Opinie wystawione przez użytkownika: BOGUMIŁA_10

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 12.12.2016
Rossmann Inna forma kontaktu

Źle

Źle.

Ocena z dnia: 12.12.2016
MEDICOVER Inna forma kontaktu

OK

OK.

Ocena z dnia: 12.12.2016
DECATHLON Inna forma kontaktu

Fatalnie

Fatalnie.

Ocena z dnia: 12.12.2016
Fitness Academy Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie.

Ocena z dnia: 12.12.2016
Smyk Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 09.12.2016
CCC Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 09.12.2016
Studio Dekoral Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie.

Ocena z dnia: 09.12.2016
PSB Mrówka Inna forma kontaktu

OK

OK.

Ocena z dnia: 09.12.2016
TAURON Inna forma kontaktu

Źle

Źle.

Ocena z dnia: 09.12.2016
Tchibo Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 09.12.2016
ORLEN Inna forma kontaktu

Źle

Źle.

Ocena z dnia: 09.12.2016
T-Mobile Inna forma kontaktu

Słabo

Słabo.

Ocena z dnia: 08.12.2016
Media Expert Inna forma kontaktu

Źle

Źle.

Ocena z dnia: 08.12.2016
Samsung Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 08.12.2016
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Bardzo źle

Bardzo źle.

Ocena z dnia: 08.12.2016
PROVIDENT Inna forma kontaktu

Witam

Witam . Mam do przekazania kilka wrażeń z mojego krótkiego pobytu w nowowybudowanej i niedawno otwartej Powiatowej Biblioteki w Chrzanowie . Moja wizyta nie była związana z wypożyczeniem książki - umówiłam się tam na spotkanie z koleżanką . No i wrażenie ogromne ! W porównaniu z ciasną , ciemną , kompletnie nieprzystosowaną poprzednią lokalizacją biblioteki - po prostu szok !!! Szkło i aluminium - przestrzeń - ciekawe zagospodarowanie - wyważone aranżacje - miła obsługa - czystość i świeżość - kompleksowość usług - no zwyczajnie wszystko to przerosło moje oczekiwanie . Polecam gmach ( bo tak to trzeba nazwać - jest naprawdę słusznych rozmiarów ) zarówno do spotkań , usług czytelniczych , informatycznych i wielu innych ( wykaz atrakcji zarówno na plakatach wewnątrz jak i na ich wysmakowanej stronie internetowej ) .

Witam

Witam . Kobieta potrzebuje odpowiedniej oprawy. Najlepiej z blaskiem . No a moja "oprawa" się popsuła .Znaczy : zepsuły mi się ulubione kolczyki. No to trzeba szukać ratunku . A w okolicy go nie znalazłam .... szkoda . Szukamy dalej . Internet !!! Stuku - puku !!! Coś mam - sklep internetowy - hurtowania dla jubilerów SZAFIR s.c. No to szukamy czy mają to czego mi trzeba - no i : szok !!! TO i jeszcze wiele innych rzeczy !!! No ale zapraszam tam osobiście - bo pewnie każdego interesuje co innego !!! szafir.pl - po prostu , w razie wątpliwości: kraków - no i teraz można wybierać . Poszukałam , pomyślałam , dobrałam , zamówiłam , zapłaciłam , czekam . Załatwione po kilku minutach , dokładnie , czytelnie , rzeczowo i fachowo . Cóż można więcej dodać : możesz tu kupić , naprawić , dokupić , wyczyścić , zrobić nowe . Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

No i koniec zimy ! Tak mi się wydaje

No i koniec zimy ! Tak mi się wydaje ......... a przynajmniej koniec zaśnieżonych szos , posypywania solą i odśnieżania ! No to czas zająć się wiosennymi porządkami w naszym autku !!! W autku no i oczywiście na nim , pod nim , wokół niego - czyli jednym słowem : czas się wykąpać ! Odgórnie i oddolnie !!! No i wybrałam się na myjnię ! Oczywiście zrobiłam najpierw solidne porządki wewnątrz samochodziku , ale ani temperatura otoczenia ani podwiewający zimny wiaterek nie skusił mnie do mycia własnoręcznie . No to kasa w zęby i do miasta - no i .......... szok ! Nie ma kolejki ( no co to znaczą dwa auta przede mną ) , wyraźna oferta widoczna z daleka - wyraźne ceny ( nie powiem że mnie powaliły na kolana - no znośne jak na te porę roku ) - obsługa kilkuosobowa - więc poszło nad wyraz szybko , myślę że równie solidnie , zapłacone , odjechane . Cóż więcej dodać : przy głównej drodze , dobry dojazd , serwis i przeglądy , myjnia , części zamienne i parę innych rzeczy , które powinny was tam zaciągnąć ! Polecam . Pozdrawiam . Życzę miłego oczekiwania na wiosnę !

Witam

Witam. Być może jestem zbyt natarczywa ciągle opiniując "motoryzację" ale ............. tak wypadło kochani . Miałam do załatwienia sprawę dla mojego Taty . Telefonicznie zamówił świece zapłonowe do swojej "Favorytki" w serwisie w Trzebini na Długosza. Stary serwis , nowy właściciel . Znaczy : młody właściciel . No i tu zaczynają się schody ! Pojechałam , wyczekałam się ponad 20 minut na właściciela ( pani w biurze stwierdziła , że tylko ON może tu coś załatwiać ) . Poczekałam . Poplątałąm się po nieciekawym pokoiku obwieszonym dyplomami , podziękowaniami , potwierdzeniami zajęcia "czegoś tam" w "którejś tam edycji" .......... No i doczekałam się "SZEFA" . Weszła młodzież młodsza ode mnie - specjalista w każdym calu - nie powiem : zamówienia znał i wiedział o co chodzi - ale ........... i tu zaczynają się schody !! Po dokładnych instrukcjach Taty zauważyłam , że to co mi podał , to nie to !!!! Nijak się ma do naszego zamówienia !!!! A "SZEF" zaczyna mi wciskać "kit" , że to tylko i wyłącznie TO i nic innego być nie może !!!! No to ...... przepraszam .......... ale poprosiła coby sobie wkręcił te świece i zobaczył czy pasują ............ Może trochę przesadziłam , ale wierzcie mi , takiego bufona dawno nie widziałam !!! A blondynką nie jestem !!!! Dlatego nie powiem wam czy wszystkich obsługują tam tak samo ( akurat w tym dniu byłam tam sama ) - ale po tym co mnie spotkało , to raczej nie mogę polecić tego miejsca . Ani dojazd dogodny : uliczka tak ciasna , że ledwo można się wcisnąć między płotami na malutki parking przed domem - obsługa : jak wyżej . Pozdrawiam. Bogumiła

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem