7 Niebo

( 2.00 )

Opinie (2)

Klub muzyczny

Klub muzyczny, fajne miejsce na rozrywkę. Przekrój wiekowy klientów odpowiedni do miejsca czyli powyżej 20 roku życia. Klimatyzacja czasem mało wydolna. "Stary" stały personel profesjonalny i kompetentny. Nowy DJ obsługujący konsolę nie przyjmuje krytyki, jest złośliwy i nie przebiera w słowach komentując przez mikrofon. Na okrągło puszcza tą samą płytę, no może dwie. Pije alkohol w czasie pracy i pali papierosy na stanowisku pracy, pomimo zakazu panującego w lokalu. Obecny menadżer mało kompetentny. Oferta alkoholowa wystarczająca a ceny i promocje atrakcyjne. Wystrój lokalu specyficzny niezmienny od kilku lat.

Jest pod wrażeniem naleśników w w lokalu

Jest pod wrażeniem naleśników w/w lokalu. Wybór ogromny, ceny przystępne, przemiła obsługa. Lokal całkiem przyzwoity, ale niestety ten sielankowy obraz przysłoniła toaleta. Tak się złożyło, że byłam zmuszona z niej skorzystać. Lokal zrobiony dość przyzwoicie, ma swój klimat, byłam przekonana, że toaleta w niczym nie będzie odbiegać od standardów. Niestety, myliłam się. Po pierwsze, odbiega bardzo od wystroju, a po drugie, takiego smrodu w życiu bym się nie spodziewała. Odwiedziłam ów lokal z koleżanką, jej odczucia były identyczne... Gdyby nie ten, jakże istotny mankament, ocena byłaby dużo wyższa.

Odwiedzałeś ostatnio 7 Niebo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem