Opinie wystawione przez użytkownika: Łukasz_2288

Bałagan i totalny nieład

Bałagan i totalny nieład. Żadnej logiki w ustawieniu towaru. Obsługa niezbyt przystępna. Produkty drogie.

Panie w miarę miłe i pomocne

Panie w miarę miłe i pomocne. Lokal zawsze czysty i zadbany.

A konkretnie dział ksiąg wieczystych

A konkretnie dział ksiąg wieczystych: Panie miłe i pomocne w rozwiązaniu jakichkolwiek problemów czy wątpliwości. Za duży koszt odpisu jednej księgi.

Działy dobrze oznaczone

Działy dobrze oznaczone. Czystość i porządek. Pracownicy, jesli juz ich znajdziemy są pomocni. Kasjerki nie miłe.

Działy bardzo dobrze oznaczone

Działy bardzo dobrze oznaczone. W sklepie panuje logiczny ład i porządek. Obsługa - zależnie na którego pracownika się trafi, jeden miły i kulturalny, inny opryskliwy.

Stanowiska dobrze oznaczone

Stanowiska dobrze oznaczone. Lokal zadbany i czysty. Obsługa pozostawia wiele do życzenie, najpierw trzeba się naczekać w kolejce, jest kilka stanowisk, pracuje kilka pań a faktyczną obsługą klienta zajmuje sie tylko jedna, podczas gdy reszta udaję ze czymś się zajmuję, aby tylko nie obsłużyć interesantów, chyba że juz kogoś znają i wiedzą że przychodzi po kredyt, wtedy niczym w maratonie wszystkie startują aby "dorwać" kienta. Starsze panie które mają tam dłuższy staż pracy są bardzo nie miłe, niekulturalne i nie pomocne, myslą ze jak juz pracują tam kilka lat to są bogami...otóż nie...bardzo złe podejście do klienta.

Po remoncie w 2015 roku i po zmianach w personelu

Po remoncie w 2015 roku i po zmianach w personelu rewelacja. Miejsce czyste i estetyczne. Pracownicy mili i pomocni, znający się na swojej pracy. Obsługa błyskawiczna, bez długiego czekania w kolejce.

W markecie ładnie i w miarę czysto

W markecie ładnie i w miarę czysto, towar logicznie poukładany. Obsługa kulturalna, dobrze zorientowana, jedynym minusem kasjerów jest prowadzenie rozmów między sobą na tematy zupełnie prywatne. No i jeszcze Pan ochroniarz, który parzy na wszystkich jak na przestępców. Ogólnie w porządku.

Gdy idziesz kupować samochód sprzedawcy niemalże biją się o

Gdy idziesz kupować samochód sprzedawcy niemalże biją się o klienta, wszystko elegancko, ładnie pięknie, tu proszę, dziękuje...no super super. Natomiast, gdy idziesz zgłosić jakąś reklamację to totalna porażka, siedzi tam jeden człowiek, albo i nie bo gdzieś poszedł i wraca po kilkunastu minutach z oburzeniem ze ktoś do niego czeka. Nie miły, nie kulturalny i nie pomocny, który od razy rzuca że to na pewno nie jest wina samochodu czy salony tylko użytkownika.

W markecie jest schludnie i czysto co jest bardzo

W markecie jest schludnie i czysto co jest bardzo pozytywne. Problemem są palety z towarem przy których ciężko jest się przecisnąć z koszykiem. Kolejka do wędlin ogromna, dwie Panie które obsługują klientów, oczywiście " z łaski" - są nie miłe. I gdy już wyczekamy swoje 20 minut w kolejce do wędlin, czas na kolejne 20 w kolejce do kas. Makabra, kolejka gigantyczna, a czynne dwie kasy. Kasjerki nie miłe, wyduszą z siedzie " dzień dobry i dziękujemy za zakupy, zapraszamy ponownie". I rzecz która mnie osobiście najbardziej irytuje, ze nie zdążysz zapakować swojego towaru a już jesteś "zawalany" towarem innego klienta.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem