Bodzio

( 3.82 )

Opinie (442)

Brak zainteresowanie ze strony sprzedawczyni

Po wejściu do sklepu obeszłam sobie całe wnętrze dwa razy . Dłużej postałam przy łóżkach i szafach do sypialni. Początkowo Pani sprzedawczyni miała klientkę to rozumiem. Później sobie siedziała coś tam wypełnienia a ludzi w sklepie było coraz więcej. Popatrzyłam jeszcze chwile i wyszłam

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dobra obsługa .Polecam.

Świetnie.

Świetnie. DoświadcZeni doradcy, zawsze doradzą.

Świetnie.

Świetnie. Skorzystałam z usługi przycięcia półek na wymiar. Znakomity, krótki czas realizacji, zgodnie z ustaleniami na zamówieniu. Półki czekały świetnie zapakowane w papier. Polecam.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio Bodzio?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

abra

(3.77 )

Agata

(3.77 )

Black Red White

(3.61 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem