Real

( 5.00 )

Opinie (2807)

Super sklep

W sklepie jest dostępnych wiele towarów w niskich cenach. Pracownicy są pomocni i w razie potrzeby wyszukują towar. Ostatnio gdy cena nie zgadzała się przy kasie z tą na półce, w pkt obsługi bez problemu zwrócili różnice - chociaż po sprawdzeniu okazało się, że cena na półce miała datę do poprzedniego dnia. W pkt obsługi pani przyznała, że nie powinno jej już być, ale skoro była nastąpi zwrot różnicy.

Obecnie jest to sklep Auchan

Obecnie jest to sklep Auchan, dobrze wyposażony, duzy wybór owoców i warzyw, chodź trochę biednie na dziale ogród.

Odwiedzałeś ostatnio Real?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.80 )

Carrefour

(3.68 )

E Leclerc

(3.45 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem