Opinie wystawione przez użytkownika: Carlina

Jestem zadowolona z wizyty w lekarza pierwszego kontaktu

Jestem zadowolona z wizyty w lekarza pierwszego kontaktu. Zostałam gruntownie przepytana i przebadana, otrzymałam skierowanie na dodatkowe badanie. Jako pacjentka przychodni muszę ją pochwalić za dobry kontakt telefoniczny, miłą obsługę pracowników recepcji. Niedogodnością są długie terminy oczekiwania na konsultacje specjalistyczne. Ceny dla pacjentów prywatnych są dosyć wysokie.

Przepiękna lokalizacja

Przepiękna lokalizacja, hotel bardzo czysty. Obsługa jest przemiła i bardzo przyjazna. Pokoje są dyskretnie sprzątane przez personel. Śniadania oferowane w ramach noclegu są świeże i smaczne. Byłam bardzo zadowolona z pobytu w hotelu, przemiłej obsługi i jakości oferowanej przez personel. Z przyjemnością tam wrócę.

Sklep mieści się w starym budynku

Sklep mieści się w starym budynku, nie robi wrażenia z zewnątrz. W środku również jest nieco zaniedbany. Plusem sklepu jest dobre zaopatrzenie, jest w nim prawie wszystko czego potrzebuje ogrodnik. Obsługa jest bardzo kompetentna, rzeczowa. Zakupy przebiegały w miłej atmosferze, udzielono mi fachowych informacji.

Bardzo lubię usługi oferowane przez stronę www

Bardzo lubię usługi oferowane przez stronę www.gmail.com. Z tej poczty korzystam od kilku lat i pozwala na dobre zarządzanie otrzymywanymi informacjami. Mogę grupować poszczególne wiadomości, określać ich ważność. Ilość spamu została ograniczona do minimum. Lubię stronę również za możliwość przechowywania prywatnych zdjęć, przemyślany kalendarz.

Ocena z dnia: 27.12.2012
Gmail Kontakt online

Strona jest bardzo ładna

Strona jest bardzo ładna, kolorowa, nie jest przeładowana treścią, czy zdjęciami. Zawiera najważniejsze informacje z działalności ośrodka. Zaproszenia na organizowane kursy są czytelne, choć zakres szkolenia podany nieco lakonicznie. Ogólnie stronę oceniam bardzo dobrze, choć zainteresowani będą zmuszeni do dopytania szczegółów.

Szkoła posiada dobrze rozbudowaną stronę internetową

Szkoła posiada dobrze rozbudowaną stronę internetową. Można wyczytać z niej szereg potrzebnych informacji. Podział strony jest czytelny, łatwo odnaleźć potrzebną informację. Oferuje szeroki wachlarz kursów i szkoleń, jak zapewnia - bezpłatnie. Strona zachęca do zgłębienia tematu i odwiedzenia placówki.

Ocena z dnia: 27.12.2012
Cosinus Kontakt online

Szukałam dla siebie kursu uzupełniającego i trafiłam na

Szukałam dla siebie kursu uzupełniającego i trafiłam na stronę Żak. Przyciągnął mnie napis, że szkolenia są bezpłatne. Po zapoznaniu się z ofertą mam mieszane wrażenia. Część kursów jest dofinansowana, ale za niektóre należy ponieść odpłatność. Wybór szkół mocno nastawiony na administrację, biurowość, informatykę.

Ocena z dnia: 27.12.2012

Strona bardzo profesjonalna

Strona bardzo profesjonalna, tak jak przystało marce z tradycją. Wystrój adekwatny do pory roku, nawiązuje do świąt. Strona zawiera dużo treści. Można zapoznać się z historią Wedla, w pełni zapoznać z oferowanymi produktami. Znajduje się też zakładka z pijalniami czekolady, gdzie znajdziemy ich lokalizację.

Strona internetowa sklepu jest bardzo przejrzysta

Strona internetowa sklepu jest bardzo przejrzysta. Kolorystycznie jest dobrze opracowana, przyciąga oko, ale najważniejsze są dobrze czytelne. Podoba mi się podział tematyczny i układ strony. W chwili obecnej znajdują się atrakcyjne przeceny, dobór towarów dosyć oryginalny. Tak więc Tchibo to nie tylko kawa :)

Ocena z dnia: 27.12.2012
Tchibo Oddział

W Smyku zawsze można liczyć na dobre zakupy

W Smyku zawsze można liczyć na dobre zakupy. Wybór odzieży duży, dostępne wszystkie rozmiary, można nawet coś kupić okazyjnie. Oprócz odzieży sklep oferuje zabawki i materiały edukacyjne - gry, klocki, itp. Z zakupów jestem bardzo zadowolona. Jedynym utrudnieniem był mały chaos na półkach, ale to pewnie wina kupujących.

Sklep jest czysty

Sklep jest czysty, wejście wygodne - szerokie drzwi. W środku sklepu również jest swobodnie, dostęp do regałów wygodny. Jest dobrze oświetlony. Zatowarowanie sklepu odpowiednie, znalazłam wszystkie potrzebne mi artykuły. Personel był życzliwy, zostałam starannie i w miłej atmosferze obsłużona. Polecam sklep.

Sklep wyglądał nowocześnie

Sklep wyglądał nowocześnie, zachęcał do zakupów. Najbliższe otoczenie sklepu było czyste, wózki ładnie i równo poustawiane, nie było papierków. W środku sklepu również czysto. Podłoga bez plam i zabrudzeń, towar na półkach poustawiany równo. Dostęp do półek był swobodny. Przy kasie obsługiwała mnie bardzo miła kasjerka. Zakupy udane.

Strona zawiera opis produktów spożywczych

Strona zawiera opis produktów spożywczych, za jej pośrednictwem można również zakupić wybrane produkty. Sklep internetowy posiada ładną stronę graficzną, kolorową i miłą dla oka. Rozeznanie się w ofercie jest jednak dla mnie nie jasne. Mylący jest podział na pięć podgrup, w rozszerzeniu których znajdują się różne produkty. Łatwo pominąć coś smacznego, a szkoda.

Ocena z dnia: 06.08.2012
sklep.ekoprodukt.pl Kontakt online

Ośrodek wczasowy na stronie internetowej wygląda dużo

Ośrodek wczasowy na stronie internetowej wygląda dużo atrakcyjniej niż w rzeczywistości. Sam budynek jest nieco zaniedbany, o szczególną uwagę proszą się łazienki - grzyb na ścianach, w brodziku. Kontakt z kierownikiem jest utrudniony, często jest nieobecny. Teren wokół ośrodka również jest bardzo zaniedbany. Zdziwił mnie to, gdyż do ośrodka przyjeżdżają liczne kolonie. Mimo rezerwacji nie było dla nas zamówionych pokoi.

Przystań u Lipy mieści się w stylowym

"Przystań u Lipy" mieści się w stylowym, drewnianym budynku. Jest to duży obiekt mogący pomieścić ponad 200 gości. Zabudowa jest nowa, aż chce się dotknąć świeżego drewna. Przy restauracji znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z sadzawką, wysepka do grillowania, "wypasiony" plac zabaw dla dzieci z małym orczykiem. Kawa przepyszna.

Biblioteka zlokalizowana jest w dużym samodzielnym budynku

Biblioteka zlokalizowana jest w dużym samodzielnym budynku. Podzielona jest na część dla dorosłych oraz dział dla dzieci. Organizacja pracy jest bardzo dobra, użytkownikom zostały wydane karty biblioteczne. Zbiór książek jest bogaty, można wypożyczyć również najnowsze wydania. W mojej ocenie minusem jest brak dostępu do książek ustawionych na półce.

Kolejna wizyta w sklepie zielarskim zaskoczyła mnie bardzo

Kolejna wizyta w sklepie zielarskim zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Otrzymałam dobre preparaty ochronne przed owadami oraz żel łagodzący ukąszenia owadów, środki o naturalnych składnikach. Sklep jest dobrze zaopatrzony w zdrową żywność a ceny produktów są niższe niż w sklepach internetowych. Obsługa sklepu miła i pomocna.

Jest to niewielka apteka

Jest to niewielka apteka, nie należąca do dużej sieci. Może dzięki temu zakupy były tak przyjemne. Obsługująca mnie farmaceutka mogła poświęcić mi dużo uwagi, sprawdzić czy wybrany przeze mnie produkt jest odpowiedni, poszukać zamienników leku. Sama apteka jest przyjemna, zadbano o stolik i krzesła, gdzie można odpocząć.

Sklep znajduje się na terenie centrum handlowego

Sklep znajduje się na terenie centrum handlowego, na dwóch poziomach. Moja obserwacja dotyczy niższego poziomu na parterze. Poszukiwałam ubranek dla chłopca. Zaproponowany asortyment był ładnie rozwieszony na wieszakach, ułożony numerycznie. Produkty były dobrej jakości, w ciekawej kolorystyce. Wybór ubranek duży.

Sklep jest bardzo dobrze widoczny z daleka

Sklep jest bardzo dobrze widoczny z daleka. Na wystawie znajdowała się ciekawa ekspozycja, przyciągnęła mnie i zachęciła do wejścia do środka. W sklepie było bardzo czysto, obuwie ładnie wyeksponowana. W pudełkach znajdowały się ładnie zapakowane pary obuwia, numeracja byłą prawidłowo opisana. Pufy do przymiarki obuwia rozmieszczone są po całym sklepie. Atmosfera sprzyja długiemu pobytowi, ceny są atrakcyjne.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem