Belmonte

( 4.00 )

Opinie (1)

Podjechałam dzisiaj na stację aby się zatankować i przy

Podjechałam dzisiaj na stację aby się zatankować i przy okazji kupić płyn do spryskiwaczy. Pozytywnie mnie zaskoczyło to, że to nie ja a pracownik stacji zatankował mi samochód za kwotę, którą mu powiedziałam. Ponadto obsługa przy kasie była całkiem sympatyczna. W sklepie jest szeroki asortyment produktów motoryzacyjnych i bez problemu znalazłam towar, który mnie interesował. Zostałam szybko skasowana i wyszłam ze sklepu. Jestem zadowolona z wizyty na tej stacji.

Odwiedzałeś ostatnio Belmonte?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.26 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem