Sklepik przy cmentarzu

( 5.00 )

Opinie (1)

Chciałam serdecznie polecić mały sklepik sprzedający

Chciałam serdecznie polecić mały sklepik sprzedający znicze, wieńce i inne przedmioty niezbędne do dekoracji grobów. W sklepiku robię co jakiś czas zakupy, ponieważ stoi przy cmentarzu, na którym pochowanych jest kilka osób z mojej rodziny. Obsługa zawsze jest życzliwa, cierpliwie podaje różne rodzaje zniczy, różne kolory, pyta dokładnie, jaki model i kolor chce się kupić, znicze zawsze dostaję zapakowane w reklamówkę. Wybór jest duży, dostępne są znicze od najtańszych, najprostszych, po drogie i dekoracyjne. Można też dostać różne wieńce, doniczki z chryzantemami, stroiki, gałęzie choiny i kwiatki do posadzenia. Ponieważ nie palę papierosów, nie noszę ze sobą zapałek ani zapalniczki, i w tej budce zawsze zostaje mi wypożyczone pudełko zapałek na czas odwiedzin. Zakup pudełka zapałek byłby dla mnie minimalnym kosztem, ale to zawsze miły gest ze strony firmy. Sklepik jest czynny bardzo długo, jeszcze nie zdarzyło się, żebym zastała go zamkniętym. Ceny są umiarkowane, nie wyższe niż w innych sklepach.

Odwiedzałeś ostatnio Sklepik przy cmentarzu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Pogrzebowy Hades

(4.50 )

SATI

(4.00 )

Zakład Pogrzebowy Universum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem