Opinie wystawione przez użytkownika: Błażej_30

Fatalnie

Fatalnie. Fatalnie wspominam ostanią wizytę w tym sklepie.Czystosc, ekspozycja były na dobrym poziomie.Niestety słabo prezentują się pracownicy.W czasie mojej wizyty robili wszystko tylko nie zajmowali się obsługą klienta.Nie doradzali, ich postawa była bierna. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Wizyta w mojej osiedlowej Biedronce uważam za dobrą.Pracownice były miłe, ekspozycja towaru dobra.Produkty były świeże. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. sklep jest mały, do tego zakupy z dużymi wózkami.Brakuje tutaj wygody. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Fatalnie

Fatalnie. wszystko w porządku,miła obsługa. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Mc Donald w strefie

Mc Donald w strefie, food Cort odwiedziłem podczas pobytu w centrum Pogoria. Mc Donald mieści się w strefie gastronomicznej pośród innych znanych marek. Lokal nie wyróżnia się specjalnie, stanowisk obsługi klienta było około, 6 z czego 3 otwarte. Pracownicy starali się szybko obsługiwać klientów i zapraszać do wolnej kasy. Wszyscy pracownicy mieli firmowe stroje i identyfikatory. Pracownica obsługująca moją osobę zapytała, czego sobie życzę, skompletowała zamówienie i rozliczyła transakcję. Minusem jest mała liczna miejsc siedzących przed lokalem.

Bardzo często podczas jakiś drobnych wyjazdów

Bardzo często podczas jakiś drobnych wyjazdów, jeśli jest taka możliwość odwiedzam lokalny basen gdyż bardzo lubię pływać. Podczas wykonywania drobnej pracy postanowiłem odwiedzić basen w Paniówkach, który jest basenem miejskim. Basen nie jest położony bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale nigdy nie miałem okazji tam być. Słyszałem wiele dobrego o nim i postanowiłem skorzystać z okazji i wybrałem się tam. Basen znajduję się przy głównej drodze łączącej Mikołów i Gliwice. Przed obiektem znajduję się duży parking. Po wejściu na basen znajduję się duża „recepcja” gdzie pracownica kasuje bilety oraz daje kluczyki do szafek. Powiedziałem, że jestem pierwszy i poprosiłem o instrukcje. Pierwsza była trochę dziwna, gdyż buty i kurtki należy zostawić w szatni obok a nie basenowej. Było to trochę dziwne, ale cóż reguły to reguły. Następnie otrzymałem kluczyk do szafki przeszedłem przez bramki i od tego momentu zaczął się liczyć czas mojego pobytu na basenie. Szafki odnalazłem szybciutko i jeszcze raz zdziwiłem się, dlaczego musiałem zostawiać buty i kurtki w zewnętrznej szatni. Szafki basenowe były bardzo duże i spokojnie wszystko by się zmieściło. Po wyjściu z szatni przechodzimy do strefy prysznicowej gdzie znajduję się 6 pryszniców. Toaleta była bardzo malutka. Wejście na basen było dobrze oznakowane. Na basenie porządku pilnowało dwóch ratowników ubranych w czerwone charakterystyczne stroje ratownicze. Na basenie znajduję się wiele atrakcji, z których możemy korzystać. Mamy duży basen do pływania z 6 torami, kilka jacuzzi oraz zjeżdżalnie. Dodatkowo możemy skorzystać z masaży wodnych oraz groty solnej. Za dodatkowa dopłata możemy skorzystać z sauny. Obiekt prezentuje się dobrze, ma dużo atrakcji i można spokojnie spędzić czas. Dodatkowo są małe trybuny i jest możliwość organizowania tutaj małych zawodów z publicznością. Niestety obiekt ma jeden minus, który znacznie obniża mu ocenę. Mianowicie bardzo brudne dno basenu oraz czystość w toaletach. Widać wyraźnie, że dno basenu nie było czyszczone w ostatnim czasie. Woda wyglądała na czystą. Po wyjściu z basenu sprawdzamy czy nie mamy dopłaty do kwoty początkowej. Na terenie basenu możemy skorzystać z drobnej kawiarni oraz sklepu z akcesoriami do pływania. Sklep był naprawdę bardzo dobrze zaopatrzony.

Miałem ostatnio możliwość odwiedzić sklep „Bata” gdyż mój

Miałem ostatnio możliwość odwiedzić sklep „Bata” gdyż mój tata szukał butów na sezon wiosenno-zimowy. Sklep ten znajduję się w centrum handlowym Silesia. Jest duży powierzchniowo, znajdują się tam zarówno buty damskie jak i męskie. Dodatkowo sklep oferuje torebki oraz inne dodatki. W sklepie był umiarkowany ruch, znajdowały się też 4 pracownice. Były to głównie młode dziewczyny, ubrane w ciemne stonowane stroje. Pracownice nosiły identyfikatory. Obuwie w sklepie było dobrze ułożone na półkach. Nowsze kolekcje były wyróżnione. Ceny widoczne i przyporządkowane do poszczególnych modeli. Inne rozmiary butów znajdowały się pod głównym numerem wystawionym do prezentacji. Po krótkiej chwili, gdy oglądaliśmy buty podeszła do nas pracownica z zapytaniem czy może w czymś pomóc. Podziękowaliśmy za pomoc, gdyż mieliśmy już wszystko wybrane. Finalizacja przy kasie mogłaby być szybsza. Niestety jest tylko jedno stanowisko kasowe, na tak duży sklep to trochę za mało. Dodatkowo przy kasie była tylko jedna pracownica. Klientka przed nami miała do niej dużo pytań o dodatki do butów. Pracownica skupiła się na klientce, co było normalne. Niestety inne pracownice tylko stały i się przyglądały, nie wykazały chęci pomocy koleżance. Współpraca pomiędzy pracownicami na pewno wymaga poprawy. Sklep mi się bardzo podobał, oferta jest dobra, cenowo też nie było najgorzej. Czysto i estetycznie. Przyjemnie robiło mi się zakupy w tym sklepie.

Salon Tmobile odwiedziłem gdyż chciałem dowiedzieć się skąd

Salon Tmobile odwiedziłem gdyż chciałem dowiedzieć się skąd na moim koncie znalazły się pewne należności. Niestety dodzwonienie się do konsultanta i prośba o pomoc graniczy z cudem. Postanowiłem spróbować w salonie. Odwiedziłem salon w centrum handlowym Silesia. W punkcie znajdowała się pracownica oraz praktykantka, która była szkolona. Nie było innych klientów, więc zostałem poproszony do stanowiska. Przekazałem konsultantce mój problem i od razu usłyszałem, że niestety nie może mi tego sprawdzić. Trochę to było dla mnie dziwne, przecież to jest punkt T-mobile, więc pracownica powinna mieć możliwość sprawdzenia wszystkiego i odpowiedzi na moje pytania. Na szczęście pracownica po chwili postanowiła jednak sprawdzić czy da się odpowiedzieć na moje pytanie. Zostałem poproszony o numer i hasło, praktykanta powoli szukała rozwiązania mojego problemu i po chwili podała mi odpowiedź. Więc jednak można uzyskać odpowiedź, jeśli się chce trochę poświęcić czasu klientowi. Pracownice ubrane były w firmowe stroje, posiadały identyfikatory.

<br >Z sieci kurierskiej DHL miałem okazję skorzystać w

Z sieci kurierskiej DHL miałem okazję skorzystać w ostatnim czasie przy okazji przedłużania umowy telefonicznej z jednym z operatorów sieci komórkowej. Zamówiony telefon oraz umowa miała przyjść do domu bym mógł ją podpisać. Jak to zwykle bywa w tych sytuacjach kurier był w godzinach, w których byłem w pracy. Jako, iż nie mógł zostawić przesyłki u sąsiadów to otrzymałem od niego telefon. Myślałem, iż będę musiał sam udać się po przesyłkę, ale kurier zachował się bardzo profesjonalnie. Poinformował mnie, iż przekaże przesyłkę koledze bym mógł ją odebrać w pracy.Na drugi dzień otrzymałem smsa, iż przesyłka jest już w drodze i niedługo będzie. Trochę się obawiałem, iż znowu pojedzie pod adres domowy, ale okazało się, iż kurierzy dogadali się ze sobą bardzo dobrze. Mogłem odebrać przesyłkę w pracy, szybko sprawdziliśmy dokumenty oraz telefon i zakończenie wizyty kuriera poszło sprawnie. Był bardzo uprzejmy i kulturalny, nie spieszył się. Ubrany był w firmowy strój z logiem i nazwą firmy.

Ocena z dnia: 22.02.2013
DHL Oddział

Pizzeria Vinea to osiedlowa pizzeria

Pizzeria Vinea to osiedlowa pizzeria, którą miałem okazje odwiedzić po raz pierwszy w ostatni weekend. Słyszałem wiele dobrego, o jakości pizzy, która jest tam robiona, więc postanowiłem odwiedzić ze znajomymi ten lokal. Wnętrze nie jest duże znajdują się tam 4 stoliki, ale jak na osiedlowe warunki jest to ilość wystarczająca. Wnętrze jest proste i skromne, czystość i estetyka na wysokim poziomie. Po znalezieniu miejsca otrzymaliśmy karty dań i mogliśmy spokojnie wybrać rodzaj pizzy. Pracownica poinformowała nas o dodatkowych sosach gratis, oraz rozmiarach pizzy. Po krótkiej chwili przyjęła od nas zamówienie. Na pizzę czekaliśmy około 25 minut, była dobrze podana, jakość rzeczywiście jak dla mnie była dobra. Na koniec wizyty zapłaciliśmy rachunek. Wszystko bez najmniejszego problemu. Pracownica obsługująca nas była młodą kobietą, z długimi blond włosami spiętymi w kucyk. Miała firmową koszulkę z logiem pizzerii. Przed Pizzerią ustawione był logo lokalu oraz godziny otwarcia.

Sklep Biegacza to w pełni profesjonalny sklep

Sklep Biegacza to w pełni profesjonalny sklep, w którym zaopatrzymy się we wszystkie akcesoria dostępne na rynku związane z bieganiem. Sklep ten jest położony niemalże w centrum Katowic. Minusem jest brak parkingu, ale w bliskiej odległości znajduje się park oraz supermarket, więc zmotoryzowani mogą tam zostawić swoje auto. Sklep wyróżnia się przede wszystkim ofertą. Jest ona bardzo bogata, możemy tam znaleźć sprzęt wszystkich wiodących producentów sprzętu sportowego przeznaczonego do biegania. Oprócz sprzętu możemy zakupić wszelkiego rodzaju odżywki, publikacje związane z bieganiem, akcesoria elektroniczne powiązane z bieganiem. Jest tam dosłownie wszystko. Sklep oferuje liczne wyprzedaże i rabaty szczególnie w okresie zimowym stąd niektóre z cen nie są znacząco wygórowane. Największym jednak plusem tego sklepu jest obsługa. Pracownicy to profesjonaliści. Osoby, które umieją i chcą doradzać. Znają się na sprzęcie, ich zaletach i przeznaczeniu. Ich porady w moim przypadku były bezcenne. Przy wyborze butów zostałem zaproszony do testu, który miał umożliwić odpowiedni dobór obuwia pod styl, w jakim biegam. Pracownica zaprosiła mnie na bieżnie elektryczną i zaczęła nagrywać mój bieg. Po skończonym teście pokazała mi filmik i przedstawiła mój styl. Pozwoliło to dobrać odpowiednie buty do mojej stopy. Wszystkim tym, którzy wybierają się na trasy biegowe a nie mają pojęcia o bieganiu albo chcą się nauczyć czegoś nowego polecam wybranie się do tego sklepu. Dodatkowo obsługa sklepu aktywnie uczestniczy w przygotowaniu eventów biegowych na terenie miasta. Raz w tygodniu organizowane są w pobliskim parku treningi biegowe.

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność odwiedzić pierwszy raz. Jako, iż brakowało mi paliwa a będąc w okolicy pamiętałem, że jest tam stacja postanowiłem podjechać i zatankować auto. Wjazd na stację od bocznej ulicy trochę słabo oznakowany, na szczęście wyjazd jest dość szeroki więc nie miałem problemów w sytuacji gdy źle wjechałem. Stacja jest należy do punktów ze sklepem, ma kilka stanowisk na nalewanie benzyny na podjeździe. Podjazd jest zadaszony, w warunkach w których miałem okazje podjechać prezentował się dobrze ( dużo śniegu i lodu na drogach). Był odśnieżony, dobrze oznakowany a tablica świetlna wyświetlała ceny paliwa. Szybko zatankowałem auto i udałem się do sklepu by zapłacić. Przywitała mnie miła pracownica w młodym wieku ( blondynka około 160cm). Włosy sięgały szyi. Pracownica miała identyfikator oraz firmowy strój. Zostałem przywitany słowami „Dzień Dobry” zapytany o numer stanowiska. Pracownica powiedziała wyraźnie kwotę do zapłaty zapytała o kartę lojalnościową oraz formę płatności. Jako, iż ostatnio zgubiłem kartę to od pracownicy dowiedziałem się, iż mogę bezpłatnie zamówić nową poprzez kontakt na stronie internetowej. Szybko zapłaciłem za paliwo i zostałem pożegnany słowami „Do widzenia”. Obsługa była miła, sklep był czysty. Moja ocena jest dobra. Stacja jest czynna 24H

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność odwiedzić pierwszy raz. Jako, iż brakowało mi paliwa a będąc w okolicy pamiętałem, że jest tam stacja postanowiłem podjechać i zatankować auto. Wjazd na stację od bocznej ulicy trochę słabo oznakowany, na szczęście wyjazd jest dość szeroki więc nie miałem problemów w sytuacji gdy źle wjechałem. Stacja jest należy do punktów ze sklepem, ma kilka stanowisk na nalewanie benzyny na podjeździe. Podjazd jest zadaszony, w warunkach w których miałem okazje podjechać prezentował się dobrze ( dużo śniegu i lodu na drogach). Był odśnieżony, dobrze oznakowany a tablica świetlna wyświetlała ceny paliwa. Szybko zatankowałem auto i udałem się do sklepu by zapłacić. Przywitała mnie miła pracownica w młodym wieku ( blondynka około 160cm). Włosy sięgały szyi. Pracownica miała identyfikator oraz firmowy strój. Zostałem przywitany słowami „Dzień Dobry” zapytany o numer stanowiska. Pracownica powiedziała wyraźnie kwotę do zapłaty zapytała o kartę lojalnościową oraz formę płatności. Jako, iż ostatnio zgubiłem kartę to od pracownicy dowiedziałem się, iż mogę bezpłatnie zamówić nową poprzez kontakt na stronie internetowej. Szybko zapłaciłem za paliwo i zostałem pożegnany słowami „Do widzenia”. Obsługa była miła, sklep był czysty. Moja ocena jest dobra. Stacja jest czynna 24H

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność

Stację Shell pod wskazanym adresem miałem przyjemność odwiedzić pierwszy raz. Jako, iż brakowało mi paliwa a będąc w okolicy pamiętałem, że jest tam stacja postanowiłem podjechać i zatankować auto. Wjazd na stację od bocznej ulicy trochę słabo oznakowany, na szczęście wyjazd jest dość szeroki więc nie miałem problemów w sytuacji gdy źle wjechałem. Stacja jest należy do punktów ze sklepem, ma kilka stanowisk na nalewanie benzyny na podjeździe. Podjazd jest zadaszony, w warunkach w których miałem okazje podjechać prezentował się dobrze ( dużo śniegu i lodu na drogach). Był odśnieżony, dobrze oznakowany a tablica świetlna wyświetlała ceny paliwa. Szybko zatankowałem auto i udałem się do sklepu by zapłacić. Przywitała mnie miła pracownica w młodym wieku ( blondynka około 160cm). Włosy sięgały szyi. Pracownica miała identyfikator oraz firmowy strój. Zostałem przywitany słowami „Dzień Dobry” zapytany o numer stanowiska. Pracownica powiedziała wyraźnie kwotę do zapłaty zapytała o kartę lojalnościową oraz formę płatności. Jako, iż ostatnio zgubiłem kartę to od pracownicy dowiedziałem się, iż mogę bezpłatnie zamówić nową poprzez kontakt na stronie internetowej. Szybko zapłaciłem za paliwo i zostałem pożegnany słowami „Do widzenia”. Obsługa była miła, sklep był czysty. Moja ocena jest dobra. Stacja jest czynna 24H

Wizyta w salonie Plusa związana z przedłużeniem umowy przez

Wizyta w salonie Plusa związana z przedłużeniem umowy przez mojego tatę to była prawdziwa "męczarnia" dla nas. Znam ten salon bardzo dobrze i po raz kolejny zadaje sobie pytanie "Jak to jest możliwe, że ten salon sie jeszcze utrzymuje”. Wygląd salonu standardowy, dwa stanowiska obsługi klienta, po jednej stronie gabloty z telefonami dla zwykłych użytkowników po drugiej telefony i oferta dla firm. Wszystkie telefony schowane są za szybą, nie można ich włączyć, dotknąć. Obsługą zajmowali się dwóch pracowników ubranych w firmowe stroje. Jeden z nich zaprosił nas do stolika, zapytał o cel wizyty. Niestety potem było już gorzej. Mój tata nie ma wielkich wymagań, praktycznie chciał tylko przedłużyć umowę, dostać prosty telefon i szybko wyjść z salonu. Niestety sposób prowadzenia rozmowy, obsługi klienta był tak słaby ze szybko wyszliśmy z salonu zawiedzeni. Pracownik podał nam ceny telefonów z najniższej półki. Ceny te podane zostały szybko bez prezentacji telefonów. Po krótkiej chwili poprosiliśmy o pokazanie jak działa telefon. Pracownik długo działałby ten telefon uruchomić, podał nam go i czekał aż skończymy go używać. Nie zostały nam podane żadne cechy telefonu, pracownik zupełnie nie wykorzystał naszego zainteresowania ofertą. Jako, iż drugiego modelu, którym byliśmy zainteresowani nie było na sklepie to wykorzystaliśmy ten fakt, by wyjść z salonu i udać się do innego.

Koniec umowy telefonicznej z operatorem to dobry moment by

Koniec umowy telefonicznej z operatorem to dobry moment by odwiedzić salon Tmobile i zorientować się w ofercie. Salon, który odwiedziłem to salon Tmobile mieszczący się w centrum handlowym Silesia. W salonie nie było tłoku, obsługa klienta zajmowali sie dwaj pracownicy, młody chłopak i dziewczyna. Oboje byli ubrani w firmowe stroje, posiadali identyfikatory. Po moim wejściu zostałem przywitany słowami "dzień dobry" przez pracownika. Pracownik podszedł do mnie i zapytał czy może w czymś pomóc. Przedstawiłem sytuacje, iż kończy mi sie umowa i szukam możliwości przedłużenia. Pracownik zaprosił do stanowiska i poprosił o podanie numeru telefonu. Jako, iż umowa jest na moja mamę to musiałem podać hasło abonenta? Pracownik przejrzał moje konto potwierdził, iż mogę już podpisać nowa umowę i przedstawił mi nowe możliwości. Na początku zostałem zapytany o preferencje, co do telefonu. Odpowiedziałem, iż nie mam upatrzonego prosiłbym tylko o wydrukowanie cennika. Dostałem cennik, na którym pracownik rozpisał możliwości. Dostałem cenę abonamentu oraz dodatków, jakie mogę dostać od operatora. Niestety pracownik słabo zbadał moje potrzeby, wypytał jedynie o preferencje, co do telefonu. Oferta była standardowo dobrana. Pracownik nie zapytał czy zależy mi na smaczne czy może na minutach darmowych. Wizytę te potraktowałem, jako poglądowa do tego by rozeznać się powoli w możliwościach na rynku.

Kawiarnie Starbucksa mieszczącą się w hali dworca w

Kawiarnie Starbucksa mieszczącą się w hali dworca w Katowicach odwiedziłem przy okazji spotkania z koleżanka. Kawiarnia ta mieści się w samym centrum hali. Widać, iż kawiarnia jest nastawiona na sprzedaż kawy "na wynos”, bo miejsc siedzących dla klientów jest tutaj niewiele. Zamówienie poszło szybko i sprawnie. Przyjęła je pracownia kawiarni ubrany w firmowy strój, posiadała identyfikator. Zapytała o nasze imiona i prosiła o chwile cierpliwości na przygotowanie ich. Chwila rzeczywiście była krótka i po chwili wywołało nasze imiona i mogliśmy skosztować napojów. O gestach się nie dyskutuje jednakże, jakość mojego napoju owocowego pozostawała wiele do życzenia moim zdaniem. Kawiarnia ma dobra lokalizacje, jej otoczenie było czyste. Wybrane napoje otrzymaliśmy szybko a obsługa była miła. Moja ocena jest bardzo dobra ze względu na te elementy. Minusem jest cena napojów, która sprawia, iż moja osoba nie będzie tam gościć zbyt często.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem