Enea

( 3.27 )

Opinie (379)

Klient wszystko ma wiedzieć.

Do obsługi została przydzielona mi Pani z tabliczką "Uczę się" jej wiedzą i kompetencje okazały się być na poziomie nazwał bym to pełnego braku wiedzy ze wszystkimi sprawami Pani kierowała mnie na infolinię.A przecież właśnie udałem się do biura obsługi klienta aby wyjaśnić i pomoc mi w sprawach które załatwiałem.Podeszła też do stanowiska Pani pracownik lecz i ona zdawała się mówić że to ja powinienem wiedzieć o rzeczach których dotyczy załatwiana sprawa.Rezultatem było że" one mogą przyjąć tylko wniosek bo resztą zajmuje się Poznań."Uważam że warto aby ktoś przyjrzał się pracy pań i nie tylko bo sądząc po minach i gestach klientów oczekujących w kolejce podobne zachowanie to raczej codzienność.

Fatalnie.

Fatalnie.

Fatalnie.

Fatalnie. Zamierzałam skorzystać,niestety nie doszło do wizyty w tym sklepie

Dobrze.

Dobrze. Z Enea ma się kiepski kontakt, nie umia odpowiedzieć na dane pytania.

Odwiedzałeś ostatnio Enea?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.25 )

Stoen

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem