SATI

( 4.00 )

Opinie (1)

Kompetentna i miła obsług

Kompetentna i miła obsług. Otrzymalam wyczerpujące informacje na temat: dostępnych w ofercie nagrobków, terminu realizacji ewentualnego zamówienia, możliwości wykonania wg projektu klienta. Szybko dokonano wyceny wykonania nagrobka w innym rozmiarze niż te dostępne "od ręki" i z materiału jaki mi się spodobał. Ceny konkurencyjne. Brakło tylko informacji o promocjach dostępnych na stronie internetowej.

Odwiedzałeś ostatnio SATI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Pogrzebowy Hades

(4.50 )

Sklepik przy cmentarzu

(5.00 )

Zakład Pogrzebowy Universum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem