Beverly Hills Video

( 3.25 )

Opinie (21)

Tragedianiekompetentne fryzjerki które za nic mają sobie

Tragedianiekompetentne fryzjerki które za nic mają sobie życzenia klientów. Pani która mnie ścinała zamiast odświeżyć końcówki tak, jak ją poprosiłam, ścięła mi ponad połowę włosów i to tak że wygląda to komicznie- dosłownie tak jakby ktoś mi je ściął na zupełnie przypadkowej długości nożyczkami kuchennymi. Do tego Pani wymodelowała je w sposób który zupełnie mi nie pasował do urody- od fryzjera oczekuje się jednak że będzie się znał na swoim fachu i potrafi dobrać fryzurę do kształtu twarzy. Poprosiłam o łatwą w utrzymaniu fryzurę, dostałam coś w czym wstyd się pokazać . Do tego na koniec usłyszałam 'bardo pani ładnie' . Ładnie Ci w d**.. Jedyny plus to taki że personel był miły. Szkoda tylko że nie zna się na fryzjerstwie, ale właściwie moja wina że wybrałam fryzjera w centrum handlowym zamiast pójść do sprawdzonego.Niestety, nie pamiętam imienia Pani z którą miałam przyjemność i nie twierdzę że każdy by mnie tam tak ściął, ale miejsca nie polecam.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo miłe wrażenie sprawia ta wypożyczalnia wideo

Bardzo miłe wrażenie sprawia ta wypożyczalnia wideo. Tematycznie poukładane filmy. Obsługa chętna do pomocy, o ile nie wypożycza akurat filmu. Jedynym mankamentem jest leżąca na podłodze listwa ochronna nieopodal wejścia, która niemiłosiernie trzeszczy, jeśli się na nią nadepnie. Poza filmami można również znaleźć coś do zjedzenia i picia.

Po zmianie lokalu trudniej trafić do Beverly Hills

Po zmianie lokalu trudniej trafić do Beverly Hills. Mimo to jakość obsługi pozostaje bez zarzutów. Bardzo miłe Panie szybko doradzają i obsługują klientów. Jeżeli chodzi o asortyment to jest bardziej okrojony. Mały wybór produktów spożywczych i trudniejszy do odszukania. Jakość lokalu pozostawia nieco do życzenia ze względu na małe niedociągnięcia remontowe.

dawno nie byłam w tej wypożyczalni

dawno nie byłam w tej wypożyczalni, więc weszłam przy okazji z ciekawości.....jestem bardzo rozczarowana - filmów jest niby dużo , ale dużo jest też staroci, po za tym jest straszny bałagan w tych filmach nie można się połapać co gdzie leży .....przeszłam dwa razy cały sklep i po filmach dopiero się kapnęłam gdzie są nowości , bo nie było żadnego opisu.......ceny wypożyczenia zwaliły mnie z nóg !!!!

Rzadko korzystam z wypożyczalni dvd

Rzadko korzystam z wypożyczalni dvd, jeśli już, to włąśnie z BHV na Natolinie, ponieważ jest najblizej. Każda wypożyczalnia tej sieci wygląda dość podobnie, ta nie jest zbyt duza ani przestronna. Jednak wybór filmów, w tym nowości, jest szeroki i zawsze można coś dla siebie znaleźć. Ceny niestety coraz wyższe. Przeszkadza mi również odrobinę nawał spiętrzonych wszędzie artykułów spożywczych - chipsów, popcornu, napoi itp., rozumiem, ze chodzi o sprzedaż wiązaną, ale to trochę irytujące.

Wybrałam się z kolegą do wypożyczalni Beverly Hills w

Wybrałam się z kolegą do wypożyczalni Beverly Hills w poszukiwaniu filmu na piątkowy wieczór. Pomimo, że akurat ta lokalizacja nie jest nam po drodze zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę przez Bydgoszcz gdyż wybór nowości jest tam dużo większy niż w małych osiedlowych punktach. Była już późna godzina i gdy weszliśmy nie zostaliśmy przywitani przez obsługę, a tak to zazwyczaj tam wygląda. Za ladą kasową znajdowały się dwie osoby, młoda dziewczyna i chłopak. Oboje schludnie i czysto ubrani w firmowe koszule wg standardu. Wchodząc do wypożyczalni sami nie byliśmy zdecydowani czego właściwie szukamy więc przechadzaliśmy się pomiędzy półkami. Wybór ogromny, wszystko ułożone alfabetycznie, dodatkowo na ścianie zawieszona informacja o nowościach i propozycje personelu podzielone na gatunki filmowe. Chodząc tak dotarliśmy do litery T znajdując film, który chcieliśmy obejrzeć. Była to premiera więc i cena dość spora ale przy tak dużym wyborze jest zrozumiała. Udaliśmy się do kasy i tam zostaliśmy z uśmiechem przywitani przez owego młodego mężczyznę. Obsługa była szybka (prócz nas w wypożyczalni nie było nikogo), zostaliśmy także poinformowani o promocji dotyczącej żelków i nowościach mających pojawić się w punkcie w najbliższym czasie. Odprowadzono nas do wyjścia i bardzo miło pożegnano. Jedynym minusem jest czas na obejrzenie filmu. W porównaniu do jego ceny jest zbyt krótki.

Wybrałem się ze znajomymi do wypożyczalni filmów Beverly

Wybrałem się ze znajomymi do wypożyczalni filmów Beverly Hills Video zlokalizowanej przy ulicy Krzywoustego. Wypożyczalnia jest bardzo dobrze widoczna, ponieważ znajduje się na skrzyżowaniu głównych ulic. Wypożyczalnia mieści się w dość dużym lokalu, przez co jest w niej przestronnie i można się swobodnie poruszać. W lokalu panuje porządek i unosi się przyjemny, delikatny zapach. Personel jest wyjątkowo sympatyczny, wita klientów słowami: „Dzień dobry”. Personel jest kompetentny, potrafi umiejętnie doradzić klientom wybór odpowiedniego filmu i widać przy tym, że doskonale zna aktualną ofertę. Ceny wypożyczenia kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Obsługa odbywa się tu bardzo sprawnie.

Wybrałem się do wypożyczalni by wypożyczyć jakiś ciekawy

Wybrałem się do wypożyczalni by wypożyczyć jakiś ciekawy film na piątkowy wieczór. Po wejściu nie zostałem przez nikogo z obsługi powitany. Podszedłem do pólek, na których ustawione są opakowania od filmów. Wybrałem interesującą mnie poozycję i udałem się do kas. Na obsłuzenie oczekiwałem 3-5 min, pomimo, że za ladą był pracownik, który wykonywał inne zadania służbowe (porządkował płyty). W chwili, gdy zdecydował się mnie obsłużyć nie usłyszałem żadnego słowa wyjaśnienia zaistniałej sytuacji ani żadnego słowa powitania. Miałem wrażenie, że przeszkodziłem pracownikowi, co potwierdził sposób dalszej obsługi, w szczególności jej zakończenie. Po zapłąceniu rachunku, sam udałem się za tzw. bramkę gdzie wybrana przeze mnie płytwa i napój leżały na stercie gazet. W wypożyczalaniach BHV zlokalizowanych w innych miejscach np. przy ul. Łabiszyńskiej pracownicy witają klienta z uśmiechem na twarzy. W przypadku, gdy klient oczekuje na obsługę otrzymuje wyjaśnienie zaisyniałej sytuacji. Zakończenie wizyty zawsze słysze "Zapraszam za brmkę" a filmy są mi wręczane do rąk własnych. Jedynym plusem tej wypożyczalni jest panujący w niej porządek, zaróno za zewnatrz jak i wewnątrz lokalu. Fiulmy są ułożone alfabetycznie lub/i tematycznie tak więc odnalezienie interesującej poycji nie stanowi poblemu.

Bardzo rzadko korzystamy z usług tej wypożyczalni video

Bardzo rzadko korzystamy z usług tej wypożyczalni video, ponieważ odstrasza nas generalny bałagan i chaos - płyty często są pomieszane, podłoga brudna, półki zakurzone. W dodatku nie zdarzyło się jeszcze chyba, żeby pracownik przy kasie powiedział chociażby "Dzień dobry" albo "Do widzenia", mechanicznie wyciągają ręce po wybrane filmy i kasują należność, nigdy nie proponują czegoś z własnej inicjatywy. Tym razem z braku lepszych alternatyw zdecydowaliśmy się na BH, co okazało się błędem. Ekspedienci stali wyłącznie za ladą, nie było nikogo, kto mógłby pomóc czy doradzić. Ceny filmów - koszmarne. Za 5 płyt, w tym jedną starą zapłaciliśmy przeszło 70 zł, czyli tak naprawdę za każdy film zapłaciliśmy cenę 1 biletu do kina. Zdzierstwo. W domu okazało się, że jeden z filmów w ogóle nie da się odtworzyć, pozostałe zaś również pozostawiały trochę do życzenia. Gdy już oddawaliśmy filmy, okazało się, że spóźniliśmy się z oddaniem jednego (termin oddania wypadał w Nowy Rok !!) , za co zażądano od nas horrendalnej dopłaty, w dodatku nikt nie raczył uznać naszej reklamacji, że nie mogliśmy odtworzyć filmu i powinniśmy dostać zwrot pieniędzy. Pracownik mało uprzejmie powiedział nam, że to nie ich wina, tylko firmy czyszczącej i nie mamy podstaw do żadnej pretensji. Następnie ogłuchł na dalsze nasze uwagi dotyczące rekompensaty, którą powinniśmy dostać, np. inny film w zamian za ten, którego nie obejrzeliśmy a za który zapłaciliśmy. Tym sposobem zostaliśmy przez BH oszukani podwójnie. Nigdy więcej tam nie pójdę i innym też odradzam.

Po raz pierwszy udałem się do tej wypożyczalni video na

Po raz pierwszy udałem się do tej wypożyczalni video na rubinkowie. I muszę szczerze powiedzieć, że pierwsze wrażenie piorunująco dobre. Za bardzo nie wiedziałem na jakiej zasadzie to wszystko działa a pracownik wypożyczalni wszystko ładnie mi pokazał i wytłumaczył w taki sposób, że wszystko zrozumiałem, Wygląd wypożyczalni bardzo dobry, czysto przytulnie. Bardzo duży wybór filmów i nie tylko, można dodatkowo kupić jakiś popcorn, watę cukrową czy coś do picia. Obsługo bez zarzutu, miła i kompetentna. Gorąco polecam

Kartę klienta wypożyczalni Beverly Hills założyłem sobie

Kartę klienta wypożyczalni Beverly Hills założyłem sobie już jakiś czas temu. Dopiero tak na dobre zacząłem korzystać z wypożyczalni kiedy nabyłem zestaw kina domowego. Jeżeli chce się pójść na kompromis pomiędzy częstym oglądaniem filmów, a względami finansowymi myślę, że wypożyczalnia jest dobrym rozwiązaniem. Jak wiadomo kino swoją cenę ma. Natomiast na DVD nie wypożyczymy nowości, które dopiero co weszły do kin. Jednak to nie problem. Wystarczy poczekać pół roku, aby film ukazał się na płytach. Wypożyczalnia mieści się w pasażu handlowym Błękitna Wstęga. Jest to stosunkowo nowy budynek, więc po wejściu do środka jest miło i przyjemnie. Wnętrze podzielone jest na poszczególne kategorie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie ze swojego ulubionego gatunku. Po znalezieniu odpowiedniego tytułu udajemy się do kasy, gdzie można się również zaopatrzyć w rzeczy niezbędne każdemu wielbicielowi dobrego filmu (chipsy, piwo, popcorn, napoje). Obsługa wypożyczalnie jest miła, uprzejma i zawsze chętna do pomocy. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można się do nich zwrócić. Wypożyczenie filmu ogranicza się do okazania karty członkowskiej i uiszczenia należności. Na zwrot płyty mamy 2 dni. Wypożyczalnia jest czynna do godziny 22:00, więc czasu jest sporo aby oddać oglądnięty film. Z pewnością wypożyczalnia Beverly Hills to dobra alternatywa dla wielbicieli kina, którzy niekoniecznie chcą wydawać grube pieniądze na bilety kinowe.

Gdy wchodzę do wypożyczalni

Gdy wchodzę do wypożyczalni, wita mnie uśmiechnięty pracownik w granatowej koszulce. Poruszam się między regałami swobodnie, filmy ułożone są bardzo starannie i przejrzyście. Na co poniektórych półkach widać kurz, jednak większość jest bardzo zadbana i czysta. Na pytanie o jakiś ciekawy dramat polski, pracownik napotkany na sali podczas roznoszenia filmów stara się udzielić jak najdokładniejszej informacji, dodając, iż nie chce wciskać mi nic na siłę, bo chodzi o to, żebym miło spędziła czas przed telewizorem. Pracownik ten wygląda schludnie, jest młody i bardzo pomocny. Do kasy nie ma kolejki. Gdy podchodzę, pracownicy w boksie prowadzą między sobą dyskusję niezwiązaną z pracą. Trwa około minuty, zanim mnie zauważają i podchodzą do kasy. Kasjer, kobieta, w czerwonej koszulce, nie ma na szyi identyfikatora. Stara się jednak zaoferować mi promocyjne produkty lub pakiet filmów, dzięki którym zaoszczędziłabym na wypożyczeniu. Dobieram film do pakietu, płacę kartą i podchodzę do wyjścia, gdzie zostałam pokierowana. Pracownik zdążył już zapakować moje filmy do torebki, serdecznie mnie informuje o dacie zwrotu płyt i o nadchodzącej premierze, a następnie uprzejmie żegna. Łączny czas obsługi wyniósł około 3 minut. W salonie poczułam się bardzo miło, otoczona opieką pracowników. Panował tu rodzinny nastrój i każdy był mile widziany. Jedyne rzeczy, które wywołały u mnie negatywne odczucia, to niewielka ilość kurzu na półkach oraz rozmowy prywatne pracowników.

Posiadam kartę klienta w Beverly Hills

Posiadam kartę klienta w Beverly Hills, ale bardzo długo z niej nie korzystałam, ponieważ wypozyczalnia ta znajduje się stosunkowo daleko od mojego miejsca zamieszkania i jest to dla mnie dosyć kłopotliwe jeździć w tę i z porwotem dwa razy na drugi koniec miasta. Korzystałam więc w międzyczasie z wypożyczalni, położonej blisko mego domu. Nie ukrywam, że ceny w Beverly Hills są dosyć wysokie. Jednak wypozyczalnia w pobliżu mojego domu niedawno zostaa zamknięta, więc postanowiłam skorzystać z usług Beverly. Wiedziałam, jaki film chce wypożyczyć, więc od razu poprosiłam pana z obsługi o pomoc. Pan był bardzo miły, przywitał mnie z uśmiechem przy wejściu i bardzo szybko znalazł w komputerze interesującą mnie pozycję. Zaprowadził mnie do odpowiedniej półki z płytami, wskazał dokładnie, gdzie się znajduje. Wzięłam film, zapytałam jeszcze o konkretny rodzaj chipsów, ale niesetey nie było takich. Pan z obsługi pokazał mi inne dostępne marki, jednak nie zdecydowałam się na zakup żadnych z nich. Przy kasie obsłużył mnie ten sam pan, bardzo szybko i sprawnie. Poinformował o terminie zwrotu filmu a także o pozycjach, które w najbliższym czasie będzie można wypożyczyć. Otrzymałam także kilka ulotek n/t filmów, które są w ofercie lub wkrótce się pojawią. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej wypożyczalni. obsługa była sprawna i profesjonalna, w środku panował porządek, było czysto, schludnie i ciepło. Jedyny minus to moim zdaniem dosyć wygórowana cena - 12,50 zł za jeden film to jednak trochę sporo.

Moja obserwacja dotyczy wielkości i usytuowania

Moja obserwacja dotyczy wielkości i usytuowania wypożyczalni. Do niedawna placówka ta mieściła się na ulicy Grochowskiej, z niezłym dojazdem i co najważniejsze z miejscami parkingowymi. Była to niezła wypożyczalnia, z bardzo miła obsługą i chętnie z niej korzystałam. Rozumiem, że powierzchnia była zbyt duża i ze względów finansowych konieczne było znalezienie mniejszego lokalu. Ale mniejszego, a nie malutkiego. Mało miejsca, regały przy ścianie i na środku sprawiają, że trzeba się przeciskać. Nie można spokojnie wybrać filmu, bo stale trzeba się odsuwać, aby inni klienci mogli przejść. I problem z parkowaniem samochodu, gdyż wypożyczalnia znajduje się w środku osiedla. Rozumiem, że dla mieszkańców osiedla to wygoda, ale dla innych klienatów już nie. Generalnie zraziłam się od razu.

przed wejściem do wypozyczalni brudno

przed wejściem do wypozyczalni brudno (po roztopach chyba nikt nie zamiatał). W środku porządek, dobra wizualizacja i czytelnie rozłozone filmy (alfabetycznie). Zbyt mała obsługa (1 osoba) co spowodowalo kolejke do kasy i praktycznie brak mozliwości zapytania o film. Kasjerka ubrana wzorowo, bardzo sprawna - szybka obsługa, usmiechnieta.

Wypożyczalnię tę odwiedzam sporadycznie kiedy chcę obejżeć

Wypożyczalnię tę odwiedzam sporadycznie kiedy chcę obejżeć nowy film. Przy wejściu za każdym razem (również podczas tej wizyty) zawsze słyszę powitanie pracownika, którego czasem nawet nie widzę, ale zawsze słyszę- w sensie powitania. Półki z filmami są czytelnie rozplanowane po obiekcie. Propozycje premier znajdują sie na małym regale przy wejściu. Ponadto są oznaczone na regale. Regały z filmami są oznaczone alfabetycznie. Znajdują się na nich nowsze filmy. Stare klasyki rozmieszczone są na niskich regałach wewnetrznych. Postanowiłam wypożyczyć dwa filmy oraz kupić jeden ze specjjalnej oferty. W wypozyczalni są wyznaczone specjalne strefy, gdzie można zakupić różne filmy, gazety lub inne artykuły bardziej lub mniej związane z filmem. Przy kasie pan w niebieskiej koszuli- kierownik zmiany (wysoki, króciutkie włosy, średniej budowy ciała) obsłużył mnie miło i z uśmiechem. Poinformował do kiedy mogę trzymać wypożyczone filmy i poinformował o najnowszych premierach, po czym pożegnał zapraszając ponownie. Ceny filmów są rynkowe, jednak absurdem jest dla mnie opłata za członkostwo, na którą pewnie niewiele osób zwraca uwagę. Przy każdym wypożyczeniu filmu naliczana jest opłata, która prawdopodobnie różni się w zależności od częstotliwości wypozyczania. W moim przypadku na paragonie znajdowało się 2,78zł. Bywało jednak, że kwota wynosiła ponad 3zł. Jest to moim zdaniem średnio zachęcająca praktyka.

Na wejściu do wypożyczalni usłyszałam Dzień dobry

Na wejściu do wypożyczalni usłyszałam "Dzień dobry", następnie udałam się na przegląd dostępnych filmów. W wypożyczalni znajdowalo się pięc osób więc nie było tłoku. Wszystkie filmy oznaczone były wg kategori "świeżości" tzn. od katalogu do premiery. Premiery wyraźnie oznaczone na półkach żółtymi strzałeczkami. Na sali panował porządek, do wszystkich filmów były opisy. Pani z obsługi chętnie udzieliła informacji o interesującym mnie filmie, dodatkowo poproszona poleciła film, który okazal się bardzo trafiony. Druga osoba z obsługi zajmowala się porządkowaniem filmów oddanych przez klientów. Obsluga w firmowych strojach, wykazywała zainteresowanie klientami. Przy kasie stoją półki z dużym wyborem przekąsek idealnych dodatków do oglądania filmu. Pani obsługująca zachęciła do ich zakupu. Po zapłaceniu rachunku, zapakowała filmy w torebkę, poinformowała o terminie zwrotu filmów oraz o premierach mających miejsce w nadchodzących dniach. Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio Beverly Hills Video?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem