BMM INVEST

( 0.50 )

Opinie (1)

Oddałem uszkodzony telefon do Autoryzowanego Serwisu Nakia

Oddałem uszkodzony telefon do Autoryzowanego Serwisu Nakia Care w Olsztynie. Pracownik serwisu przyjął ode mnie zlecenie naprawy i poinformował, że naprawa może potrwać do 14 dni. Nie zapewniono mi telefonu zastępczego i gdybym nie miał własnego starego telefonu, zostałbym z niczym. Naprawa jednak nie potrwała tak długo. Po tygodniu zaproszono mnie po odbiór urządzenia. Otrzymałem informację o dokonanych naprawach i listę części zamiennych. Zapewniono mnie, że telefon jest sprawny oraz, że dokonano aktualizacji oprogramowania. Niestety, po kilku minutach użytkowania stwierdziłem, że usterka występuje nadal i z telefonu nie można w pełni korzystać. Sprawdziłem jeszcze wersję oprogramowania z ze zdziwieniem stwierdziłem, że jest starsza niż ta, którą telefon miał przed oddaniem. Dokonałem w domu samodzielnie aktualizacji, jednak i to nie pomogło. Przez brak umiejętności techników w serwisie, przez tydzień nie miałem telefonu na marne. Trzymali go w serwisie, rozkręcali i grzebali w oprogramowaniu, a i tak nic z tego nie wyszło. Jestem bardzo zawiedziony obsługą, gdyż jest to serwis autoryzowany i swoją obsługo nie świadczy za dobrze o marce Nokia.

Odwiedzałeś ostatnio BMM INVEST?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem