Jakość Obsługi

BNP Paribas

( 3.87 )

Bank BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Misją Banku BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju

Opinie (1159)

Wysoka kultura obsługi

Placówka czysta, nowoczesna z wysoka jakością wyposażenia, personel sympatyczny lecz za bardzo natarczywy (dało się odczuć napięcie związane z silną potrzebą "wcisniecia" produktu, bankomat starego typu, wolno działający i zniszczony z zewnątrz.

Pracownik nie jest gotowy do udzielenia odpowiedzi

Brak wiedzy na podstawowe kwestie dotyczące konta dla Klienta indywidualnego.

Słaba strona banku

Uważam, iż obsługa klientów na infolinii nie jest mocną stroną banku. Często spotykałem się z niekompetentną obsługą, co skutkowało składaniem reklamacji. Niestety, często to jedyna droga, aby wyegzekwować tutaj swoje prawa.

Super, polecam

Szybko sprawnie i bez większych problemów w kilka chwil załatwiłam wszystko. Na każde moje pytanie dostałam szybka i jasną odpowiedź. Polecam ;)

wyplata z konta a zajecie komornicze

Bank ma system wypłacania pieniędzy przy zajęciu komorniczym po sprawdzeniu klienta czy komornik może zająć pieniążki czy nie, dlaczego to tak długo trwa?. Kolega był 3 razy w banku od gdz 9 rano a wypłatę dostał o 16 gdz zmieńcie system lub stracicie sporo klientów . PRZEPRASZAM Panie z tego banku poniosło mnie trochę,dobrze że one umiały wytłumaczyć o co w tym bałaganie chodziło.

obsługa klientów

Będąc ostatnio w banku odz Żagań byłam zbulwersowana obsługą. Pani która mnie obsługiwała potraktowała mnie jak zło konieczne. Podczas obsługiwania mnie przyjmowała telefony i nie zwracając uwagi na mnie rozmawiała sobie jakby mnie nie było. Na zwróconą uwagę, że zachowuje się nieprofesjonalnie odpowiedziała mi , że przecież mnie obsługuje. Prosiłam o wpłatę na konto oszczędnościowa i po powrocie do domu stwierdziłam , że wpłata owszem jest ale za koncie tz zw. Szczerze nie polecam tego oddziału.

Dobrze.

Nowoczesny bank z fajnymi standardami obsługi.

Ok.

Szybka ale bez ludzkiego kontaktu

Świetnie.

Super obsługa, bardzo duża pomoc dla "świeżaków" przy kredycie hipotecznym

Źle.

Mało oddziałów, długi czas oczekiwania na infolinii, drogie usługi,płatna karta

Odwiedzałeś ostatnio BNP Paribas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.91 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.28 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem