Opinie wystawione przez użytkownika: Anna_216

Mikołajkowe zakupy w galerii Askana

Mikołajkowe zakupy w galerii Askana. Sprzyjająca robieniu zakupów atmosfera świąteczna, w wielu sklepach z nadajników płynie świąteczna muzyka. W New Yorker muzyka standard, mnóstwo klientów, wieszaki aż się uginają pod mnóstwem różnorodnej odzieży damsko-męskiej. Wiele przecen na oznaczonych wieszakach, kolejno 19,99, 29,99 itd... Zdziwiła mnie ilość "pustych" wieszaków na ekspozycjach, być może związane jest to z późną godziną. Nazbierało się przez cały dzień. Przymierzalnie chyba rzadko odwiedzane przez personel bo wisiały w niej ubrania sklepowe uprzednio mierzone przez klientów. Dokonaliśmy z mężem zakupu trzech rzeczy.

Pilnie potrzebowałam wysłać pieniądze na czyjeś konto

Pilnie potrzebowałam wysłać pieniądze na czyjeś konto. Trafiłam do Skoku Stefczyka bo to jedna z niewielu instytucji finansowych, która jest czynna w soboty. Nie musiałam długo stać w kolejce, ponieważ przede mną była tylko jedna osoba. Pan w okienku zapytał czy należę do kasy!? No i nie należę, dlatego poinformował mnie, że prowizja za przelew to 15zł!! Trochę mnie to zniechęciło, bo to bardzo duża suma a chciałam wysłać zaledwie 120 zł. Ale zapytał, czy nie mam kogoś w rodzinie, kto jest zapisany do kasy. Poszukał w komputerze i okazało się, że moja siostra. Bardzo mnie to ucieszyło. Zapłaciłam 1,50zł prowizji!!!

Przebieg mojego kontaktu z tą firmą od początku do końca

Przebieg mojego kontaktu z tą firmą od początku do końca oceniam dosyć dobrze. Zaczęło się od tego, iż razem z mężem postanowiliśmy wylecieć na wczasy w ciepłe kraje. Po licznych przeanalizowanych ofertach innych firm zdecydowaliśmy się na Alfa Star. Bardzo miły kontakt telefoniczny i mejlowy z panią obsługującą. Pani przesłała nam szereg bardzo atrakcyjnych ofert po czym zdecydowaliśmy się na Egipt (7 dni). Mejlem została nam przesłana ostateczna oferta ze wszystkimi potrzebnymi informacjami czyli: nazwa hotelu, termin wylotu oraz jego godziny z uprzedzeniem, że mogą one ulec zmianie, numer konta, na które należało przesłać pieniądze oraz zapewnienie, że w razie jakichkolwiek pytań proszeni jesteśmy o kontakt telefoniczny. Po uiszczeniu kwoty dostaliśmy listowne potwierdzenie rezerwacji z bardziej szczegółowymi informacjami m in. godziny zbiórki na lotnisku, jakie należy mieć dokumenty przy sobie itp. Cztery dni przed planowanym wylotem otrzymałam telefonicznie informację na temat zmiany godziny wylotu z Poznania.

Przypadkowe wejście do sklepu z moim mężem

Przypadkowe wejście do sklepu z moim mężem, jest to sklep z odzieżą męską. Zamiar kupna spodni dżinsowych. Sprzedawca bardzo miły, pomocny, zadziwiająco trafne rady. Potrafił doradzić w kwestii rozmiaru, pokazywał różne modele spodni bez zniechęconej miny. W rezultacie kupiliśmy spodnie i dwie bluzki. Sprzedawca polecał towar w sklepie i zachęcał do odwiedzenia za tydzień, podobno ma być świetna dostawa nowych wzorów bluz z jesiennej kolekcji.

Robię tam często zakupy do domu

Robię tam często zakupy do domu.Począwszy od codziennych zakupów żywnościowych po chemię i różne artykuły oferowane przez dyskont.Podoba mi się stosunek kasjerów do klientów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem