Jakość Obsługi

Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK)

( 4.09 )

Santander Bank Polska S.A. (do 7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Główną wartością banku jest satysfakcja klienta i najlepsze spełnienie jego oczekiwań , co potwierdza szereg zdobytych nagród m.in. Gwiazda Jakości Obsługi, Złoty Bankier czy tytuł Najlepszy Bank w Polsce.

Opinie (3422)

KONTAKT TELEFONICZNY

Dość długi czas oczekiwania mało precyzyjne odpowiedzi skończyło się i tak wizytą w placówce ponieważ sprawy nie dało się załatwić telefonicznie .Co mnie zmartwiło gdyż musiałam wcześniej wyjść z pracy

Sprawna obsługa

Obsługa na infolinii jest na dobrym poziomie. Minusem spore oczekiwanie na połączenie z konsultantką.

Bardzo dobra obsługa

Obsługa jest nastawiona na klienta. Pracownicy doradzają klientom. Obsługa banku pomaga również w obsłudze konta internetowego.

Super

Porządek i wiedza pracowników. Na każde pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Uprzejmość i jakoś obsługi zatwierdziły mnie w przekonaniu że słusznie wybrałem ten bank, na otworzenie w nim swojego konta.

Super obsługa

Mam niewątpliwą przyjemność, wystawić najwyższą ocenę, za poziom obsługi. Po wejściu do placówki, zostałam przywitana miłym uśmiechem przez pracownika, podczas krótkiej rozmowy, pracownik uzyskał cel mojej, po czym w krótki i konkretny sposób, pomógł mi w rozwiązaniu problemu z jakim przybyłam. Pracownik wspomniał o dodatkowych usługach w ramach dodatkowej informacji, przekazał kilka dodatkowych ulotek do zapoznania się z ofertą i z pełnym entuzjazmem pożegnał się, życząc miłego dnia.

najgorzy bank swiata

Nie polecam tego banku nikomu 2 lata spędziłem na użeraniu się o zwrot prowizji za udzielony kredyt, który spłaciłem zamiast w ciągu 60mc to w 4 mc. Oparło się o wszelkie instytucje prawne typu KNF i Sąd Arbitrażowy mimo, że nakazali zwrot bank uparł się przy swoim i dopiero po wyroku TSUE oddali pieniądze i to nie małe ponad 1500 zł. Tak, że wszystkich Państwa oszczegam jak spłaciliście wcześniej kredyty a mieliście prowizję powołajcie się pismem wyrok TSUE C383/18 art.49

Obsługa na bardzo uprzejmym poziomie

Dzwoniąc na infolonieę w celu zmiany konta o dwch ób bsługuących uzyskałem raczej pełna widomość. 1osoba tylko gdy nie była w stanie dokończyć sprawy rzełaczyła mnie do 2, po krótkim dość oczekiwaniu ja na warumki infolinni polskich banków uzupełniła informację w pełn. Jakśc połączenia dorba równiez.

Bardzo dobra jakość obsługi

Zostałam przywitana przy wejściu oraz od razu zaproszona do stanowiska. Doradca zapoznał się z moją sprawą i pokierował mnie do odpowiedniego praciwnika. Na każdym etapie obsługi doradcy byli kompetentni. Oddział czysty, doradcy dobrze się prezentowali.

Rewelacyjna obsługa !

Celem mojej wizyty w banku było założenie konta osobistego. Wystrój jak i czystość oddzielnego pokoju, w którym mnie obsługiwała młoda i sympatyczna Pani był na wysokim poziomie. Pani prowadziła rozmowę w sposób formalny, ale bardzo zrozumiały. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje zadane pytanie. Wyszedłem z banku z nowy kontem i uśmiechem na twarzy.

Rewelacyjnie.

Jestem klientem tego banku od bardzo dawna. Pracują tam ludzi, którzy chcą pomóc, traktują klientów indywidualnie. Bank podąża za trendami panującymi na rynku. Jest bardzo innowacyjny. Gorąco polecam.

Super

Dziś odwiedziłem bank celem zmiany dowodu. Na wejściu Czekała miła pani, która spytała w jakiej sprawie przyszedłem i skierowała mnie na stanowisko. Pani, która obsługiwał moja sprawę była bardzo uprzejma oraz sprawnie pomogła mi załatwić moja sprawę. Bank oceniam bardzo dobrze, dla klientów jest dostępna darmowa kawa która umila czas oczekiwania, obsługa bardzo sympatyczna i pełna wiedzy, z bardzo dobrym podejściem do każdego klienta. W oddziale czysto, przytulnie, wygodnie miejsca w poczekalni.

Odwiedzałeś ostatnio Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK)?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.83 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem