ARS

( 5.00 )

Opinie (2)

Niewielkie kino położone niedaleko rynku w Krakowie

Niewielkie kino położone niedaleko rynku w Krakowie. Posiada 6 niewielkich sal z których każda jest inaczej wystrojona i posiada swój własny klimat. Ceny biletów nie odbiegają od tych z wielkich kin. A wejściówkę można rezerwować wybierając sobie miejsce przez internet za co zdobywa się punkty, które można wymienić na nagrody. Przy kasach biletowych idzie sprawnie, podaje się tylko nazwisko na kogo było rezerwowane a następnie kasjer wydaje bilet i informuje w którą stronę należy się udać aby obejrzeć seans. Zanim tam się uda można zakupić coś do przegryzienia w trakcie seansu w kiosku znajdującym się w kinie.

Kino ARS w Krakowie to kino o wieloletniej tradycji

Kino ARS w Krakowie to kino o wieloletniej tradycji, które zdecydowanie odbiega od multipleksów, które powstają właściwie wszędzie. Obsługa w dwóch kasach jest bardzo miła i sympatyczna pozwala pogrymasić przy wyborze miejsc. Bar bardzo kameralny serwujący pyszny popcorn. Sale kinowe odremontowane kilka lat temu obecnie w dobrym stanie. Łazienki też w dobrym stanie. Jakość projekcji dobra widoczność z różnych miejsc sali bardzo dobra problem delikatny z nagłośnieniem wydaje się, że jest odrobinę cichy, ale to może kwestia ustawień. Ceny biletów bardzo atrakcyjne a dodatkowa promocja na projekcje różnych filmów w cenie 6 zł przyciąga mnóstwo widzów. Polecam to kino!

Odwiedzałeś ostatnio ARS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.88 )

Helios

(3.61 )

Multikino

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem