AP Edukacja

( 2.50 )

Opinie (22)

Nieuczciwa firma

Byłem ich słuchaczem w Koninie, za nadpłatę z egzaminu zamiast mi zwrócić gotówkę wystawili "kupon podarunkowy" do płacenia nim za ewentualne dodatkowe kursy u nich. Miesiąc po odebraniu kuponu i zapisaniu się na kurs szkoła przestała odbierać telefony, drzwi zamknięte a kasa stracona. Prawie 500 złotych. Kursów brak. Nawet do centrali w Łodzi nie szło się dodzwonić. Kiedy jeszcze szło się dodzwonić do placówki, sama "Pani Dyrektor" obiecywała że wszystko jest okej i kursy się odbędą. Oszuści. A to wszystko działo się w 2016 roku

Porządna szkoła policealna

Dobra szkoła policealna, konkretni wykładowcy, którym zależy na przekazaniu wiedzy słuchaczom. Jeśli ktoś chce się uczyć, to dyplom powinien zdobyć bez problemu. Czasem zdarzały się problemy organizacyjne.

Dobrze.

Dobrze.

Fatalnie.

Fatalnie.

Słabo.

Słabo.

Kierunek

Kierunek: Opiekun medyczny. Bez zarzutu. Wysoki poziom, starannie przygotowani wykładowcy. Polecam.

Dobra szkoła na naukę

Dobra szkoła na naukę. Duży wybór kierunków, profesjonalni wykładowcy. Ceny konkurencyjne.

Dobra szkoła pod warunkiem

Dobra szkoła pod warunkiem, że jesteśmy nastawieni nie na to by umieć, ale na to by tylko zdać i to przy dobrych wiatrach. Nauczyciele chcący czegoś nauczyć oczywiście się pojawiają, ale to wyjątki od normy. Na moim kierunku zdarzyło się też tak, że z jednym z nauczycieli widzieliśmy się 2 razy w semestrze, choć oficjalnie były zrobione wszystkie godziny lekcyjne. Polecam jedynie tym, którym zależy na papierku, a nie na wiedzy jakiejkolwiek.

Strona wygląda bardzo przyjaźnie odnalezienie informacji o

Strona wygląda bardzo przyjaźnie odnalezienie informacji o szkole, kursach nie stanowi większego problemu. Można znaleźć przybliżone ilości (godziny ) zajęć. Wszystkie informacje o trwających promocjach jednak odnalezienie ceny czesnego to już wyzwanie mi się nie udało. Pomimo zaglądnięcia chyba wszędzie na stronie takiej informacji nie znalazłam skorzystanie z e-maila i zadanie pytania było proste ale do dziś nie posiadam żadnej odpowiedzi co do ceny czesnego na konkretnym kierunku

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić kontynuację w

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić kontynuację w chorzowskim oddziele szkoły. Profesjonalni wykładowcy doskonale dbający o poziom przekazywanej władzy słuchaczom. Plan zajęć jest możliwie optymalnie dostosowany do możliwości pracujących słuchaczy. Atmosfera panująca na zajęciach jaką tworzą wykładowy jest idealną do pogłębiania swojej wiedzy. Warto wybrać tę szkołę.

Kurs wizażu zorganizowany przez AP Edukacja

Kurs wizażu zorganizowany przez AP Edukacja, w którym uczestniczyłam miał bardzo ciekawą tematykę jednak organizacja nie wypadła najlepiej. Organizator kilkukrotnie zmieniał datę rozpoczęcia i gdyby nie telefoniczne prośby, aby coś przyspieszyć, prawdopodobnie zamiast na początku grudnia zacząłby się w styczniu. Zamiast obiecanych 30 godzin na miejscu okazało się ich tylko 22,5 a tłumaczenie brzmiało: "niedomówienie". Jednak w rezultacie było ich jeszcze mniej ponieważ prowadząca na każdych zajęciach proponowała, że skończymy dziś wcześniej. Podczas jednych z zajęć prowadząca umówiła się ze swoją prywatną klientka i nie zważając na nasze (uczestniczek) zapatrywania na ten temat bez skrępowania wykonała usługę i wzięła za nią pieniądze. Uważam, że mimo promocyjnej ceny zajęć traktowanie kursantów powinno wyglądać inaczej.

W oczekiwaniu na umówioną rozmowę mogłam bliżej przyjrzeć

W oczekiwaniu na umówioną rozmowę mogłam bliżej przyjrzeć się pracy tej instytucji oświatowej.Biuro mieści się na III piętrze kamienicy, jest sporej wielkości, jasno oświetlone, czysto, przestronnie. Pracownice (4 osoby) w jednakowych strojach w kolorze szarym z pomarańczowymi dodatkami, młode uśmiechnięte dziewczyny, witające wchodzących (głównie kandydaci na przyszłych uczniów) zanim ci zdążą się przywitać, udzielają im informacji, rejestrują, zapoznają z ofertą szkoły.Pomieszczenie podzielone jest jakby na 2 sektory - jeden do bezpośredniej obsługi, drugi do niezbędnych zajęć dla zatrudnionych nauczycieli. Gdy tam byłam trzech nauczycieli rozliczało się z dokumentacją - wypełniało dzienniki, arkusze, rozliczenia godzin pracy, dokonywało wpisów w indeksach.Nie było sytuacji w której przybyła osoba-kandydat musiałaby czekać na obsługę. Stoliki, krzesełka - jeśli ktoś potrzebuje coś uzupełnić, wpisać, z boku komputer dostępny zarówno dla nauczycieli jak i słuchaczy.Szkoła oferuje naukę na wielu kierunkach o czym świadczą dostępne na stojaku i ściennych wieszakach ulotki : BHP, Prawo i Administracja, Rachunkowość, Pracownik Celny, Zarządzanie, Gimnazjum,Agent Ochrony, Opiekunka itd. lista byłaby bardzo długa - ponad 60 kierunków.Na jednej ze ścian półka z indeksami słuchaczy, z przegródkami oddzielnymi dla każdego kierunku kształcenia. Słuchacze wchodzą, sprawnie są załatwiani i wychodzą. Na rozmowę zaproszona zostałam do oddzielnego pomieszczenia, również posprzątanego, schludnie wyglądającego jak na biuro przystało - stolik, krzesła, biurko, regały z dokumentami, sprzęt biurowy.Pracownik to drobna kobieta prowadząca rozmowę rzeczowo i konkretnie, miła, uśmiechnięta, życzliwa. Myślę, że warto w tej szkole podjąć naukę i warto nawiązać współpracę. Nie wiem co sądzą o tej firmie osoby, które w jakiś sposób są z nią już związane, ale chętnie poznam ich opinie. Pierwsze wrażenie podobno najważniejsze, choć nie zawsze musi być słuszne. Mój pierwszy kontakt z tą firmą mogę zaliczyć do udanych.

Sekretariat szkoły w dobrej lokalizacji w samym centrum

Sekretariat szkoły w dobrej lokalizacji w samym centrum Poznania. Dogodne godziny funkcjonowania. Szybka i sprawna obsługa interesanta. Duży wybór kierunków dla szkół policealnych, dostępne także krótkie kursy z wielu dziedzin. Dobry kontakt z sekretariatem także mailowo i telefonicznie. Istnieje także możliwość bezpłatnego skorzystania z internetu.

Brak szczegółowych informacji na temat kierunków

Brak szczegółowych informacji na temat kierunków, Panie przez telefon nie umiały określić które kierunki będą otwierane, nie wspominając o kursach tu nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Czas obsługi przez telefon był długi, gdyż Pani mówiła dużo ale nie na temat. Ogólne wrażenie nie było miłe ani satysfakcjonujące.

Szkoła policealna Ap Edukacja to bardzo dobra sieć

Szkoła policealna Ap Edukacja to bardzo dobra sieć szkół . W skład tych szkół mieszczą się szkoły policealne , kursy i liceum dla dorosłych . Są to szkoły darmowe i płatne . Obsługa sekretariatu w tej szkole jest bardzo miła . Pracownice sekretariatu są miłe i zawsze chętnie służą radą .

Pomimo bardzo miłej i fachowej obsługi w sekretarjacie

Pomimo bardzo miłej i fachowej obsługi w sekretarjacie szkoły, nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć na temat tej placówki. Uczęszczałam tam do szkoły policealnej przez trzy miesiące. System internetowy mający ułatwić przepływ informacji miedzy uczniem a szkoła, kompletnie się nie sprawdzał. Plany zajęć na poszczególne zjazdy były przygotowywane tuż przed nimi co i tak nie gwarantowało że się on sprawdzi. Większość grona pedagogicznego nawet nie kryła tego iż nie zalezy im w żadnym stopniu na przekazaniu ucznią jakiejkolwiek wiedzy. Wykłady prowadzone na zasadzie dyktowania książki lub pisaniu referatów, zero profesjonalizmu.

Odwiedzałeś ostatnio AP Edukacja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem