Carrefour Express

( 3.99 )

Opinie (955)

Czyne dwie kasy

Duży wybór artykułów spożywczych praktycznie prawie wszystko można kupić dwie kasy czyne szybka obsługa pracownicy dobrze zorientowani

Świetnie !

Jeden z najdłużej czynnych sklepów w okolicy. Obsługa jest na wysokim poziomie. Obsługuje mnie zazwyczaj starszy pan, prawdopodobnie właściciel. Jest ciągle uśmiechnięty i pogodny. Dopiero od niedawna została wprowadzona możliwość płacenia kartą, co jest wielkim dla mnie pozytywem. Towar równomiernie rozłożony, nigdy niczego nie brakowało na półkach.

Kiedy muszę, wtedy korzystam z Carrefour'a Express

Niestety jest dosyć drogo i brakuje wielu produktów. Ceny różnych produktów są sporo droższe niż u konkurencji. Obsługa też jest bardzo różna - od bardzo miłej do fatalnej. Pani na dziale mięso i sery na ul Grójeckiej 34 w Warszawie często zachowuje się, jakby była tam za karę. Dużo do poprawienia. Na plus, że jest to sklep 24h, więc w razie nagłej potrzeby można zrobić jakiś szybki zakup.

Jeden z lepszych małych sklepów

Szeroki asortyment na małej powierzchni to duży plus tego sklepu. Minusem mogą być ceny, podbite nieco lokalizacją przy rynku Nowego Miasta. Obsługa zawsze szybka i bezproblemowa. Jestem zadowolony z wizyt w tym sklepie.

Drogie artykuły

Witam Moja opinia dotycząca Carrefour Express ul. Światowida: - duży miszmasz w artykułach - ceny znacznie różniące się od tych samych artykułów w pobliskach sklepach ( wyższe) - dostępne różne zagraniszczne artykuly (marki znanych np. słodyczy za granicą )

Między regałami były brudne podłogi lub

Między regałami były brudne podłogi lub rozsypany cukier. Pani zajmująca się układaniem towaru potrafiła mi wskazać miejsce znajdowania się produktu, którego szukałem. Jeżeli chodzi o obsługę przy kasie była ona bardzo długa, mało kas otwartych, a pani kasjerka miała dużo problemów z obsługą urządzenia.

Sklep wygląda bardzo schludnie

Sklep wygląda bardzo schludnie, jest ładnie wysprzątany. Podoba mi się ilość asortymentu i jego zróżnicowanie. Mogłam kupić tam nawet orientalne produkty w miarę przystępnej cenie. Dobre jest tez rozmieszczenie produktów w tematyczny sposób.Rozczarował mnie brak zainteresowania klientem ze strony personelu. Szukałam bardzo długo błądząc po całym sklepie sosu sojowego, ale chociaż przechodziłam obok pracownika obsługi, nie zwrócił na mnie uwagi i nie zaproponował pomocy. Sama postanowiłam więc zapytać dwóch pań za stoiskiem z mięsem. Jedna z nich obrażonym, nieco zmęczonym i zobojętniałym tonem powiedziała: "ostatnia alejka i po prawej stronie na samej górze". No tak, ale co oznacza zwrot: "ostatnia alejka"? Z której strony ostatnia? Dlaczego ta pani jest dla mnie taka niemiła? Na szczęście druga pani obok wyszła naprzeciw mojej niewiedzy i konkretnie pokazała, o które chodzi miejsce. Ona była bardzo miła, uśmiechnięta i wyrozumiała dla nieznającego miejsca klienta.Wadą była dla mnie bardzo długa kolejka. Były czynne dwie kasy, a widziałam, że w sumie jest ich trzy. Zdziwiło mnie, że podczas tak dużego ruchu nie otworzono ich wszystkich.Ogólnie sklep oceniam dobrze, bogaty asortyment, dobrze poinformowana obsługa i niewysokie ceny, przyciągają naprawdę mnóstwo osób. Ja również na pewno tam wrócę. Popracować trzeba jednak nad lepszą organizacją pracy kas i milszą, gotową do pomocy i zauważającą jej konieczność obsługą wszystkich pracowników.

Sklep sprawia wrażenie niechlujnego

Sklep sprawia wrażenie niechlujnego. Na półkach brak odpowiednich oznaczeń cenowych. Jako klientka właściwie, że połową rzeczy, które miałam zamiar kupić musiałam udać się do czytnika. Pod niektórymi z produktów cenówka wskazywała zupełnie inny towar. Brak obsługi na stanowisku mięsnym również wprowadzał w konsternację, tym bardziej, że na sklepie nie odnalazłam wolnego pracownika, którego można byłoby poprosić o obsługę. ( poza osobami obsługującymi kasy ) Pani obsługująca kasę miła i raczej uśmiechnięta, więc sedno tkwi raczej w kiepskiej organizacji w sklepie.

Wygląd sklepu był dobry

Wygląd sklepu był dobry, produkty były poukładane we właściwych miejscach, choć skrzynka z pieczywem ułożona w wąskiej alejce utrudniała przejazd pani z wózkiem dziecięcym. Personel poproszony o podejście do stoiska z mięsem natychmiast się pojawił. Czas obsługi był bardzo szybki dzięki dwóm otwartym kasom.

Typowy sklep Carrefour Express

Typowy sklep Carrefour Express. W godzinach szczytu bardzo duża liczba klientów, tworzą się uciążliwe kolejki, mimo sprawnego działania kilku kas.Niekiedy występują długotrwałe braki w asortymencie. Ekspedientki i ochrona mili, kompetentni i chętni do pomocy. Wyrozumiali wobec osób starszych i niepełnosprawnych.

Mały asortyment sklepu

Mały asortyment sklepu (puste pułki), ekspedientka z działu mięsnego była przez dłuższy czas zajęta prywatną rozmową telefoniczną pomimo oczekujących klientów. Na półkach były zawieszone etykiety z promocjami, które przy płatności przy kasie okazały się nieaktualne. Obsługa sklepu tłumaczyła się że to kierowniczka wprowadza promocje i skoro nie widzi jej na kasie to znaczy że nie ma promocji nic na to nie poradzi.

Szybka obsługa

Szybka obsługa. Nie brakowało towaru na półkach. Niewielka kolejka, jednak wszystkie kasy były otwarte.

Obsługa jak najbardziej ok

Obsługa jak najbardziej ok, natomiast zraził mnie bałagan na półkach, szczególnie w okresie świątecznym. Ciężko było cokolwiek znaleźć szczególnie w dziale z zabawkami. Ceny były inne niż pod czytnikami. Jednak personel skutecznie rozwiewał wątpliwości i chętnie pomagał.

Odwiedzałeś ostatnio Carrefour Express?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.33 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem