekspedientka jednym nożem kroi twaróg i masło, nie jest to higieniczny wygląd.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem