Amic Energy (dawniej Lukoil)

( 4.11 )

Opinie (1041)

Profesjonalna i rzeczowa obsługa klienta.

Stacja, którą dzisiaj odwiedziłem jest lepsza od innych które odwiedziłem ostatnio głównie dzięki porządkowi i czystości panującej na niej, oraz bardzo miłemu i uprzejmemu personelowi. Na uwagę zasługuje też bogate zaopatrzenie w produkty spożywcze, napoje i szybkie gorące przekąski.

Bardzo niskie ceny

Kiedy dużo się podróżuje, cena paliwa ma znaczenie. Dwie nowe stacje powstały niedaleko mojego miejsca zamieszkania, co bardzo mnie cieszy. Ceny są najniższe w okolicy a jakość paliwa bardzo dobra. Bardzo miła i sprawna obsługa. Mimo tymczasowych kontenerów zastępujących remontowany budynek sklepy, wewnątrz nie brakuje przekąsek do kupienia na dalszą podróż. Wewnątrz jest czysto i schludnie.

Bardzo sprawnie.

Miło, szybko i z uśmiechem. Zawsze propozycja zakupu przekąski. Asortyment poukładany estetycznie a luki uzupełnione. Obsługa bez zarzutów.

Całkiem nieźle

Ceny na stacji są przystępne. Placówka jest duża, czysta. Obsługa zazwyczaj jest uprzejma. Ogólnie na plus.

Polecam.

Ceny paliwa na tej stacji zawsze są niższe niż na innych stacjach, ale mimo wszystko czas oczekiwania na możliwość zatankowania jest krótki. Pracownicy również są bardzo mili i sprawnie obsługują każdego klienta.

Super obsługa

Super obsługa i super ludzie . Pracownicy są zawsze pomocni oraz swoją wiedzą są w stanie pomóc

Obsługa na medal

Toalety czyste, na podjeździe rękawiczki jednorazowe co pomaga w tankowaniu samochodu, obsługa była miła przypomniała o posiadanej karcie na punkty zaproponowała ciepły zestaw kawa plus hot dog.

Super

Bardzo miła obsługa, małe kolejki, sklep dobrze zaopatrzony, b. dobra lokalizacja.

Miła obsługa

Podczas wizyty na stacji Amic, zostałam obsłużona w sposób miły i uprzejmy. Pracownik swobodnie i spontanicznie zaproponował dodatkowy zakup - nie namawiając ani nie "wciskając" nic na siłę. Umiejętnie wplótł w rozmowę informacje o karcie lojalnościowej. Obsługa szybka, sprawna, ale bez pośpiechu i popędzania klienta. Z okazji Świąt życzę pracownikom stacji więcej uśmiechu na co dzień i jak najmniej konfliktowych klientów!

Jest ok

Obsługiwał mnie pan w średnim wieku,był miły uprzejmy lecz nie zaproponował mi żadnego produktu ani karty rabatowej Club Stacja była czysta. Nie było zauważalnych braków w artykułach .

Super, najlepsza obsługa

Najlepsza stacja z hot dogami i aromatyczną kawą w okolicy. Personel zawsze uśmiechnięty i pomocny, czystość sali sprzedażowej jak i toalet rewelacyjna.

Odwiedzałeś ostatnio Amic Energy (dawniej Lukoil)?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.20 )

BLISKA

(3.74 )

BP Stacje Paliw

(4.18 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem