Opinie wystawione przez użytkownika: Anna_1275

Po długiej nieobecności w agencji ubezpieczeń PZU

Po długiej nieobecności w agencji ubezpieczeń PZU postanowiłam wstąpić do placówki w celu opłacenia kończącego mi się już ubezpieczenia OC.Pani B. przywitała się ze mną bardzo uprzejmie. zaprosiła do swojego stanowiska.Poprosiłam ja aby przedstawiła mi oferte jaką oni posiadają oraz czy mogła by mi dodatkowo przedstawić oferty z innych ubezpieczalni które są w ich zakresie. Pani B. z checią i uśmiechem przedstawiła mi oferty ,rozpisując je na kartce tam bym mogła je zobaczyć. Po krótkim namyśle wybrałam interesujące mnie OC .Zapłaciłam,podziękowałam.Pani rowniez podziekowała i zyczyła Wesołych Swiat.Tak wiec obsługe oceniam na duzy plus.

Kilka dni temu wybrałam się do apteki by zakupić leki

Kilka dni temu wybrałam się do apteki by zakupić leki przeciw grypie. Wchodząc do apteki zostałam przywitana przez farmaceutki.I na tym czar prysnął,obsługa klienta niestety była naganna,całkowity brak grzeczności,uprzejmości.Niestety nie doczytałam się imion na plakietkach obsługujących nas Pań.Wyszłam niestety nie zadowlona oraz dokonam zakupu gdy będą inne Panie.

Dzis wybrałam sie na zakupy do galerii Fokus w Rybniku

Dzis wybrałam sie na zakupy do galerii Fokus w Rybniku.Zima nas zaskoczyła,tak wiec postanowiłam wybrać się do sklepu CCC by zakupić obuwie zimowe.Sklep jest bardzo czysty,towar ładnie wyeksponowany na półkach oraz wystawce przy witrynach wejściowych.Wszystkie ekspedientki były ubrane w strój służbowy.Każdego klienta w miare możliwości starały sie przywitać.gdyż o tych godzinach panuje tam oblężenie;).Prosząc o pomoc w wyszukaniu danego rozmiaru buta czy innego koloru obuwia bez problemu zostałam pomocnie obsłużona z uśmiechem na twarzy przez sprzedawczynię.Pomogła mi rózwniez wybrac model,w którym wygladam korzystnie.Gdy sie zdecydowałam kasjerka zaprosiła mnie do kasy i do konca miło mnie obsłużyla.Poiformowała mnie rowniez o okresie gwarancji jaki przysługuje wybranemu modelowi,zapakowała do reklamówki,pożegnałą i zaprosiła ponownie.

Sklep czysty niestety nieklimatyzowany co w ciepłe dni

Sklep czysty niestety nieklimatyzowany co w ciepłe dni utrudnia zakupy,towar ładnie wyeksponowany,można swobodnie przeglądać towar .Natomiast co do obsługi klienta można mieć małe zastrzeżenia gdyż chcąc zapragnąć udzielenia informacji trzeba przespacerować się wzdłuż całego sklepu do kasy gdzie czekają na Nas sprzedawczynie.Jest to czasem denerwujące.Cała reszta obsługi klienta bez zastrzeżeń:)Miło,szybko oraz sprawnie.

Całkiem niedawno w poszukiwaniu telewizora plazmowego

Całkiem niedawno w poszukiwaniu telewizora plazmowego udałam sie do sklepu Mix Electronics w Pszowie.Po wejściu do sklepu zostałam miło przywitana przez Panią.Ubrana była w strój słuzbowy,po krótkiej chwili podeszłą do mnie i zapytała czy może mi w czymś pomóc.Chętnie poprosiłam,gdyż nie znam sie za bardzo na telewizorach.Wyjaśniła mi dokładnie parametry danego telewizora,opisując jego funkcje,wady i zalety.Podziekowałam jej za pomoc,mówiąc że zastanowię sie co do modelu,który chcę zakupić.Sprzedawczyni z uśmiechem zaprosiła mnie ponownie do sklepu , pożegnała sie ze mną.Napewno wybiorę sie tam niebawem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem