Twoja Apteka Rodzinna

( 5.00 )

Opinie (79)

Po suchym przywitaniu przez Panią Magister poprosiłem o

Po suchym przywitaniu przez Panią Magister poprosiłem o leki z recepty ,Pani szybciutko przeszła do jej realizacji ,nie proponując zamienników o których istnieniu wiedziałem.To zniechęciło mnie niestety do zakupów w tym miejscu ponieważ uważam że profesjonalny Magister farmacji i zarazem sprzedawca,powinien dbać również o dobro portfela swoich klientów.Mimo tego zgrzytu zakupiłem lekarstwa(oczywiście zamienniki o których sam powiedziałem) i grzecznie pożegnany opuściłem aptekę.Podsumowując to miejsce daję 3 w skali 5.Nie jest to apteka którą będę szczególnie gorąco polecał.

Obsługa w w w aptece jest bardzo miła i fachowa

Obsługa w w/w aptece jest bardzo miła i fachowa. Sam się przekonałem podczas wizyty ,że ekspedientki znają się na swojej pracy. Chcąc kupić już upatrzony suplement zostałem poinformowany o efektach ubocznych produktu i przedstawiono mi ofertę podobnego produktu o efektywniejszym działaniu. Polecam

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. apteka z najlepszymi promocjam. na pewno nigdzie nie kupisz taniej. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko w jednym miejscu. Ceny bardzo dostępne dla każdego. Obsluga szybka i sprawna. Bardzo duży plus ;-). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

W tej aptece byłam zrealizować receptę

W tej aptece byłam zrealizować receptę. Aptekarz był przyjazny oraz kompetentny. Szybko i bez problemowo zakupiłam leki. W aptece było czysto, a produkty były ładnie poukładane na półkach. Z całą pewnością tu wrócę.

Bardzo niskie ceny

Bardzo niskie ceny, obsługa znakomita, zaopatrzenie dobre. Jedyny minus to brak miejsc parkingowych

Personel miły i odpowiednio wyszkolony

Personel miły i odpowiednio wyszkolony, lecz niestety wg. mnie nastawiony na droższe leki. Chciałem kupić kilka leków dla dziecka (znałem nazwy zamienników) niestety Pani proponowała mi inne-droższe-standardowe. Apteka skromna w wyglądzie, nie oświetlona tak jak inne. Obsługa szybka - nie czeka się w ogóle w kolejce - chyba, że kupuje coś osoba starsza, wtedy poczekamy dłużej.Oferta jak w każdej aptece -nie mamy - sprowadzimy.

Super

Super. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Twoja Apteka Rodzinna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem