Opinie wystawione przez użytkownika: Adam_594

Portal informacyjny o długoletniej historii

Portal informacyjny o długoletniej historii. Zaglądam do niego systematycznie od kilku lat. Do pewnego momentu Onet był portalem z tzw wyższej półki, z rzetelnymi i poważnymi informacjami. Obecnie zwyciężyła opcja portalu – tabloidu. Informacje z wielu dziedzin o poziomie niestety coraz niższym, za to tytuły coraz bardziej sesnsacyjne. Treści kopiowane w większości z innych mediów. Jakość prezentowanych informacji jest bardzo często mało rzeczowa i uboga. Wygląd strony nie zmienia się od dłuższego czasu. Na głównej stronie często pojawiają się te same artykuły przez kilka dni, tylko w innych miejscach. Plusem są podstrony np.Biznes, Technologie, a przede wszystkim fora, Również poczta onetu zasługuje na pochwałę. Nie używam jej regularnie ale jeśli już to bez większych problemów.

Ocena z dnia: 10.07.2011
Onet.pl Oddział

Sklep przy bocznej uliczce

Sklep przy bocznej uliczce, w przyziemiu kilkupiętrowego, nowego budynku. Szyld dobrze widoczny. Wejście w formie kilku schodków, niestety bez udogodnień dla niepełnosprawnych. Wnętrze duże, jasne, schludne i przyjemne. Pośrodku duża przestrzeń dla klientów, otoczona z trzech stron przeszklonymi ladami zawierającymi kasy. Dgy wszedłem przy jednej z kas obsługiwany był klient. Podszedłem do drugiej. Niemal natychmiast pojawiła się Pani farmaceutka. Chciałem kupić preparat z magnezem i witaminę C. Pani była miła, kompetentna i bardzo życzliwa. Pokazała mi wszystkie rodzaje interesujących mnie leków i udzieliła informacji o ich cenie. Po wybraniu tych, które mi pasowały, dokonałem zakupu.

Sklep położony przy głównej ulicy

Sklep położony przy głównej ulicy, w piwnicach, nieco cofniętego budynku. Szyld średnio widoczny z chodnika. Zejście do sklepu w formie wąskich schodów, niezbyt wygodne Wyjście na poziom ulicy w przypadku zrobienia dużych zakupów bardzo uciążliwe. Wnętrze zaadoptowane z kilku pomieszczeń co przy dużej ilości urządzeń sklepowych / regały lodówki i.in / powoduje dużą ciasnotę. Na styku pomieszczeń „wąskie gardła”, ciężko się minąć z innymi klientami. Do sklepu wpadłem po słodkie bułki i coś do picia. Po napój musiałem przewędrować cały sklep i wrócić do kasy przy wejściu. Wybór pieczywa spory, miałem możliwość wyboru, podobnie z napojami. Pani ekspedientka grzeczna ale bez rewelacji.

Bardzo interesująca strona internetowa

Bardzo interesująca strona internetowa. Osoby, które mają ciekawe pomysły i „sprytne sposoby” mogą podzielić się nimi z innymi użytkownikami internetu. Informacje, pomysły, podpowiedzi i rozwiązania różnych problemów mają formę krótkich filmów. Obecnie jest ich już ponad 13 tysięcy. Filmy podzielone są na kategorie, dzięki którym łatwo znaleźć interesujący na temat. Dodatkową pomocą służy wyszukiwarka. A przekrój tematów kolosalny: od sztuczek karcianych i prostych przepisów kulinarnych po doświadczenia fizyczne i wiązanie krawatu. Sam skorzystałem z pomysłu na przyśpieszenie przeglądarki. Strona jest bardzo logiczna i funkcjonalna, nie epatuje formą . ale jest estetyczna. Spryciarze.pl jest stroną bardzo praktyczną, która może pomóc nam w wielu aspektach życia.

Ocena z dnia: 28.06.2011
Spryciarze.pl Oddział

Sklep położony w parterowym pawilonie

Sklep położony w parterowym pawilonie, mieszczącym kilka sklepów i pocztę, który położony jest przy głównej ulicy Zemborzyc. Wnętrze obszerne podzielone na część samoobsługową i partię oddzieloną ladą. Często zachodzę do tego sklepu i nigdy nie było kolejki dłuższej niż 3 osoby. Asortyment towarów średni, z konkretnej grupy tylko kilka rodzajów np. ciastek czy konserw. Trochę więcej nabiału ale też bez rewelacji. Ekspedientka obsługująca klientów miła i dobrze zorientowana w asortymencie sklepu. Po kupieniu śmietany i serka typu fromage zapytałem o ryby wędzone. Pani ekspedientka odpowiedziała kiedy będą i z własnej inicjatywy, uprzedzając moje następne pytanie, jakie gatunki ryb zostaną dostarczone. Zadowolony opuściłem sklep.

Sklep położony w głębi podwórza ale tablica informacyjna

Sklep położony w głębi podwórza ale tablica informacyjna przy ulicy łatwa do zauważenia. Wnętrze średniej wielkości,podzielone na część samoobsługową i partię oddzieloną ladą obsługiwaną przez ekspedientkę. Przy dużym asortymencie towarów stwarza wrażenie nieco ciasnego. W przejściach między półkami, regałami i lodówkami trudno się wymijać z innymi klientami. Po obejściu działu samoobsługowego, w którym wybrałem ciastka i napój, podszedłem do kasy. Pani ekspedientka nie była w najlepszym humorze, na kilka pytań dotyczących zapalniczek i cukierków Orbit odpowiadała bardzo niechętnie i nie odpowiedziała czy interesujący mnie rodzaj cukierków jest zamawiany przez sklep. Zapłaciłem i z lekkim uczuciem zlekceważenia opuściłem wnętrze sklepu

Mówiąc wprost brzydka

Mówiąc wprost brzydka, co do funkcjonalności raczej kiepska. Pierwsza moja skrzynka mailowa. Ale czas płynął, konkurencja nie zasypiała gruszek w popiele i poczta Gazety została daleko w tyle. Mam porównanie bo założyłem sobie inne konta. Do tego w skrzynce znajduję dużo zbędnych i nie chcianych informacji przesyłanych z samego portalu. Ale chyba większość darmowych kont tak ma / chlubny wyjątek gmail /. Jedyna funkcja która mi bardzo pasuje to opcja „prześlij dalej”, która pozwala wysłać bardzo dużą ilość korespondencji o tej samej treści do różnych adresatów z gwarancją iż adresy pozostałych odbiorców nie będą widoczne.

Ocena z dnia: 26.06.2011
gazeta.pl Oddział

Portal informacyjny o długiej już historii

Portal informacyjny o długiej już historii, bardzo przekrojowy, zawiera sporo wartościowych artykułów na różne tematy od polityki poczynając a na modzie i horoskopach kończąc. Układ strony głównej logiczny, od działów ważniejszych do tych raczej błahych. Dużo materiałów jest oryginalnych a nie kopiowanych z innych źródeł jak to bywa w innych portalach. Widać dużą dbałość dziennikarzy, którzy starają się być w miarę obiektywni. Bo z solidnością moim zdaniem bywa już gorzej. Dzisiejszy artykuł główny opisujący „Polskie smaki zastrzeżone prawem” niestety nie zasługuje na taką ocenę. Fakt dowiadujemy się z niego, że nie tylko oscypek i bryndza podhalańska ale również chleb prądnicki, karp zatorski i rogal świętomarciński zostały zarejestrowane jako produkty regionalne. Ale autor p. B. zakończył sprawę po 12 z 28 tych produktów, /wykonał normę wierszówki?; ocena 3+, Panie B. !/. Irytujące jest także dzielenie obszerniejszych treści, co wymaga nieraz kilkunastokrotnego „przeklikania” aby zapoznać się z całością oraz namiętne wciskanie w treść artykułów pól z linkami sponsorowanymi. Za to duży plus za dodatek regionalny, w którym znajdziemy informacje z kilkunastu największych miast Polski.

Ocena z dnia: 26.06.2011
gazeta.pl Oddział

Hurtownia Amar Rury

Hurtownia "Amar" Rury, Kształtki, Armatura położona jest w dużym kompleksie hurtowni. Wejście do budynku łatwo zauważalne. Tablice informacyjne przy głównej ulicy oraz na ogrodzeniu i przy wejściu z podstawowymi informacjami, ale bez rewelacji. Wnętrze o średnich gabarytach, rozmieszczenie towarów w miarę logiczne. Asortyment towarów bardzo szeroki, dla mnie laika w tej branży praktycznie nie do ogarnięcia. Lepiej zapytać obsługę o potrzebny towar niż szukać go samemu.Sprzedawca miły i konkretny szybko znalazł potrzebny zawór, kolanko i przedłużkę, ale chyba nieco zmęczony pracą bo na pytania odpowiadał bez entuzjazmu i raczej lakonicznie. Zakupy udane. Hurtownia w pełni zasługuje na swoją nazwę.

Hurtownia położona jest w dużym kompleksie hurtowni

Hurtownia położona jest w dużym kompleksie hurtowni. Wejście do lokalu w tylnej partii budynku, słabo zauważalne. Tablica informacyjna na płocie przy ulicy nie zawiera pełnej informacji o godzinach otwarcia - brak soboty. Wskutek tego niedociągnięcia w zeszłą sobotę trafiłem tu już po zamknięciu hurtowni. Ta informacja na innej słabo widocznej, mniejszej tablicy. Wnętrze obszerne, umożliwiające swobodne rozmieszczenie towarów lecz jego możliwości nie w pełni wykorzystane. Duży wybór rowerów. Gorzej z częściami. Na stojaku znalazłem tylko jedną oponę do roweru o potrzebnym rozmiarze ale innego typu. Na szczęście interesujący mnie typ opony sprzedawca podał mi z regału za sobą. Dętkę kupiłem bez problemu ale drutów usztywniających błotniki nie było wcale. Sprzedawca miły i konkretny ale chyba już nieco zmęczony pracą. Zakupy udane częściowo. Być może zbyt wiele sobie obiecywałem jadąc do Hurtowni /nazwa chyba trochę zobowiązuje?/.

Portal demotywatory

Portal demotywatory.pl należy moich ulubionych. Zaglądam tu niemal codziennie. Zamieszczone zdjęcia z opisami i komentarzami bardzo rzadko pozostawiają mnie obojętnym. Większość skłania do refleksji o życiu, jego meandrach, postępowaniu ludzi, które raz jest wzniosłe i naprawdę wielkie a innym razem śmieszne, groteskowe i nie najlepiej świadczy o nas samych. Zakres poruszanych tematów ogromny; od polityki i filozofii do pogody i sportu. Wygląd strony bardzo mi odpowiada, neutralne tło nie rozprasza a reklam jest niewiele. O popularności tego serwisu świadczy liczba odwiedzin i fakt, że powstały strony o podobnej tematyce. Przeglądanie tego serwisu nie nudzi, ono wciąga. Jest to strona dla każdego, moim zdaniem najlepsza w swojej kategorii.

Ocena z dnia: 16.06.2011
Demotywatory.pl Oddział

Sklep wielobranżowy typu 1001 drobiazgów

Sklep wielobranżowy typu "1001 drobiazgów", usytuowany w parterze budynku mieszkalnego. Stąd niewielka powierzchnia sklepu. Szeroki asortymencie towarów: art.metalowe, hydrauliczne, ślusarskie, malarskie, chemia, art. ogrodnicze, części rowerowe i in. powoduje dużą ciasnotę. Regały ustawione ciasno, trzeba bardzo uważać przy poruszaniu się między nimi. Mimo szerokiego asortymentu wybór towarów z poszczególnych branż niewielki. Chciałem kupić oponę do roweru ale w potrzebnym mi rozmiarze była tylko jedna. Nie kupiłem jej bo mi nie odpowiadała. Klej do dętek też był tylko jednego rodzaju, kupiłem bo nie miałem wyboru. Pani obsługująca w sklepie miła, raczej zorientowana w posiadanym towarze ale mało kompetentna w kwestiach techniczno-praktycznych. Może z czasem będzie lepiej. ;)

Sklep usytuowany jest w ciągu handlowym w centrum

Sklep usytuowany jest w ciągu handlowym w centrum miejscowości. Zajmuje obszerne pomieszczenie, wypełnione dużą ilością towaru tzn sprzętem AGD i rtv oraz artykułami metalowymi i rowerowymi. Towar rozmieszczony został logicznie i łatwo trafić na odpowiedni rodzaj i typ urządzenia. Jedynym mankamentem jest umieszczenie lady i kasy w tylnej części sklepu. Pani obsługująca klientów miła i kompetentna. Gdy poprosiłem o interesujące mnie części rowerowe odnalazła je szybko i bez problemu. Na moje pytania udzieliła grzecznych i konkretnych odpowiedzi. W pełni zadowolony opuściłem sklep.

Sklep usytuowany jest w parterowym pawilonie

Sklep usytuowany jest w parterowym pawilonie, tworzącym mini centrum handlowe / 3 sklepy i poczta /. Nazwa placówki "Agd, prasa, chemia, kosmetyki i in." jasno wskazuje asortyment sklepu. Układ sklepu jest nieco niefortunny chociaż pomieszczenie jest spore. Część samoobsługowa i umieszczenie kasy powodują konieczność cofania się w trakcie zakupów. Być może spowodowane jest to bardzo szerokim asortymentem towarów i trudnością w ich logicznym rozmieszczeniu. Pani obsługująca sklep jest miła i życzliwa, chętnie udziela wszelkich informacji. Choć miewa senniejsze dni. Za to niemal perfekcyjnie orientuje się co posiada do sprzedaży. A jest tego trochę. W trakcie ostatnich zakupów kupiłem gazetę, odpowiedni rodzaj kleju i krem. Zostałem obsłużony szybko i profesjonalnie. Dziękuję.

Obiekt usytuowany jest w centrum miasta w jednej z bocznych

Obiekt usytuowany jest w centrum miasta w jednej z bocznych uliczek. Wciśnięty między inną zabudowę jest mało widoczny. Bywam w nim nieregularnie w różnych porach dnia. Sklep jest zawsze pełen klientów, z których większość to prawdopodobnie stali klienci. Sporą wadą danego obiektu jest za mała, jak na supermarket w centrum miasta, przestrzeń sklepowa. Uliczki są wąskie, a typowy dla Biedronek układ regałów z nielicznymi przejściami, potęguje tłok. Dużym plusem supermarketu są ceny, asortyment i jakość produktów oraz ich dostępność o różnych porach dnia. Towary rozmieszczone są w przestrzeni sklepu w sposób typowy dla Biedronek. Po kilku wizytach w marketach tej sieci łatwo trafić do odpowiednich działów. Obsługa w sklepie jest miła i gotowa do pomocy, chętnie udziela informacji. I gdyby nie te kolejki przed kasami, byłbym stałym bywalcem „Biedronek”.

W wyżej wymienionym sklepie robię zakupy regularnie

W wyżej wymienionym sklepie robię zakupy regularnie, może nie codziennie ale 2-3 razy w tygodniu. Wnętrze dosyć obszerne,jeśli zdarza się niewielka kolejka to nie powoduje ścisku. Asortyment towarów dosyć szeroki: pieczywo, alkohole, wędliny, słodycze, papierosy itd. Obsługa miła i życzliwa, chętnie udziela porad i informacji. W w/w dniu zaszedłem do sklepu aby kupić bułki i wodę mineralną. Bułek grahamek już niestety nie było, kupiłem inne. Niestety jest to chyba jedyny mankament tego sklepu, że często już w godzinach przedpołudniowych brakuje niektórych gatunków pieczywa a po południu czasami brakuje tegoż.

Po wejściu do urzędu chwilę szukałem pokoju

Po wejściu do urzędu chwilę szukałem pokoju, w którym mogłem załatwić swoją sprawę.Tabliczka na drzwiach poszukiwanego pomieszczenia jest zbyt ogólna i niejednoznaczna / a była to moja pierwsza wizyta w urzędzie/. Po wejściu do właściwego pokoju i przywitaniu się zostałem poproszony o zajęcie miejsca przy biurku jednej z urzędniczek. Obsługująca mnie urzędniczka była miła, kompetentna i bardzo przychylna. Wytłumaczyła mi dokładnie jaki jest tryb załatwiania tego typu spraw oraz jakie dokumenty powinienem posiadać. Pomimo tego, że nie posiadałem przy sobie kompletu potrzebnych dokumentów i nie załatwiłem swojej sprawy od ręki, z pokoju wyszedłem usatysfakcjonowany. Wiem dokładnie jakie dokumenty muszę jeszcze dostarczyć oraz ile czasu potrwa załatwienie mojej sprawy /jaki jest termin ustawowy na wydanie decyzji w mojej sprawie przez kierownika PUP/.

wszedłem do sklepu aby zobaczyć czy są anteny pokojowe do

wszedłem do sklepu aby zobaczyć czy są anteny pokojowe do TV, bo takiej potrzebowałem. Sklep umieszczony w niezbyt obszernym pomieszczeniu i z powodu dużej ilości towaru nieco przeładowany. Mimo tego wygospodarowano niedużą przestrzeń dla klientów. Swobodnie zmieściłoby się 2 osoby. Dwie osoby obsługi. Obsługujący mnie starszy Pan zorientowany w temacie, fachowy i kompetentny. Nie narzucał swoich opinii ale udzielał profesjonalnych informacji, które pomogły mi w podjęciu decyzji o zakupie konkretnego modelu anteny. Asortyment towarów raczej niewielki / 3 rodzaje anten/ spowodowany wielkością i charakterem sklepu.Obsługa sprawna, miła i profesjonalna.

Restauracja usytuowana w przyziemiu

Restauracja usytuowana w przyziemiu, poniżej poziomu ulicy. Trudna do wypatrzenia, tablica-szyld słabo rzuca się w oczy. Skromny i stonowany wystrój posiadający jednak swój urok. Lokal posiada dwie sale: barową i restauracyjną, której przytulność podkreśla kominek. Umieszczone we wnętrzach starocie i stare fotografie nawiązują do nazwy lokalu. Bardzo miła i serdeczna obsługa. Pani nie była natarczywa, ale w każdej chwili służyła radą i pomocą przy wyborze potraw i napojów. Pełny profesjonalizm! Obszerne menu, duży wybór potraw kuchni polskiej i włoskiej m.in. różne rodzaje pizzy. Spora ilość przekąsek, zestawów obiadowych, napojów i alkoholi. Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Osób niewiele ale atmosfera kameralna i niemal swojska. Wrażenie jakby się było stałym bywalcem. Toaleta czysta i pachnąca. Gorąco polecam!!! Na pewno jeszcze tam zajrzę...

Sobota około południa

Sobota około południa. Wszedłem do księgarni aby zorientować się czy posiadają jakieś pozycje wydawnicze na temat samodzielnego zbudowania komputera. Po przywitaniu zapytałem Panią obsługującą sklep o interesujące mnie książki. Podeszła do regału i odnalazła dwie różne książki na w/w temat. W trakcie przeglądania, w informacji wydawnictwa, znalazłem jeszcze jedną publikację na ten temat. Na moje pytanie otrzymałem odpowiedź że tej pozycji chwilowo brak. Ale będzie dostarczona w ciągu tygodnia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem