Bodzio

( 3.86 )

Opinie (528)

Brak zainteresowanie ze strony sprzedawczyni

Po wejściu do sklepu obeszłam sobie całe wnętrze dwa razy . Dłużej postałam przy łóżkach i szafach do sypialni. Początkowo Pani sprzedawczyni miała klientkę to rozumiem. Później sobie siedziała coś tam wypełnienia a ludzi w sklepie było coraz więcej. Popatrzyłam jeszcze chwile i wyszłam

Pełen profesjonalizm!

Pełen profesjonalizm - szybkie załatwienie problemu, pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania, godni polecenia!

Świetnie.

Pracownik salonu żywo zainteresowany udzieleniem pomocy i doradzaniem klientowi.

Odwiedzałeś ostatnio Bodzio?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

abra

(3.77 )

Agata

(4.01 )

Black Red White

(3.70 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem