Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

( 2.75 )

Opinie (4)

Jakość kształcenia zależy w głównej mierze od kierunku i

Jakość kształcenia zależy w głównej mierze od kierunku i wykładowców. Wykładowcy niestety moim zdaniem zbyt pobłażają studentom. Nawet największe tępaki zdają egzaminy bez problemu i idą dalej zostając inżynierami! Ten tytuł powinien być zaszczytem, a nie papierkiem, na który każdy na ATH może sobie pozwolić. Oczywiście wykładowcy, którzy są choć trochę wymagający są od razu komentowani, zgłaszani do dziekana i traktowani jak wrogowie. Drugi raz nie wybrałabym tej uczelni. Właśnie ze względu na brak jakichkolwiek ambicji ze strony uczelni.

Kolejki przed dziekanatem sięgały końca długiego korytarza

Kolejki przed dziekanatem sięgały końca długiego korytarza (pomijam fakt, że chodziło mi tylko o wypożyczenie, a następnie zwrócenie indeksu). Prawda jest taka, że dziekanat działa jedynie 3 godz. dziennie i student traci te 3 godz. na staniu w kolejce. Co z tego, że jest dziekanat wirtualny jeśli nic nie można 'wirtualnie' załatwić. Kolejki przeszły już do tradycji, ale atmosfera w dziekanacie nie jest wcale przyjemna. Panie (bez jakiegoś konkretnego wykształcenia-prawie wszystkie mają jedynie licencjat) zachowują się jakby praca powodowała u nich silny ból i odrętwienie. Często zdarza się, że nie wiedzą jak załatwić konkretny problem, albo odsyłają studenta, bo brakuje mu np. daty przy wpisie z zaliczenia. Podobnie rzecz ma się nie tylko w dziekanacie, mam na myśli jakąkolwiek inną jednostkę uczelni (w katedrze-kolejki, u wykładowców-kolejki, rektor-nieosiągalny, itd.). Śmiesznym jest zatem slogan reklamowy ATH - 'Uczelnia przyjazna studentowi', bo dopóki coś się nie zmieni to student nie zapała przyjaźnią do ATH

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem