Opinie wystawione przez użytkownika: Andrzej_311

Korzystam obecnie ze szkolenia

Korzystam obecnie ze szkolenia , jest to podyplomówka z odnowy biologicznej dla absolwentów awf-u i nie tylko .Jestem zadowolony z oferty dydaktycznej i wiedzy praktycznej jaką posiadają wykładowcy na tym kursie.Są to znani w środowisku specjaliści i wykładowcy więc poziom jest wysoki.Liczba godzin ćwiczeń daje podstawy ,że osoba która ukończy tą podyplomówkę z pewnością będzie miała wiedzę teoretyczną i praktyczną by wykonywać zawód masażysty lub też otworzy własny biznes .Zajęcia są w weekendy co też jest plusem dla osób pracujących .Jedynym minusem jest to że są krótkie przerwy między zajęciami co jest trochę męczące.Poza tym jestem zadowolonym uczestnikiem i mogę polecać innym jeśli szukają dobrego kursu masażu.

Bardzo lubię ten bank

Bardzo lubię ten bank ,gdyż jest tu miła atmosfera ,panie z obsługi są gustownie ubrane i zawsze uśmiechnięte ,są dobrze przygotowane do pracy i potrafią doradzić jak najlepiej klientowi.Sam bank jest dobrą alternatywą dla konkurencji gdyż ma polski kapitał i otrzymanie pożyczki nie stanowi w tym banku problemu dlatego jestem pewny że będę korzystał z usług tego banku.Jest tu szeroka oferta kredytów konsumenckich jak i hipotecznych ,są też ubezpieczenia dla klientów skoku więc można w banku załatwić najważniejsze sprawy związane z domowym budżetem.

Dosyć długo korzystam z sieci Biedronka

Dosyć długo korzystam z sieci Biedronka ,bo koło 8 lat.Stwierdziłem ,ze od ubiegłego roku poprawiła się jakość obsługi ,gdyż kasjerki same zaczęły mówić dzień dobry do każdego klienta jest to miłe gdyż klient czuje się jak osoba a nie jak to było wcześniej bezosobowo. Zauważyłem ,ze samo pracownicy stali się bardziej milsi i zadowoleni z pracy ,gdyż więcej i częściej się uśmiechają.Oferta produktowa też się zmienia ,są produkty markowe i niemarkowe ,i jeśli chodzi o cenę to są zawsze produkty tańsze niż w konkurencji ,dlatego często korzystam z tego sklepu gdyż mam wybrane produkty ,które tu są tanie i dobre.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem