Opinie wystawione przez użytkownika: Aga_8

Pizzerie In Centro w Łodzi odwiedziliśmy ze znajomymi

Pizzerie "In Centro w Łodzi odwiedziliśmy ze znajomymi ,ponieważ podają w niej jedną z najsmaczniejszych pizz w mieście. Lokal jest nieduży, ale ładnie urzadzony i utrzymany w czystości. Klienci są obsługiwani bardzo sprawnie, wiec nie tzreba długo czekać na zamówione jedzenie. Personel jest młody,ale niezbyt sympatyczny. Pani przy kasie wyglądała jakby pracowała tam za karę a pizzermeni stali w dwójkę i obgadywali wchodzących do lokalu ludzi. Jednak najgorsze było to,że chłopak ,który przyniósł nam pizze trzymał talerz w taki sposób, że jego palec cały umoczony był w sosie. Sos ten spłynął później pod pizze. Mielismy interweniować , ale reszta towarzystwa nas powstrzymała . Mimo tego ,że pizza jest naprawdę smaczna a ceny też nie są najgorsze biorąc pod uwagę ,że to lokal na ul.Piotrkowskiej zachowanie personelu i incydent z palcem bardzo zniechęciły mnie do tego lokalu.

Supermarket Intermarche otworzono w Pabianicach niedawo

Supermarket Intermarche otworzono w Pabianicach niedawo, postanowiłam więc go odwiedzić .W środku i na zewnątrz wygląda jak typowy market , asortyment i ceny również nie wyrózniają się w porównaniu z innymi tego typu sklepami. Na sali sprzedaży było czysto ,znalazłam parę promocji na rózne produkty a personel w miły i życzliwy sposób udzielił mi pomocy w odnalezieniu produktu o który zapytałam. Wizyta przebiegłaby bez żadnych zastrzeżeń gdyby nie Pani pracująca na stoisku z serami . Najpierw długo czekałam ,żeby ktoś podszedł do stoiska a następnie gdy poprosiłam o pokrojenie żółtego sera usłyszałam , że Pani już umyła krajalnicę i nie będzie jej uruchamiać ponowie ( była godzina 19 : 30) sklep jest czynny do 20 . Jestem w stanie zrozumieć ,że nikt nie lubi pracować w niedziele i każdy chciałby punktualnie skończyć pracę . Nie oceniam więc tego czy Pani powinna uruchomić krajalnicę czy nie tylko sposób odnoszenia się do klienta. Był niestety opryskliwy i niemiły a po odejściu od stoiska usłyszałam , że Pani komentuje z koleżanką to że zachciało mi się krojonego sera o tej godzinie.

Stacja Orlen znajdująca się na ul

Stacja Orlen znajdująca się na ul. Kilińskiego w Pabianicach należy do moich ulubionych stacji paliw.Wyróżnia ją wysoka jakość obsługi i sympatyczny personel. Wszystkich klientów podjeżdzających pod dystrybutor witają mili panowie zawsze chętni do pomocy w zatankowaniu samochodu. Co ważne tankują idealnie " co do grosza" do wyznaczonej przez nas kwoty. Również personel sklepu jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Panie stojące za kasą zawsze pytają czy chcemy fakturę ( bardzo ważne bo często o nich zapominam) proszą o kartę do naliczania punktów za tankowanie, polecają promocyjne produkty, nie zmuszając jedocześnie do ich zakupu. W sklepie zawsze jest czysto , ceny produktów są dobrze widoczne a personel przestrzega narzucoych przez koncern wytycznych dotyczących ubioru oraz noszenia identyfikatora..Miłym zaskoczeniem jest również czystość panująca w toalecie , za którą odpowiada wyznaczona z personelu osoba. Podsumowując nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi w tym miejscu i czystym sumieniem mogę je polecić .

Restaurację tą odwiedziłam jakiś czas temu i wtedy

Restaurację tą odwiedziłam jakiś czas temu i wtedy postanowiłam już nigdy wiecej nie korzystać z jej oferty ( brak higieny tj. brudne stoliki,parapety oraz incydent z pracownikiem, myjącym okap pod którym przygotowywano jedzenie ) Bar ten odwiedziłam jednak ponownie z koleżanka ,wielbicielką kuchni chińskiej. Niestety ku mojemu rozczarowaniu nic się nie zmianiło jeśli chodzi o utrzymanie czystości.Mimo wszystko usiadłyśmy przy klejacym się stole i koleżanka zamówiła jedzenie. Pani stojaca za ladą i zbierająca zamówienia nadal jest wybitnie niesympatyczna dla gości, a zapytana o to jakie są sosy odpowiedziała "że stoją przecież na widoku nie widac" takim tonem ,że lepiej wcale z nią nie rozmawiać. Jedynym plusem tego lokalu jest to ,że jedzenie jest smaczne i świeże , porcje jednak są dość małe biorąc pod uwagę cenę. Podsumowując jest to dobre miejsce dla zaspokojenia głodu ,jednak jeśli oprócz tego zwracamy uwagę na czystość i jakość obsługi polecam poszukać innej restauracji.

W PZU Życie SA posiadam ubezpieczenie zbiorowe zawarte

W PZU Życie SA posiadam ubezpieczenie zbiorowe zawarte przez mój zakład pracy. Znajduje się w nim opcja wypłat za pobyt ubezpieczonego w szpitalu dłużej niż 3 doby. W tym roku niestety skorzystałam z tej opcji. Po pobraniu niezbędnych dokumentów udałam sie do odziału PZU Życie SA w moim mieście w celu złożenia wniosku. Miałam tam okazję zaobserwować jakość obslugi. By móc wystawić ocenę muszę wyciagnąć średnią z zachowania 3 osób z jakimi się zetknęłam w punkcie obsługi klienta. Dwie osoby z personelu były bardzo symatyczne i kompetentne, ale jedna niestety traktowała klientów bardzo niesympatycznie.Gdy jedna z klientek chciała wyjaśnić sprawę czemu nie jest ubezpieczona, najstarsza pani z personelu udzielała jej odpowiedzi na pytania z wielka łaską.Gdy zdenerwowana klientka starała się wyjaśnić ,że nie dostała powiadomienia o zmianach w ubezpieczeniu i obwiniała za to PZU obsługująca ją pani nie wytrzymała i podniosła na nią głos czym wywołala awanturę. Pozostałe osoby z personelu nie zareagowały na tą sytuację ,obsługując dalej swoich petentow. Ja zostałam obsłużona przez bardzo miłą i kompetentną osobę , jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to brak informacji w czasie pierwszej wizyty ,że za dwa pobyty w szpitalu trzeba składać odzielne wnioski, przez co musiałam ponownie udać się do zakładu pracy,ale gdy to uzupełniłam pani obsłużyła mnie sprawnie i szybko. Podsumowując jakość obsługi w odziale PZU Życie SA w Pabianicach zastzeżenia można mieć do zachowania poszczególnych osób z personelu oraz do przepływu informacji miedzy klientem a personelem,ale ogólna ocena jest na poziomie 4.

Na wakacje w okolice Babiogórskiego Parku Narodowego

Na wakacje w okolice Babiogórskiego Parku Narodowego udaliśmy się nie mając nigdzie zaklepanego noclegu ,postanowilismy znaleść coś na miejscu. Miejscowość Zawoja oferuje wiele miejsc noclegowych od hoteli po gospodarstwa agroturystyczne. Ceny w większości z nich okazywały się za wysokie na nasza kieszeń ,ale dzięki uprzejmej pani ze sklepu znaleźliśmy gospodarstwo znajdujące się w Bębnach górnych. Okazało się być tam najtaniej i bardzo przyjemnie.Turyści mają do dyspozycji całe piętro ze wspólną łazienką i kuchnią ( butla gazowa). Wystrój pokoji jest dość skromny ,ale miejsce jest utrzymane w czystości a gospodarze bardzo mili. Nie robili problemów ze wstawieniem samochodu mimo małej przestrzeni wokół domu, nie narzucali konkretnej godziny powrotów,nie obowiązuje też u nich konkretna godzina do której trzeba opuścić dom.Zastrzeżenia można mieć tylko co do oznakowania miejsca ,ponieważ bardzo trudno je znaleść ( mała tabliczka informujaca o wolnych pokojach przy głównej drodze skąd daleko jeszcze do gospodarstwa) Podsumowując jeśli ktoś nie potrzebuje spędzać urlopu w luksusie to miejsce jest godne polecenia ,również ze względu na bardzo korzystną cenę.

Na sklep Szambelan natknęłam się spacerując po Krakowie

Na sklep " Szambelan" natknęłam się spacerując po Krakowie. Zainteresował mnie bardzo ciekawy wystrój wnętrza , więc postanowiłam wejść i zobaczyć co sklep oferuje. Wnętrze jest dość przestronne i urządzone bardzo orginalnie. Na półkach znajdują się podświetlone balony z różnymi alkoholami oraz orginalne w kszałcie i wielkości butelki. W miejscu tym można spróbować ponad 30 rodzajów alkoholu od nalewek i miodów pitnych po likery czy wódki . Rozpiętość cenowa wynosi od 6 do 18 zl ( za 100 ml) . Personel jest bardzo mily i kompetenty potrafi również doskonale doradzić i ułatwić wybór danego trunku w zależności od tego co kto lubi. Oprócz alkoholu w sklepie znajdują się rownież wysokiej jakości oliwy i octy .Można tu zakupić wybraną przez siebie butelkę ,wybrać ilość oraz rodzaj alkoholu, oliwy bądż octu orginalnie go udekorować i zrobic komuś lub sobie bardzo miły i orginalny prezent. Jedyne zastrzeżenie budzi brak toalety , ale mimo to miejsce jest naprawdę godne polecenia.

Restaurację oraz pizzerie Va Banque odwiedziłam przy okazji

Restaurację oraz pizzerie Va Banque odwiedziłam przy okazji pobytu w kopalni soli w Wieliczce. Natkneliśmy się na nią przypadkiem spacerując po Wieliczce i szukając miejsca gdzie mozna coś zjeść .Ponieważ pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne postanowiliśmy zostać i zobaczyć co oferuje. Wnętrze restauracji jest dość przestronne oraz urządzone ze smakiem. W menu oprócz wielu rodzajów pizzy znajdują sie rownież , dania kuchni polskiej i regionalnej. Pizza oraz niektóre mięsa pieczone są w piecu chlebowym. Personel jest bardzo sympatyczny i uprzejmy. Zostaliśmy również miło zaskoczeni ,ponieważ do każdego zamówionego dania dostaje się kieliszek wina lub soku gratis od firmy. Pizza byla bardzo smaczna i w bardzo korzystnej cenie (za 10 skaldników- 15 zl). Podsumowując miejsce to jest godne polecenia !

W PZU Życie SA posiadam ubezpieczenie zbiorowe zawarte

W PZU Życie SA posiadam ubezpieczenie zbiorowe zawarte przez mój zakład pracy. Znajduje się w nim opcja wypłat za pobyt ubezpieczonego w szpitalu dłużej niż 3 doby. W tym roku niestety skorzystałam z tej opcji . Po pobraniu niezbędnych dokumentów udałam sie do odziału PZU Życie SA w moim mieście w celu złożenia wniosku. Miałam tam okazję zaobserwować jakość obslugi w punkcie obsługi klienta. By móc wystawić ocenę muszę wyciagnąć średnią z zachowania 3 osób z jakimi się zetknęłam. Dwie osoby z personelu były bardzo symatyczne i kompetentne a jedna niestety traktowała klientów bardzo niesympatycznie. Odpowiedzi na pytania klientów udzielała z wielka łaską , byłam również świadkiem jak podniosła na kogoś głos i wywołala tym awanturę z klientem.. Ja na szczęście zostałam obsłużona przez bardzo miłą i kompetentną osobę , jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to brak informacji o tym ,że za dwa pobyty w szpitalu trzeba składać odzielne wnioski, ale gdy to uzupełniłam wszystko zostało załatwione sprawnie i pomyślnie. Również wypłata ubezpieczenia z oddziału w Warszawie została załatwiona w ciagu miesiąca od momentu złożenia wniosku ,więc podsumowując jakość obsługi w odziale PZU Życie SA w Pabianicach nie mam zastrzezen co do niej większych zastrzeżeń .

Stację tą odwiedzilam będąc na tegorocznym Przystanku

Stację tą odwiedzilam będąc na tegorocznym Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Ponieważ jest na trasie na festiwal wiele osób tam tankowało oraz robiło zakupy. Wielkość i wyposażenie stacji są typowe dla tego koncernu , również ceny były porównywalne z innymi stacjami Orlen jakie mijalismy po drodze.Tłumy woodstokowiczów jakie przewijały się przez stacje pozwolily mi zaobserwowac jakość obslugi. Mimo wielu zamówień i związanego z tym zamieszania personel radził sobie doskonale z obsługą dużej ilości osób , był kompetentny i sympatyczny. Moją uwage zwróciła jedynie sprawa zamkniętego wc na stacji .Personel tłumaczył sie niespodziewana awaria, jednak jednemu z mieszkanców ktoś z personelu powiedział ,że otworzą wc w poniedziałek ( po woodstocku) ,wiec jasne jest ,że komuś nie chciało sie sprzątać po tak dużej ilości osób. Z jednej strony jestem w stanie to zrozumieć,ponieważ do każdej łazienki i wc tworzyły sie kolejki a po skorzystaniu z nich takiej ilosci osób były w opłakanym stanie jednak jakiś niesmak pozostaje. Podsumowujac miejsce godne polecanie ,jednak ja mam pewne zastrzeżenia co do zachowania personelu.

Restaurację tą odwiedzilam po raz pierwszy będąc na

Restaurację tą odwiedzilam po raz pierwszy będąc na zeszłorocznym Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Ponieważ bardzo przypadła nam do gustu również w tym roku postanowiliśmy coś w niej zjeść. Lokal jest przestronny , posiada dwie sale w tym jedną elegancko urzadzoną dostosowaną na organizację przyjecięć np. komunii.Również na zewnątrz znajduje się kilka stolików w tzw.ogródku. W restauracji można spróbować wielu dań obiadowych a oprócz tego w menu znajdują się również sałatki i pierogi. Jedzenie jest smaczne, porcje duże a ceny przystępne. Ogromne tłumy woodstokowiczów jakie przewijały się przez to miejsce pozwolily mi zaobserwowac jakość obslugi w tym lokalu. Personel mimo ,że w niewielkim trzy osobowym składzie radził sobie doskonale z obsługą klientów. Tworzyły się wprawdzie kolejki w miejscu składania zamówień a czas oczekiwania na jedzenie byl długi jednak nie można mieć żadnych zastrzeżeń do jakości obsługi. Mimo wielu zamówień i związanego z tym zamieszania personel był bardzo smympatyczny a jedzenie swieże i smaczne. Podsumowując miejsce godne polecenia nie tylko ze wzgledu na jakość serwowanych posiłków ale rownież na jakość obslugi.

Pizzerię tą odwiedzilam po raz pierwszy będąc na

Pizzerię tą odwiedzilam po raz pierwszy będąc na zeszłorocznym Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Ponieważ bardzo przypadła nam do gustu również w tym roku postanowiliśmy coś w niej zjeść. Lokal jest dość mały jednak bardzo przytuny i urządzony ze smakiem.Można w nim spróbować 34 rodzajów pizzy a oprócz tego w menu znajdują się również zupy, sałatki , różnego rodzaju zapiekanki ,naleśniki , pyszne pierogi, oraz gotowe zestawy obiadowe. Jedzenie jest bardzo smaczne a ceny przystępne. Ogromne tłumy woodstokowiczow jakie przewijały się przez pizzerie pozwolily mi zaobserwowac jakość obslugi w tym lokalu. Minusem było to ,że obsługiwała tylko 1 kelnerka, która musiala przyjmować zamówienia, sprzątać ze stołów oraz podawać jedzenie. W zwiazku z tym tworzyły sie kolejki w miejscu składania zamówień a czas oczekiwania byl długi jednak mimo wszystko personel lokalu radził sobie doskonale i nie można mieć żadnych zastrzeżeń do jakości obsługi. Mimo wielu zamówień i związanego z tym zamieszania jpersonel był bardzo smympatyczny a jedzenie swieże i smaczne. Podsumowując miejsce godne polecenia nie tylko ze wzgledu na jakość serwowanych posiłków ale rownież na jakość obslugi.

Delikatesy te odwiedzam praktycznie codzinnie

Delikatesy te odwiedzam praktycznie codzinnie, ponieważ jest w nich duzy wybór asortymentu ( szczególnie chleby, nabiał i mrożonki). Są również samoobsługowe a ja preferuje takie sklepy.Można w nich kupić zrówno zakupy spożycze,ciastka jak i chemię i alkohol. Wielu klientów odwiedza ten sklep również dlatego ,że jest czynny do godziny 21, gdy większość osiedlowych sklepików zamyka sie ok. godz. 19. W sklepie tym można niestety czesto natknąć się na produkty którym minął termin określajacy ich przydatność do spożycia. Przeważnie są one zauważone przez personel i przecenione jednak cena jest niższa tylko o parę groszy tak ,że nie opłaca się kupować nie świeżych produktów z przeceny. Personel jest sympatyczny jednak zdaża się że klienci czekaja a panie w tym czasie prowadzą wesołe rozmowy nie zwracajac uwagi na rosnacą kolejkę. Podsumowujac sklep godny polecenia , należy tylko zwracać uwage na daty określajace przydatność danego produktu do spożycia i czasem uzbroić się w cierpliwość oczekujac w kolejce na kasjerkę.

Sklep 'Piotr i Paweł' otworzył się u nas już jakiś czas

Sklep 'Piotr i Paweł' otworzył się u nas już jakiś czas temu ,ale dopiero dzisiaj postanowiłam zapoznać się z jego ofertą. Wnętrze jest przestronne a co najważniejsze poszczególne działy są bardzo dobrze oznakowane ( wiszacymi nad regałami szyldami) co bardzo ułatwia zakupy. Uwagę przykuwa czystość i porzadek panujacy na regałach oraz bardzo duży wybór asortymentu. Znaleść można tu wiele ciekawych produktow niedostepnych w innych sieciach. W pierwszej chwili porównując ceny z innymi marketami sieć ta wydaje się dość droga jednak znaleść mozna bardzo wiele w promocyjnych i bardzo korzystnych cenach a co najważniejsze są one bardzo dobrej jakości. Personel sklepu jest bardzo miły i kompetentny. Chcialam zamówic specjalistyczny pokarm dla zwierząt zapytalam więc o możliwość sprowadzenia. Ponieważ pani odpowiedzialna za stoisko nie umiała udzielić mi informacji zostałam odesłana do punktu obsługi klienta gdzie wezwano kieronika zmiany i z którym moglam wszystko uzgodnić. Wszystko odbyło sie sprawnie szybko i w bardzo miłej atmosferze.Podsumowujac delikatesy 'Piotr i Paweł " zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie a jakość obslugi jest godna polecenia.

Do zakładu szlifowania szkła Jakubex udałam się z bardzo

Do zakładu szlifowania szkła " Jakubex" udałam się z bardzo pilną sprawą. Potłukły mi się ozdobne szybki w bardzo starej komodzie a zakład ten wykonuje ozdobe szlify. Kierownik zakładu nie widział żadnego problemu w ich dorobieniu i zaproponował dość korzystną cenę , wiec zdecydowałam się wpłacić zaliczkę i czekać. Termin realizacji miał wynosić około 2 tygodni ale pan obiecal ,że postara się zalatwić to jak najszybciej. Od tej pory minął juz ponad miesiąc ( w zakladzie bylam 8 czerwca) a nikt z zakładu nie kontaktował się ze mną by mnie poinformować co sie dzieje. W końcu sama postanowiłam pojechać do zakładu w celu wyjasnienia tej sprawy. Niestety okazało się ,że nikt z personelu nie wie o co chodzi ,poniważ nie bylo kierownika ,który przyjmował zamówienie. Gdy po długich poszukiwaniach w zeszycie zamówień pan mnie odnalał okazało się, że szybki były już gotowe ,ale niestety jedna się potłukła i muszą ją robic od początku. Nie kryłam zdenerwowania faktem ,że nikt mnie nie poinformaował o tej sytuacji, ale pan z personelu nic sobie z tego nie robiąc powiedzial ze oddzwoni jak bedzie gotowe i wyszedł zostawiajac mnie samą w biurze. Gdyby nie to , że naprawdę zależy mi na tej szybie a to jedyny zaklad w okolicy który jest w stanie ją wykonać to zrezygnowlabym z zamówienia i poprosila o zwrot zaliczki. Swoją drogą po powrocie właściciela zakładu mam zamiar wnioskować o duży upust za przeciągnięty termin realizacji. Podsumowując szkoda ,że zakład z tak wysokim poziomem usług szklarskich ma tak niski poziom obsługi klienta.

Delikatesy te odwiedzam praktycznie codzinnie

Delikatesy te odwiedzam praktycznie codzinnie, ponieważ jest w nich duzy wybór asortymentu ( szczególnie chleby, nabiał i mrożonki). Są również samoobsługowe a ja preferuje takie sklepy.Można w nich kupić zrówno zakupy spożycze,ciastka jak i chemię i alkohol. Wielu klientów odwiedza ten sklep również dlatego ,że jest czynny do godziny 21, gdy większość osiedlowych sklepików zamyka sie ok. godz. 19. W sklepie tym można niestety czesto natknąć się na produkty którym minął termin określajacy ich przydatność do spożycia. Przeważnie są one zauważone przez personel i przecenione jednak cena jest niższa tylko o parę groszy tak ,że nie opłaca się kupować nie świeżych produktów z przeceny. Personel jest sympatyczny jednak zdaża się że klienci czekaja a panie w tym czasie prowadzą wesołe rozmowy nie zwracajac uwagi na rosnacą kolejkę. Podsumowujac sklep godny polecenia , należy tylko zwracać uwage na daty określajace przydatność danego produktu do spożycia i czasem uzbroić się w cierpliwość oczekujac w kolejce na kasjerkę.

Sklep z akcesoriami samochochodowymi Hurt

Sklep z akcesoriami samochochodowymi "Hurt -Mot" odwiedziłam by kupić filtr powietrza . Sklep nie jest duży ,ale posiada spory wybór asortymentu praktycznie wszystkich firm. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jakość obsługi.Personel mimo duzej ilości klientów każemu poświeca należytą uwagę , jest bardzo kompetentny potrafi doradzić oraz wskazać tańszy odpowiednik danego produktu.Miłym zaskoczeniem było również to ,że pan z personelu zgodził sie wymienić filtr osobiście bez dodatkowych opłat. Podsumowując sklep godny polecenia nie tylko ze względu na duży wybór asortymentu ,ale przede wszystkim ze względu na miłą i profesjonalną obsługę.

Sklep firmowy Tignum odwiedziłam w celu zapoznania się z

Sklep firmowy "Tignum" odwiedziłam w celu zapoznania się z ofertą łóżek do sypialni. Oprócz dużego wyboru asortymentu mebli z drzewa sosnowego i olchowego firma ma bardzo konkurencyjne ceny. Sklep czynny jest do godziny 18 niestety ze wzgledu na duże korki dojechałam na miejsce 15 minut za późno. Pracujaca w nim pani znajdowała się jeszcze wewnątrz więc postanowiłam zaryzykować i weszłam do sklepu. Ku mojemu zdziwieniu zostałam bardzo miło przywitana. Pracownica pokazała mi katalog ,spokojnie pozwolila przyjrzeć się asortymentowi ,odpowiadała na moje pytania rzeczowo i bez zniecierpliwienia. Po wyborze jednego z łóżek wpłaciłam zaliczkę a pani obiecała ,że odezwie się do mnie nastepnego dnia. Tak też zrobiła zgodnie z umową a wszystkie szczegóły zostały uzgodnione sprawnie ,szybko i w bardzo przjemnej atmosferze.

Polo Market jest jednym z kilku tego typu sklepów w moim

Polo Market jest jednym z kilku tego typu sklepów w moim mieście. Nie robię w nim często zakupów, ponieważ ceny artykułów spożywczych są tu przeważnie wyższe niż w okolicznych sklepach. Wczoraj wracajac do domu postanowiłam kupić w nim coś do picia. Niestety już na wstępie spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja.Przy bramce wejściowej stał ochroniarz i nie wpuszczał nowych klientów do sklepu tłumacząc ,że w środku jest dużo osób a zaraz zamykają( dodam ,że do zamkniecia pozosto jeszcze ponad pół godziny).Ochroniarz byl bardzo niesympatyczy i na pytania zdenerwowanych sytuacją klientow odpowiadal bardzo niekulturalnie Rozumiem, że każdy chce skończyć pracę punktualnie i myslę, że nikt by nie dyskutował gdyby nie fakt ,że przy kasie stały 3 osoby z pojedyńczymi zakupami ,na sklepie nie było widac nikogo a ochroniarz był bardzo niemiły. Gdy jeden z klientów poprosił o kontakt z kierownikiem zmiay kasjerka kazała nas wpuścić .Gdy udało mi się zrobić zakupy i podeszłam do kasy trwała tam awantura , ponieważ kasjerka ,której przed chwilą bardzo sie spiewszyło do domu zamiast sprawnie obsługiwać klientów stojących przy kasie rozmawiala sobie ze znajomym i obslużyla go poza kolejka. Wiele osób opuściło sklep głosno komentujac tą sytuacje i moim zdaniem ten odział Polo marketu będzie miał coraz mniej klientów jeśli jego pracownicy nie zmienią podejścia do klienta.

Restauracji z kuchnią chińską jest w Pabianicach

Restauracji z kuchnią chińską jest w Pabianicach niewiele,być może dlatego ceny są w nich przewaznie wyższe niż w restauracjach o podobnym standardzie znajdujacych się w Łodzi.Miejsce zostało otworzone niedawno ,więc postanowiłam sprawdzić co proponuje. Pierwsze wrażenie nie jest niestety korzystne. Czystość stolików oraz parapetów pozostawia wiele do życzenia a pani zbierająca zamówienia jest wybitnie niesympatyczna, wita klientów z grobową miną a na pytania odpowiada takim tonem, że lepiej ich wogóle nie zadawać. Wybór potraw jest dość duży i typowy dla kuchni chińskiej. Składając zamówienie dostrzegłam drugą rzecz, która mnie zniechęciła do tego miejsca. Jeden z pracowników siedział na szafce pod sufitem i mył okap pod którym drugi pracownik przygotowywał jedzenie. Właścicielka widząc moją mine a może słysząc komentarz stwierdziła bardzo niesympatycznym tonem " że przecież nie kapie do posiłku". Jedzenie jest smaczne i świeże , ale porcje dość małe biorąc pod uwagę cenę. Podsumowując jest to dobre miejsce dla zaspokojenia głodu ,jednak jeśli oprócz tego zwracamy uwagę na czystość i jakość obsługi polecam poszukać iinej restauracji.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem