Leśny Park Niespodzianek

( 3.17 )

Opinie (6)

Idąc do Leśnego Parku Niespodzianek miałam nadzieję

Idąc do Leśnego Parku Niespodzianek miałam nadzieję, że to będzie super dzień. Na wstępie ogromna kolejka po bilety a tylko jedna kasa. Ceny strasznie wysokie, bilet do Zoo jest dużo tańszy. Zwierzątka fajne choć myślałam, że po takich reklamach jak reklamują ten park to będzie ich dużo więcej. Szkoda mi było strasznie tych orłów czy sokołów które były zapięte na krótkiej smyczy.

Świetne miejsce na wypad całą rodziną

Świetne miejsce na wypad całą rodziną. Można poprzebywać w otoczeniu zwierząt łaszących się do każdego odwiedzającego. Pokazy ptaków przygotowywane przez profesjonalistów robią wrażenie. Ścieżka z bajkami zainteresuje dziecko na dłuższą chwilę. Jedyny minus to niemal same górzyste ścieżki które mogą stanowić problem dla starszego pokolenia.

Leśny Park Niespodzianek zainteresował nas od razu po

Leśny Park Niespodzianek zainteresował nas od razu po przyjeździe do Ustronia. Dlatego też od początku mieliśmy go wpisanego w plan zwiedzania. Dojazd dość ciężki ale Park wynagradza wszystkie trudy. Bilety w rozsądnej cenie. Troll przy wejściu prze świetny :) W Parku dobrze bawić się będą nie tylko dzieci ale także dorośli. Nas zaczarował pokaz ptaków drapieżnych i gadając sowa która była przeurocza :) Oprócz pokazów w parku możemy pooglądać także zwierzątka (udało mi się zaprzyjaźnić z szopami) oraz przespacerować się alejką bajek na której poustawiane są budki z ruchomymi prezentacjami konkretnych bajek (polecam wioskę smerfów). Informacje odnośnie godzin otwarcia oraz dojazdu są łatwo dostępne na stronie internetowej parku.

Leśny Park Niespodzianek

Leśny Park Niespodzianek - świetne miejsce dla całej rodziny. Aby się tam dostać pieszo trzeba trochę się namęczyć. Droga biegnie w górę dzielnicy Ustroń Zawodzie, wśród sanatoriów, żółtym szlakiem spacerowym. Można tam też dotrzeć samochodem. Przed wejściem niewielki parking. Bilet do Parku w cenie 12 złotych dla osób dorosłych, ale z kartą IKEA Family tylko 10 zł.W parku wiele atrakcji. Już przy samym wejściu przywitały nas dwa jelonki, które swobodnie sobie chodziły po parku. Jak się okazało później więcej jeleniowatych chodziło luzem po ścieżkach. Zwierzęta zupełnie niegroźne dla zwiedzających. Największą atrakcja parku są chyba ptaki. O godzinie 14:00 codziennie następuje pokaz lotów ptaków drapieżnych. W tym dniu pokaz odbył się tylko dla dwóch osób. Opiekun ptaków przez pół godziny pokazywał nam ptaki, opowiadał o ich zwyczajach na wolności, oraz ich życiu w niewoli. Wypuszczał ptaki tuż nad naszymi głowami. Niesamowite wrażenia. Widzieliśmy ptaki w trakcie karmienia. Pan bardzo kontaktowy. Chętnie odpowiadał na pytania i się z podopiecznymi fotografował. W parku, w niektórych miejscach trwały roboty budowlane, ale to nie przeszkadzało w zwiedzaniu. Znaleźliśmy też ścieżkę edukacyjną dla dzieci. Polecam. Bardzo miło spędziłam tam czas.

Odwiedzałeś ostatnio Leśny Park Niespodzianek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem