Euro Bank S.A.

( 3.84 )

Opinie (613)

Rzetelna obsługa

Wizyta w Eurobanku przebiegła pomyślnie. Pani proponująca mi kredyt była bardzo rzetelna i posiadała odpowiednią wiedzę. Posiadała plakietkę z imieniem i nazwiskiem jak i miała na sobie ubiór stosowany do zajmowanego stanowiska. Zaproponowano mi 2 różne oferty. Nie wybrałem żadnej z ofert ale w mojej ocenie Eurobank można polecić każdemu.

Obsługa klienta.

Kompetencje i zachowanie personelu w zależności kto obsługuje : od wysokich, do niskich, nawet można mieć wrażenie : po co tu przyszedłeś. Czas obsługi też uwarunkowany osobą obsługującą. Niedopuszczalna sprawa: ujawnienie baraku znajomości oferty przy kliencie i pytanie o to innego pracownika. Miejsce położone w centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja, dwa defekty wnętrza: muchy padłem w lampach i wykładzina dywanowa, ciągle brudna, co jest bardzo nieestetyczne.

Dawno się tak nie zawiodłam

Kontakt z infolinią praktycznie niemożliwy , dostęp do bankowości internetowej fatalny . Złożenie wniosku 500+ graniczy z cudem na chwilę obecną, ciągle wyskakujący komunikat "przepraszamy pracujemy nad rozwiązaniem problemu" Chyba zastanowię się nad zmianą banku a zarazem konta.

Kompleksowa obsługa

Bank otwarty na klienta. Panie zawsze miłe, uprzejme. Służą pomocą, żeby klient wyszedł z najlepszą dla siebie opcją np kredytu. Nie naciągają na dodatkowe koszty, mówią jak jest. Nawet dla kogoś kto nie zna się na bankowości polecam tą placówkę.

Eurobank

Oddział Eurobanku w Auchon w Lublinie. Pracownicy pomocni i dośc kompetentni, niestety często są kolejki. Przed założeniem lokaty byłem poddany takiemu wypytywaniu - nie wiem po co - że zrezygnowałem.

Jestem bardzo zadowolony z opinii

Dowiedziałem się o nowym koncie kiedy pani tam pracująca zadzwoniła do mnie i powiedziawszy mi o co chodzi, zaprosiła mnie do oddaiału w celu założenia, tak też się stało i jestem bardzo zadowolony!

Fachowa obsługa

Byłem zainteresowany kredytem i sprawdzając oferty wielu banków udałem się m. in. do tego banku. Pani, która mnie obsługiwała wykazała się moim zdaniem fachową wiedzą i zaangażowaniem podczas prezentacji oferty. Taka fachowa obsługa moim zdaniem powinna być w każdej tego typu placówce i to pracownik winien być dla klienta, a nie odwrotnie jak to ma się w wielu innych bankach. Tutaj dbają o klienta, a uśmiech na twarzy pracownika sprzyja zadowoleniu z wizyty.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Profesjonalny personel, rzeczowy i konkretny.

Odwiedzałeś ostatnio Euro Bank S.A.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.51 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.68 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem