Opinie wystawione przez użytkownika: Calleigh

Powierzchnia drogerii nie jest zbyt duża

Powierzchnia drogerii nie jest zbyt duża, ale dobrze rozplanowana. Można łatwo znaleźć to czego się szuka. Ceny towarów nie są zbyt wygórowane, asortyment jest różnorodny. Obsługa jest przesympatyczna, kompetentna i potrafi dobrze doradzić.

Sklep nie jest zbyt przestronny

Sklep nie jest zbyt przestronny, produkty są bardzo blisko siebie przez co trudno się przemieszczać. Odzież jest dobrej jakości lecz w małych rozmiarach. Obsługa klienta jest na zadowalającym poziomie ale czasem pracownicy chcąc zadowolić klienta są zbyt nachalni.

Sklep jest przestronny i posiada duży wybór produktów

Sklep jest przestronny i posiada duży wybór produktów. Można w nim znaleźć produkty nie tylko w standardowych rozmiarach, ale rownież tych większych. Produkty są bardzo dobrej jakości. Obsługa jest przesympatyczna i bardzo pomocna.

Deichmann to mój ulubiony sklep obuwniczy

Deichmann to mój ulubiony sklep obuwniczy. Wnętrze jest przestronne i czyste. Obsługa bardzo profesjonalna i znająca się na rzeczy. W tym sklepie jest duży wybór produktów. Buty są dobrej jakości.

Nie przepadam za tak dużymi marketami

Nie przepadam za tak dużymi marketami, Tesco ma zbyt dużą powierzchnię. Obsługa klienta jest na dobrym poziomie, pracownicy są mili. Plusem jest duży asortyment produktów.

Sklep jest czysty i zadbany

Sklep jest czysty i zadbany. Artykuły są poukładane i leżą na swoim miejscu. Warzywa i owoce są zawsze świeże. Pracownicy sklepu są mili i chętni do pomocy.

Ocena z dnia: 16.09.2015
Biedronka Oddział

Bardzo lubię robić zakupy w Cropp'ie ze względu na szeroką

Bardzo lubię robić zakupy w Cropp'ie ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów. W sklepie zawsze panuje miła atmosfera, obsługa jest kompetentna.

Bardzo często robię zakupy w Tesco Extra

Bardzo często robię zakupy w Tesco Extra, ze względu na bliskość od miejsca zamieszkania a także szeroką gamę oferowanych produktów. Zawsze znajduję tam to, czego aktualnie potrzebuję.

Zakupy w biedronce są zawsze przyjemne ze względu na miłą i

Zakupy w biedronce są zawsze przyjemne ze względu na miłą i kompetentną obsługę, szeroką gamę produktów w niskich cenach. Zdecydowanie polecam!

Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu

Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu, sklep jest przestronny, obsługa zawsze miła i pomocna. Sklep ma w ofercie bardzo dobre jakościowo produkty za dosyć niską cenę. Polecam wszystkim.

Ocena z dnia: 30.07.2014
LIDL Oddział

Bardzo lubię robić zakupy w Biedronce ze względu na dobrą

Bardzo lubię robić zakupy w Biedronce ze względu na dobrą jakość szerokiej gamy produktów, niskie ceny oraz bardzo miłą i pomocną obsługę. Sklep jest bardzo przestronny. Łatwo można w nim znaleźć to, czego się aktualnie szuka. Produkty są dobrze wyeksponowane i poukładane. Warzywa i owoce zawsze są świeże. Obsługa na sali sprzedaży, jak i przy kasie jest kompetentna.

Sklep ma niewielką powierzchnię przez co niełatwo jest się

Sklep ma niewielką powierzchnię przez co niełatwo jest się w nim poruszać. Ceny odzieży są bardzo niskie, ale jakość także pozostawia wiele do życzenia. W sklepie panuje chaos, nad którym próbuje zapanować obsługa - z różnym skutkiem. Jest zbyt dużo produktów na tak małej powierzchni. Obsługa stara się być miła i pomocna.

Często robie zakupy w Tesco ze względu na bliskość

Często robie zakupy w Tesco ze względu na bliskość hipermarketu od domu. Powierzchnia sklepu jest bardzo duża i przestronna. Panuje w nim porządek, produkty są na odpowiednich półkach dobrze wyeksponowane. Dużym plusem jest dział odzieżowy F&F oraz niedawno zbudowana część do wyposażenia domu. Obsługa jest miła i chętna do pomocy. Bardzo podoba mi się opcja jednej kolejki.

Placówka jest duża i przestronna

Placówka jest duża i przestronna, ale panuje w niej chaos. Ciężko jest znaleźć odpowiedni rozmiar buta, ponieważ kartony z butami nie są na swoim miejscu. Obsługa sklepu jest miła i chętna do pomocy. Jednak ceny nie zawsze są adekwatne do jakości obuwia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem