Opinie wystawione przez użytkownika: Beata_1178

Towar w sklepie byl pouładany

Towar w sklepie byl pouładany, na półkach zachowany porządek. Na obsłudze mięsnej obsługiwały 2 osoby w fartuszkach z logo firmy. Pani obsługująca mnie była miła, z uśmiechem na twarzy. Na 5 kas były czynne tylko dwie, przy których były kolejki. Klienci sklepu byli zdenerwowani, że jest tak malo kas otwartych. Kasjerki obsługiwały bez uśmiechu, ubrane były w koszulki z logo firmy. Podczas kasowania zapytano mnie o zakup batona, ale bez przekonania.

Ocena z dnia: 24.05.2014
Polo Market Oddział

Moje pierwsze wrażenie jak weszłam do sklepu było bardzo

Moje pierwsze wrażenie jak weszłam do sklepu było bardzo pozytywne i takie pozostało. Panie pracujące przywitały mnie z uśmiechem, w sklepie zachowana czystość, biżuteria była poukładana i widoczna. Jedna z Pań gdy patrzylam na łańcuszki po paru minutach zapytała " Czy może mi w czymś pomóc ", po czym gdy poprosiłam o pokazanie mi łańcuszka bez problemu pokazała mi go oraz inne łańcuszki dla porównania. Pani była bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, bez problemu odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem